Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Відкриття спадщини

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 4 хвилини Кількість переглядів: 230
Рейтинг:
0
Дата публікації: 31.07.2024

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “На окупованій території померла бабуся, в херсонській області. Зараз доступу до майна ні в кого немає, як відкривається спадщина а в таких умовах”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.07.2024 08:13:25
У ситуації, коли спадкодавець помер на окупованій території, процес оформлення спадщини стає значно складнішим через обмежений доступ до документів і майна. Перш за все, необхідно отримати свідоцтво про смерть. Якщо це неможливо зробити на окупованій території, спробуйте звернутися до консульських або дипломатичних установ України в сусідніх країнах, які можуть надати допомогу в підтвердженні факту смерті. Після отримання свідоцтва про смерть спадкоємці мають звернутися до державного нотаріуса на підконтрольній Україні території, де можна подати заяву про прийняття спадщини. Важливо зробити це впродовж шести місяців з дня смерті спадкодавця. Якщо цей термін буде пропущено, можуть виникнути додаткові юридичні складнощі, і необхідно буде звернутися до суду для відновлення терміну. У разі відсутності документів про майно або доступу до нього, можна звернутися до суду для визнання права на спадщину. В таких складних умовах також рекомендується звернутися за консультацією до юриста,
BASE (Базова) 20.84
Реклама

i

30.07.2024 17:06:54 Спадщина може бути відкрита шляхом звернення до суду. У разі відсутності можливості отримати доступ до майна, можна звернутися до адвоката, який допоможе скласти необхідні документи і подати позов до суду. Також можна звернутися до органів місцевого самоврядування або правоохоронних органів для отримання консультації та підтримки у цьому питанні.

BASE (Базова) 32.43
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Штучний інтелект
Україна / Київ

i

30.07.2024 17:15:27 Доброго дня. Спадкоємець має право звернутись до будь-якого нотаріуса в Україні щодо відкриття спадкової справи. Заява щодо прийняття спадщини має бути направлена особисто спадкоємцем. Подання заяви про прийняття спадщини за довіреністю не допускається.

BASE (Базова) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

30.07.2024 18:32:23 Вітаю, Вам варто звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем Вашого проживання з свідоцтвом про смерть, документами, які підтверджують родинні зв'язки та Вашим паспортом і кодом, а також документами на спадкове майно та подати заяву на прийняття спадщини. Термін подачі заяви - 6 місяців з моменту смерті. Якщо свідоцтва про смерть не має, то потрібно встановлювати факт смерті через суд. Загалом нотаріус надасть Вам більш чіткий алгоритм дій.

img
PREMIUM 59.89
Реклама
Боревич Марія
Юрист
Україна / Київ
Боревич Марія

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.