
Ст 122 ч1.
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Доброго дня! Зупинила поліція і говорить , що Я перетнув подвійну суцільну лінію. Попросив надати докази (відео фіксацію). Надали відео де видно що я на зупинці стою коли вони проїжають повз , після на відео вони ще проїжають вперед метрів 100-200 розвертаються і видно уже як я їду в протилежному напрямку а самого факту порушення не зафіксовано. Я показав документи вони щось подивились і відпустили . Я після декількох днів заходжу в каб. Водія і штраф накладено 255грн. Що робить?”
We wanna share the answer from our specialists:
19.12.2020 17:51:20 Поліція винесла щодо вас постанову про накладення штрафу. Треба оскаржувати її в суді. Відео, яке у вас є, використовуйте як доказ безпідставності накладення штрафу, оскільки це підтверджує, що ПДР ви не порушували. Також вам треба отримати у поліції постанову про накладення штрафу (вам її мають надіслати поштою, однак не завжди поліція це виконує, тому може доведеться забирати постанову самостійно). Для складення позову про оскарження штрафу зверніться до адвоката - він допоможе скласти позов так, щоб він відповідав вимогам закону та не був відхилений судом. Строк оскарження штрафу - 10 днів з дня вручення вам постанови, тож не зволікайте зі зверненням до адвоката.
19.12.2020 20:55:00 Складений протокол про порушення має розглядатись у суді, де у вас є можливість надати заперечення про те, що порушення ніякого не було, вина відсутня і складу правопорушення немає, у зв'язку із чим справа підлягає закриття через відсутність самої події порушення.
19.12.2020 22:33:32 Доброго дня, нажаль працівники поліції доводі часто притягають до відповідальності без достатніх на це правових підстав. Якщо ви не погоджуєтесь із постановою про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за порушення правил дорожнього руху ви можете оскаржити цю постанову до суду за місцем вашої реєстрації. Для цього необхідно підготувати позовну заяву де викласти всі обставини події, викласти свою версію та попросити суд скасувати постанову як незаконну. В даному судовому процесі ви будете у статусі позивача, а працівник поліції та орган, де він працює відповідачами по справі. Сьогодні існує неоднакова практика щодо сплати судового збору за подання такої заяви до суду. Судовий збір складає близько 430 грн., однак можна спрямувати заяву до суду без сплати судового збору, а суд вже вирішить чи сплачувати вам судовий збір чи ні. Оскаржити постанову поліції до суду можна протягом 10 днів з моменту її одержання

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470