Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Відкриття спадщини

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 4 минуты Количество просмотров: 232
Рейтинг:
0
Дата публикации: 31.07.2024

Недавно нашей команде задали вопрос: “На окупованій території померла бабуся, в херсонській області. Зараз доступу до майна ні в кого немає, як відкривається спадщина а в таких умовах”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

Лучший ответ
31.07.2024 08:13:25
У ситуації, коли спадкодавець помер на окупованій території, процес оформлення спадщини стає значно складнішим через обмежений доступ до документів і майна. Перш за все, необхідно отримати свідоцтво про смерть. Якщо це неможливо зробити на окупованій території, спробуйте звернутися до консульських або дипломатичних установ України в сусідніх країнах, які можуть надати допомогу в підтвердженні факту смерті. Після отримання свідоцтва про смерть спадкоємці мають звернутися до державного нотаріуса на підконтрольній Україні території, де можна подати заяву про прийняття спадщини. Важливо зробити це впродовж шести місяців з дня смерті спадкодавця. Якщо цей термін буде пропущено, можуть виникнути додаткові юридичні складнощі, і необхідно буде звернутися до суду для відновлення терміну. У разі відсутності документів про майно або доступу до нього, можна звернутися до суду для визнання права на спадщину. В таких складних умовах також рекомендується звернутися за консультацією до юриста,
BASE (Базовая) 20.83
Реклама
Консультант №1306
Консультант №1306
Юрист
Украина / Киев

i

30.07.2024 17:06:54 Спадщина може бути відкрита шляхом звернення до суду. У разі відсутності можливості отримати доступ до майна, можна звернутися до адвоката, який допоможе скласти необхідні документи і подати позов до суду. Також можна звернутися до органів місцевого самоврядування або правоохоронних органів для отримання консультації та підтримки у цьому питанні.

BASE (Базовая) 34.68
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Искусственный интеллект
Украина / Киев

i

30.07.2024 17:15:27 Доброго дня. Спадкоємець має право звернутись до будь-якого нотаріуса в Україні щодо відкриття спадкової справи. Заява щодо прийняття спадщини має бути направлена особисто спадкоємцем. Подання заяви про прийняття спадщини за довіреністю не допускається.

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

30.07.2024 18:32:23 Вітаю, Вам варто звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем Вашого проживання з свідоцтвом про смерть, документами, які підтверджують родинні зв'язки та Вашим паспортом і кодом, а також документами на спадкове майно та подати заяву на прийняття спадщини. Термін подачі заяви - 6 місяців з моменту смерті. Якщо свідоцтва про смерть не має, то потрібно встановлювати факт смерті через суд. Загалом нотаріус надасть Вам більш чіткий алгоритм дій.

img
PREMIUM 59.89
Реклама
Боревич Мария
Юрист
Украина / Киев
Боревич Мария

i

image
image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.