
Декрет
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Під час декретної відпустки помер роботодавець ФОП. Тепер не можу звільнитись, пенсійний фонд не знає що робити. Кула краще звернутись, щоб вирішити це питання?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
12.06.2023 02:21:57 Краще звернутись до юриста або консультанта з питань праці, який допоможе вам зрозуміти ваші права та обов'язки у цій ситуації. Також можна звернутись до органів соціального захисту населення або до відповідних інстанцій, якщо потрібно отримати додаткову інформацію та поради.
12.06.2023 08:03:12 Для звільнення треба звернутись до Центру зайнятості населення з такими документами: 1.письмовою заявою про припинення трудового договору з ФОП; 2.копією свідоцтва про смерть роботодавця; 3.копіями Вашого паспорта та ідентифікаційного номера; 4.інформацією про роботодавця: його прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний номер (або індивідуальний податковий номер); 5.копію трудового договору або наказу про прийняття на роботу (або витяг з Державного реєстру застрахованих осіб з відомостями про періоди роботи); 6.копію трудової книжки (якщо є). В день подання заяви про звільнення Центр зайнятості направить інформацію в Пенсійний фонд та податкову про Ваше звільнення. Запис про звільнення в трудову книжку теж вносить Центр зайнятості, але лише за Вашої вимогою, тому обов'язково скажете, що Вам потрібен запис в трудовій. Запис вноситься протягом 3-х днів після подання заяви про звільнення. Після цього звільнення є завершеним.
12.06.2023 09:48:51 У разі смерті роботодавця ФОП під час вашої декретної відпустки, є кілька кроків, які вам слід підприємати для вирішення цього питання: Зверніться до місцевого відділення Пенсійного фонду України. Вони надають консультації та інформацію щодо процедури у таких випадках. Подайте заяву та надайте всю необхідну документацію, таку як копія договору про працевлаштування, свідоцтво про народження дитини, ваш паспорт тощо. Зверніться до місцевого органу соціального захисту населення (департаменту соціального захисту) для отримання допомоги та консультацій. Вони можуть надати інформацію про ваші права та допомогти з процедурою вирішення ситуації. Відстежуйте стан справи та підтримуйте зв'язок з відділенням Пенсійного фонду та органом соціального захисту населення, щоб переконатися, що ваша ситуація вирішується належним чином. При необхідності консультуйтеся з адвокатом
12.06.2023 10:03:01 Доброго дня, Для припинення трудового договору працівник має подати до будь-якого центру зайнятості в електронній чи паперовій формі: заяву про припинення трудового договору, де зазначає інформацію про смерть роботодавця — фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою; копію свідоцтва про смерть чи копію рішення суду, що набрало законної сили, якщо є; копії паспорта та довідки з РНОКПП; інформацію про роботодавця: ПІБ, РНОКПП або індивідуальний податковий номер (для фізичної особи — підприємця); копію примірника трудового договору чи копію наказу про прийняття на роботу, якщо їх немає — електронну трудову книжку; копію трудової книжки — за наявності. У день подачі заяви працівником центр зайнятості повідомляє ПФУ та ДПС про припинення трудового договору та скеровує їм відомості про працівника та роботодавця. Датою припинення трудового договору є день, коли працівник подав заяву.
12.06.2023 11:03:32 Потрібно у судовому порядку встановлювати факт припинення трудових відносин
12.06.2023 15:38:50 Працівник, якому стало відомо про обставини смерті роботодавця – фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою, повинен звернутися до будь-якого районного, міськрайонного, міського центру зайнятості, філії регіонального центру зайнятості із заявою про припинення трудового договору, у якій необхідно викласти відповідну інформацію та за наявності надати копії документів, що підтверджують смерть роботодавця – фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою (наприклад, копія свідоцтва про смерть, копія рішення суду тощо)».
13.06.2023 13:51:50 Добрий день. Спробуйте звернутись до центру зайнятості, де був зареєстрований трудовий договір з ФОП. Вони мають зареєструвати факт розірвання трудового договору та внести відповідний запис до трудової книжки.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470