image

Сім‘я

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 20 хвилин Кількість переглядів: 234
Рейтинг:
0
Дата публікації: 09.03.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як оформлюється спадщина?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
06.03.2023 11:43:22
Доброго дня. Особи, які хочуть прийняти спадщину, повинні звернутися з відповідною заявою до нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Обов’язок звернення не поширюється: на осіб-спадкоємців, які постійно проживали разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини (на момент смерті). Такі особи приймають спадщину автоматично; на малолітніх, неповнолітніх, недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежено. Строки подачі документів для прийняття спадщини становлять 6 місяців, під час війни ці терміни скасовано. Отже Вам потрібно звернутись до державного або приватного нотаріуса. Дякую.
BASE (Базова) 34.01
Реклама
image
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Україна / Сумська область

Детальніше

06.03.2023 11:29:01 Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом шестимісячного строку він не заявив про відмову від неї. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати до відповідного органу заяву про прийняття спадщини.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

Детальніше

06.03.2023 11:45:39 Після смерті спадкодавця потрібно зібрати усі документи і звернутись до нотаріуса або в селищну/ сільську раду протягом 6-ти місячного строку, у випадку пропуску строку звернення- поновлювати його

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Ящук Юлія
Юрист
Україна / Хмельницька область

Детальніше

06.03.2023 11:55:50 Доброго дня! Вам потрібно протягом 6 місяців з дня смерті особи звернутись до нотаріуса (державного або приватного) за місцем останньої реєстрації померлого та подати заяву. Нотаріус вам повідомить як правильно це зробити.

PREMIUM 52.46
Реклама
Баладига Сергій
Юрист
Україна / Київ
Баладига Сергій

Детальніше

06.03.2023 13:23:06 Доброго дня! Для надання відповідді потрібно зрозуміти що це за садщина: 1. За заповітом 2. За законом. В любому випадку Спадкоєень повинен звернутися до Нотраіальної контори за місцем знаходження майна з заявою про відкриття спадщини. всі інші дії скорегує відповідний нотаріус

BASE (Базова) 34.06
Реклама
image
Грималюк Богдан
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

06.03.2023 13:23:45 З урахуванням прийнятих змін, в умовах воєнного або надзвичайного стану спадкова справа заводиться за зверненням заявника будь-яким нотаріусом України, незалежно від місця відкриття спадщини. загальним правилом, строк прийняття спадщини становить 6 місяців з дня відкриття спадщини (смерті особи), однак перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на 4 місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини. Тобто, Вам необхідно звернутися до нотаріуса.

PREMIUM 60.02
Реклама
Боревич Марія
Юрист
Україна / Київ
Боревич Марія

Детальніше

06.03.2023 14:03:53 вам необхідно звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця. нотаріус приймаючи вашу заяву повідомляє які документи вам необхідні для оформленняспадщини

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Мирошниченко Максим
Юрист
Україна / Полтавська область

Детальніше

06.03.2023 14:27:14 Вам потрібно звернутися з відповідною заявою до нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Обов’язок звернення не поширюється: 1.на осіб-спадкоємців, які постійно проживали разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини (на момент смерті). 2. на малолітніх, неповнолітніх, недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежено. Строк прийняття спадщини становить 6 місяців із дня відкриття. Якщо протягом цього терміну спадкоємець не прийме спадщину, він втрачає право на її прийняття.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Панас Віталій
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

06.03.2023 14:46:22 Дуже просто: спочатку подайте до нотаріусу заяву про вступ до спадщини. Чекайте 10 місяців з дня смерті особи та займайтесь переоформленням документів на себе, якщо ВИ єдиний спадкоємець. Тобто ключовий суб'єкт в питанні оформлення спадщини - нотаріус.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Україна / Чернігівська область

Детальніше

06.03.2023 16:20:34 Для оформлення спадщини Вам необхідно подати заяву про прийняття спадщини на протязі шести місяців після смерті спадкодавця, до будь-якого нотаріуса за реєстрацією останнього місця проживання померлого або якщо не можливо встановити місце проживання, то за місце знаходження майна померлого або більшої його частини.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Ширченко Леся
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

06.03.2023 16:43:07 Доброго дня! Для початку потрібно звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини (місце смерті спадкодавця або його майна) із заявою про прийняття спадщини. Із собою бажано взяти документи на власність померлої особи, якщо є. Після спливу 6 місяців з дня смерті спадкодавця можете отримати спадщину. Нотаріус видає свідоцтво про право на спадщину за законом та одночасно реєструє за Вами право власності на майно. Це узагальнений порядок прийняття спадщини, але є нюанси коли відсутні у спадкодавця документи, які підтверджують право власності на майно. Тоді потрібно звертатися в суд або вчиняти інші процесуальні дії. Всі випадки індивідуальні.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Пилип‘юк Олександр
Юрист
Україна / Чернівецька область

Детальніше

06.03.2023 17:52:58 Для прийняття спадщини встановлено строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, а часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто і до держнотконтори за місцем відкриття спадщини. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме – то місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна – місцезнаходження основної частини рухомого майна. Право спадкоємців на спадкове майно підтверджується свідоцтвом про право на спадщину (за законом чи за заповітом), яке видається державним нотаріусом за місцем відкриття спадщини після закінчення шести місяців з дня відкриття спадщини. Строк для звернення спадкоємця за отриманням свідоцтва про право на спадщину законодавством не обмежено. Свідоцтво про право на спадщину видається за заявою спадкоємців, які прийняли спадщину в порядку, встановленому

BASE (Базова) 0.04
Реклама
image
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Україна / Рівненська область

Детальніше

06.03.2023 18:21:13 Необхідно звернутися до нотаріуса. Для прийняття спадщини встановлюється загальний строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, тобто з дня смерті спадкодавця або з дня, з якого він був оголошений померлим.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Давиденко Евгеній
Юрист
Україна / Миколаївська область

Детальніше

06.03.2023 18:52:24 Спадкоємець повинен звернутись до нотаріуса, за місцем останнього проживання померлого, щоб відкрити спадкову справу (особисто або поштою передати заяву, підпис на заяві засвідчити нотаріально). Таку заяву потрібно подати потягом 6 місяців з дня смерті особи, за виключення випадків, якщо Ви вже прийняли спадщину за фактом спільного проживання (прописки) з померлим. Є спадкування за законом (6 черг) і за заповітом. Оформлення та видача свідоцтва про право на спадщину відбувається після сплину 6 місяців. Для відкриття спадкововї справи потрібно прийди зі свідоцтвом про смерть, своїми документами, що посвідчують особу, документами, що посвідчують родинні відносини (народження, шлюб), заповітом (за наявності) та документами на майно, яке хочете спадкувати. В необхідних випадках нотаріус зробить запити до різних інстанцій для виявлення такого майна.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Бабенко Вікторія
Нотаріус
Україна / Київ

Детальніше

06.03.2023 21:37:02 Доброго дня! Вам потрібно звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини за законом чи заповітом (якщо він наявний).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Корнієнко Богдан
Юрист
Україна / Хмельницька область

Детальніше

06.03.2023 22:40:05 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Спадщина може бути як за законом так і за заповітом. Заповіт є особисте розпорядження спадкодавця на випадок своєї смерті. Заповідач може призначити своїм спадкоємцем одну або декілька осіб, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних, родинних відносин. Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем протягом шести місяців з дня відкриття спадщини повинен звернутися до нотаріально ї контори за місцем відкриття спадщини ( останнім місцем проживання спадкодавця) з заявою про прийняття спадщини. Спадкоємець, який прийняв спадщину отримує у нотаріальній конторі свідоцтво про право на спадщину, яке видається після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Божок Світлана
Юрист
Україна / Київська область

Детальніше

06.03.2023 22:47:25 Потрібно звернутись в нотаріальну контору за місцем ,де знаходиться спадкове майно в строк до 6 місяців з дня смерті спадкодавця.Нотаріус заводить спадкову справу,з’ясовує про наявність інших спадкоємців ,оформляє їх заяви чи відмови від спадщини.Нотаріусу подаються документи щодо спадкового майна,документи про смерть спадкодавця та документи ,що засвідчують родинну спорідненість із спадкодавцем та заповіт (якщо є)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Сапіга Олександра
Юрист
Україна / Львівська область

Детальніше

07.03.2023 10:39:19 Доброго дня! Спадщина оформлюється за заповітом або за законом. Для більш детальної відповіді на Ваше питання необхідно уточнити обставини Вашої справи, тому звертайтесь і я Вам допоможу.

BASE (Базова) 55.4
Реклама
image
Левченко Владислав
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

07.03.2023 10:54:28 На протязі 6 місяців від дня відкриття спадщини подати заяву про прийняття спадщини до будь якого нотаріуса, бажано із зазначенням спадкової маси(майна, нерухомості, транспорту тощо)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Рудяк Сергій
Юрист
Україна / Миколаївська область

Детальніше

07.03.2023 13:51:24 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини).

BASE (Базова) 34.02
Реклама
image
Неофіта ДМИТРО Богданович
Юрист
Україна / Львівська область

Детальніше

07.03.2023 14:42:21 Для прийняття спадщини встановлено строк у 10 місяців (на час військового стану), який починається з часу відкриття спадщини, а часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто і до держнотконтори за місцем відкриття спадщини. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме – то місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна – місцезнаходження основної частини рухомого майна. Право спадкоємців на спадкове майно підтверджується свідоцтвом про право на спадщину (за законом чи за заповітом), яке видається державним нотаріусом за місцем відкриття спадщини після закінчення 10 місяців з дня відкриття спадщини. Строк для звернення спадкоємця за отриманням свідоцтва про право на спадщину законодавством не обмежено.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Хромов Михайло
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

07.03.2023 17:15:44 Для того, щоб оформити спадок після померлої особи потрібно звернутись до нотаріуса із зачвою про відкриття спадкової справи та вступу у спадщину, подати заповіт (за наявності), свої документи та документи, які підтверджують родинні зв'язки або документ, який підтверджує право на отримання спадщини, свідоцтво про сметрь особи. Після чого, нотаріус проводить всі відповідні дії: пошук іншіх спадкоємців, пошук майна і тд., після спливу 6 місяців з дати відкриття спадкової справ, нотаріус видає свідоцтво пр оправо на спадщину за законом чи за заповідом.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Андрющенко Анна
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

07.03.2023 19:58:01 Для прийняття спадщини встановлено строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, а часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто і до держнотконтори або до місцевого нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме – то місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна – місцезнаходження основної частини рухомого майна.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Гладчук Ігор
Юрист
Україна / Київ

Детальніше

07.03.2023 23:18:27 Звернутись до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини за місцем проживання померлого. Якщо він проживав на окупованій території - до будь-якого нотаріуса на підконтрольній території України. Через 6 місяців отримати свідоцтво про спадщину. Якщо є, візьміть документи на майно що належало померлому, враховуючи банківські рахунки.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Нижник Анастасія
Адвокат
Україна / Дніпропетровська область

Детальніше

08.03.2023 17:38:00 Доброго дня. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини). Тобто, для того, щоб вступити у спадщину, ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в тому н

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Пайда Марк
Юрист
Україна / Закарпатська область

Детальніше

09.03.2023 12:06:04 Ви йдете до нотаріуса та пишете відповідну заяву про прийняття спадщини

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Петровська Юлія
Юрист
Україна / Житомирська область

Детальніше

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

  • ВР
    Володя Ралець

    Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

  • ММ
    Макс Миловский

    Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

  • ЯЛ
    Янош Лоренц

    Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

  • НІ
    Наталія Іващенко

    Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

  • RB
    RB28

    Чудовий додаток. Дуже допомогли)

  • АД
    Анна Д.

    Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

  • БА
    Барин

    Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

  • AR
    Archi_B

    Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

  • AN
    And1kekkk

    Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

  • AL
    albina309

    Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

  • SI
    Simpldimpl2

    Через додаток вирішив своє питання! Дякую

  • LY
    L.Yaro

    Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

  • ГЕ
    Герцог235689

    Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

  • ДЛ
    Добрі люди

    Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

  • ДД
    Даніїл Діхтяренко

    Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
  • PREMIUM 75.48 Топ 1
    image

    Студенцов Олександр

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 68.34 Топ 2
    image

    Грицай Микола Ігорович

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 60.02 Топ 3
    image

    Боревич Марія

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 54.26 Топ 4
    image

    Одинцова Валерія

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 52.46 Топ 5
    image

    Баладига Сергій

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 49.27 Топ 6
    image

    Макеєв Дмитро

    Юрист Україна / Кременчук
    і
  • PREMIUM 48.21 Топ 7
    image

    Хижавська Олеся Ярославівна

    Юрист Україна / Хмельницька область
    і
  • PREMIUM 39.26 Топ 8
    image

    Миколаєнко Олена

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 38.12 Топ 9
    image

    Палагіна Юлія Володимирівна

    Юрист Україна / Харківська область
    і
  • PREMIUM 37.27 Топ 10
    image

    Молчанов Олег Вікторович

    Адвокат Україна / Київ
    і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте ₴500.00 на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо ₴500.00 на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

  • 0 дні
  • 0 години
  • 0 хвилини
  • 0 секунд
  • ukraine Україна +380
  • poland Польща +48
  • england Великобританія +44
  • usa Сполучені Штати +1
  • other Інше +
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

  • Чи Ваше питання термінове?
  • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
  • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
  • Чи ви проходите військову службу?
  • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.