Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Нищення чужого майна

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 4 минуты Количество просмотров: 354
Рейтинг:
0
Дата публикации: 27.04.2023

Недавно нашей команде задали вопрос: “Якщо я в магазині випадково розбив полицю з дорогим алкоголем, чи маю я виплачувати кошти магазину, чи можна не платити”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

Лучший ответ
27.04.2023 09:14:32
Якщо випадково то ні, ризик знищення несе підприємець
BASE (Базовая) 0
Реклама
Петров Владислав
Петров Владислав
Юрист
Украина / Луганская область

i

21.04.2023 15:48:56 Випадкового нічого не буває. Якщо є ваша вина - повинні заплатити. Якщо знищення/пошкодженя майна сталися у звязку з порушеннями магазину (неправильно зафіксований товар, прохиди не відповідають стандартам) - магазин сам відповідає за отриману шкоду.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Кирилюк Сергій
Кирилюк Сергій
Юрист
Украина / Киев

i

21.04.2023 20:28:44 Можна не платити. Якщо ви випадково розбили або пошкодили товар то оплачувати його вартість ви не зобов'язані, оскільки до моменту оплати купівлі товару власником речі є її продавець, тобто торговельний заклад

BASE (Базовая) 0
Реклама
Баранов Антон
Баранов Антон
Юрист
Украина / Киев

i

21.04.2023 22:03:29 Згідно законодавства ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження (псування) майна несе його власник, якщо інше не встановлено договором або законом. Забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту. Такі виплати можливі лише на підставі судового рішення (якщо буде доведено вашу вину).

BASE (Базовая) 0.11
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Украина / Днепропетровская область

i

22.04.2023 11:29:21 Якщо доведете, що не мали умислу, то платити не потрібно. Так як ризик випадкової загибелі майна несе власник цього майна.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Лісова Наталя
Лісова Наталя
Юрист
Украина / Киев

i

23.04.2023 21:44:42 Потрібно з’ясувати, хто насправді винен у тому, що товар пошкоджено: покупець, адміністрація магазину, яка неправильно зберігала/розмістила цей товар у торговому залі, чи, можливо, покупець. ЗУ «Про захист прав споживачів» у таких ситуаціях однозначно захищає покупця (споживача). Однак в таких ситуаціях часто буває багато нюансів. Як вбачається з статті 323 ЦКУ, ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження (псування) майна несе його власник, якщо інше не встановлено договором або законом. А покупець несе відповідальність за цілісність товару після того, як отримав та оплатив товар (стаття 668 ЦКУ). Тобто, до оплати товару магазин несе відповідальність за товар. Якщо пошкоджений вами товар зберігався у неналежних умовах, а саме на полицях, що не захищені спеціальним бортиком, у проходах між рядами або у великій скупченості стояв на стелажах, вкажіть на це адміністратору. Якщо з вас вимагають оплату поясніть ви відмовляєтеся платити штраф а виключно після судового рішення

BASE (Базовая) 0.05
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Украина / Ровенская область

i

image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.