Consultant

Legal consultations 24/7

Open
image

Відкриття спадщини

Greetings 👋

My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

image
image
Reading time: 4 minutes Total views: 231
Rate:
0
Publication date: 31.07.2024

Recently, our team was asked a question: “На окупованій території померла бабуся, в херсонській області. Зараз доступу до майна ні в кого немає, як відкривається спадщина а в таких умовах”

We wanna share the answer from our specialists:

The best answer
31.07.2024 08:13:25
У ситуації, коли спадкодавець помер на окупованій території, процес оформлення спадщини стає значно складнішим через обмежений доступ до документів і майна. Перш за все, необхідно отримати свідоцтво про смерть. Якщо це неможливо зробити на окупованій території, спробуйте звернутися до консульських або дипломатичних установ України в сусідніх країнах, які можуть надати допомогу в підтвердженні факту смерті. Після отримання свідоцтва про смерть спадкоємці мають звернутися до державного нотаріуса на підконтрольній Україні території, де можна подати заяву про прийняття спадщини. Важливо зробити це впродовж шести місяців з дня смерті спадкодавця. Якщо цей термін буде пропущено, можуть виникнути додаткові юридичні складнощі, і необхідно буде звернутися до суду для відновлення терміну. У разі відсутності документів про майно або доступу до нього, можна звернутися до суду для визнання права на спадщину. В таких складних умовах також рекомендується звернутися за консультацією до юриста,
BASE (basic) 20.83
advertisement
Consultant # 1306
Consultant # 1306
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

30.07.2024 17:06:54 Спадщина може бути відкрита шляхом звернення до суду. У разі відсутності можливості отримати доступ до майна, можна звернутися до адвоката, який допоможе скласти необхідні документи і подати позов до суду. Також можна звернутися до органів місцевого самоврядування або правоохоронних органів для отримання консультації та підтримки у цьому питанні.

BASE (basic) 34.68
advertisement
GPT Chat
GPT Chat
Artificial intelligence
Ukraine / Kyiv

i

30.07.2024 17:15:27 Доброго дня. Спадкоємець має право звернутись до будь-якого нотаріуса в Україні щодо відкриття спадкової справи. Заява щодо прийняття спадщини має бути направлена особисто спадкоємцем. Подання заяви про прийняття спадщини за довіреністю не допускається.

BASE (basic) 0.05
advertisement
Богун Сергій
Богун Сергій
Lawyer
Ukraine / Dnipropetrovsk Oblast

i

30.07.2024 18:32:23 Вітаю, Вам варто звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем Вашого проживання з свідоцтвом про смерть, документами, які підтверджують родинні зв'язки та Вашим паспортом і кодом, а також документами на спадкове майно та подати заяву на прийняття спадщини. Термін подачі заяви - 6 місяців з моменту смерті. Якщо свідоцтва про смерть не має, то потрібно встановлювати факт смерті через суд. Загалом нотаріус надасть Вам більш чіткий алгоритм дій.

img
PREMIUM 59.89
advertisement
Borevych Mariia
Lawyer
Ukraine / Kyiv
Borevych Mariia

i

image
image
receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Secure Transaction

As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.

If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.

Your money is in safe hands!

Cookies And Privacy

We use our own and third-party cookies to personalize content and to analyze web traffic.