
Поділ майна
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Добридень, ми дві сестри, плануємо розділити будинок батьків, чи будемо ми ділити по кімнатам та плану будинку? Потрібен юр супровід”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
02.12.2022 17:14:41 Доброго дня. Якщо Ви плануєте розділити будинок в натурі на дві обособлені квартири, то спочатку потрібно провести технічно-будівельну експертизу щодо можливості поділу. Але все моливо
02.12.2022 19:08:26 Вітаю. Вам потрібно звертатись до нотаріуса. Стаття 367. Поділ майна, що є у спільній частковій власності 1. Майно, що є у спільній частковій власності, може бути поділене в натурі між співвласниками за домовленістю між ними. 2. У разі поділу спільного майна між співвласниками право спільної часткової власності на нього припиняється. 3. Договір про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.
02.12.2022 20:50:29 Вам не юридичний супровід потрібен вам необхідний Виділ у натурі частки із майна – це поділ одного будинку на самостійні об’єкти нерухомого майна, з власним входом та допоміжними приміщеннями/спорудами. Поділ будинку на самостійні об’єкти нерухомого майна повинен відповідати умовам, що передбачені чинними державними будівельними нормами. По-перше, співвласники повинні зверутись до нотаріуса та посвідчити договір щодо порядку користування будинком, будівлями та спорудами. В подальшому з таким договором звертаються в БТІ. БТІ готує висновок щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна та здійснює розрахунок часток у спільній власності на об’єкти нерухомого майна який виконується в результаті зареєстрованих заяв всіх співвласників об’єктів нерухомого майна. Після отримання Висновку, у випадку необхідності перепланувань чи виконання інших будівельних робіт, необхідно звернутися до Державної архітектурної будівельної інспекції та зареєструвати повідомлення про початок ви
03.12.2022 03:03:11 Вітаю! Я так розумію мова йде про спадщину. Відповідно до Цивільного кодексу України частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними. Частки кожного спадкоємця у спадщині за заповітом є рівними, якщо спадкодавець у заповіті сам не розподілив спадщину між ними. Якщо ви дійшли згоди щодо поділу майна, заключаєте письмовий договір. Якщо є спір - він вирішується в суді. Переважне право на виділ частки в натурі має той з спадкоємців що проживав разом з спадкодавцем.
03.12.2022 13:18:22 Вітаю. При поділі майна, яке знаходиться у спільній сумісній власності (ст. 372 ЦК України), майно може бути поділене між співвласниками за домовленістю між ними
03.12.2022 18:03:23 Вам треба подати позов до суду про поділ спільного (чи спадкового) майна. Якщо немає спору то укладаєте мирову угоду в якій визначаєте, яка частина кому належить. Суд затвердить угоду і потім зареєструєте право власності. Можу підготувати всі документи і вести справу в суді.
03.12.2022 23:14:22 Доброго дня. У нотаріуса ви можете перерозподілити майно це окремий договір визначити хто чим користується кому що - це добровільно. Якщо винекне спір тоді в позовному порядку потрібно встановити порядок користування житлом.
05.12.2022 11:05:58 Доброго дня. Ви можете розділити будинок батьків 2-ма варіантами: оцінити, продати та розділити кошти; судом розділити по кімнатах та плану будинку.
05.12.2022 12:23:16 Доброго дня. Якщо між Вами є згода на розподіл будинку в натурі, то Вам необхідно зробити висновок про технічну можливість поділу будинку в натурі і звернутися до нотаріуса (приватного або державного за Вашим вибором) за місцем розташування будинку. В разі якщо згоди щодо розподілу будинку в натурі між Вам немає, то необхідно підготувати позовну заяву до суду. Радо допоможу Вам в цьому питанні.
05.12.2022 14:05:27 звертайтесь, допоможу у розподілі
07.12.2022 11:58:55 Вітаю. Готовий допомогти.
07.12.2022 18:15:31 Доброго дня. За умови, що ви рідні сестри, номінальним власником будинку є один із батьків та відсутній заповіт, то в такому випадку нотаріус видасть вам обом свідоцтва про право на спадщину за законом. У кожної в свідоцтві буде вказано, що вона успадкувала 1/2 частку будинковолодіння. В свідоцтвах не буде вказано з яких саме частин будинковолодіння складаються ваші частки. Визначення часток в натурі ( при бажанні) можливий шляхом укладення нотаріального договору ( при спільній домовленості) , або в судовому порядку, якщо співвласники не домовились між собою, з чого будуть складатись їх частки.


В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470