Розблокування рахунку
Недавно нашей команде задали вопрос: “Підкажіть, який порядок розблокування рахунків, заблокованих по причині заборгованності перед кредитором (мікрокредити)”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
05.01.2023 13:48:45 не обхідно з'ясувати підстави накладення арешту. якщо арешт рахунку накладено в рамках виконавчого провадження, яке відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса у такому випадку слід оскаржувати виконавчий напис нотаріусу до суду. як правило нотаріус видає його з порушенням процедури. після прийняття рішення яким задоволено ваш позов, виконавче провадження закривається та арешт знімається. якщо сума стягнення з вас є не значною легше заплатити її та отримати постанову про закриття виконавчого провадження. и тоді арешт буде скасовано.
05.01.2023 14:09:15 Доброго дня. Мікрокредитні компанії вдаються до вчинення виконавчих написів, щоб стягнути борги з людей. На підставі виконавчого напису відкривається виконавче провадження та блокуються кошти на рахунках. Щоб зняти арешт з коштів, треба позбутись першопричини проблеми — виконавчого напису. Виконавчий напис оскаржується в суді, одночасно з поданням позову до суду подається заява про забезпечення позову — з проханням зупинити стягнення на підставі виконавчого напису. Суд винесе Ухвалу про забезпечення позову, зупинить стягнення. Тоді треба написати на виконавця заяву про зняття арешту з коштів у банку, до заяви додати копію Ухвали суду про забезпечення позову. Я неодноразово оскаржував виконавчі написи та знімав арешт з коштів у такий спосіб. Отримати послугу з судового оскарження виконавчого напису ви можете на цьому сайті.
05.01.2023 14:15:32 Згідно законодавства примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України "Про виконавче провадження" випадках - на приватних виконавців. Підставою для зняття арешту з майна (коштів) боржника у виконавчому провадженні є: закінчення виконавчого провадження; повернення виконавчого документа до суду, який його видав; скасування судом заходів забезпечення позову за завершеним виконавчим провадженням; надходження на рахунок органу ДВС, рахунок приватного виконавця суми коштів, стягнених із боржника, необхідної для задоволення вимог усіх стягувачів, стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження та штрафів, накладених на боржника за завершеним виконавчим провадженням; якщо після повернення виконавчого документа, встановлено, що виконавчий документ не підлягає виконанню або покладені виконавчим документом на боржника зобов’язання підлягають припиненню.
05.01.2023 15:05:54 Доброго дня! Необхідно встановити причину блокування: рішення суду,виконавчий напис Потрібно у судовому порядку скасовувати рішення чи виконавчий напис,подавати таке рішення до виконавчої служби (у разі наявності арешту накладеного в рамках виконавчого провадження) У разі накладення арешту ухвалою суду,необхідно подати заяву про знаття арешту до органу,який накладав його або до суду,з ухвалою суду звернутись до ЦНАП
05.01.2023 15:49:08 Доброго дня. Якщо є підстави зняття арешту, то потрібно звернутися із заявою до банку в якому відкрито рахунок й повідомити ці підстави. Також необхідно звернутися із заявою до державного/приватного виконавця, який нарахував борг й повідомити про підстави зняття арешту. В період воєнного стану є ряд виключень, коли накладувати арешт на особові рахунки клієнтів заборонено. Тож потрібно трохи більше інформації стосовно цього питання.
05.01.2023 19:59:06 Порядок дуже простий - сплачуєте всі наявні борги, та звертаєтесь до виконавця із заявою про закриття виконавчого провадження. Виконавець має ще до закриття виконавчого провадження зняти арешт із всіх рахунків.
06.01.2023 13:43:08 Доброго дня. Вибір варіантів невеликий. Або сплатити заборгованість і ДВС розблокує рахунки, або оскаржувати до суду документи, на підставі яких накладено арешт. Якщо цього раніше не було....
09.01.2023 12:19:21 Після того, як ви з’ясували про причини арешту рахунку, потрібно: .звернутись до виконавця, яким відкрито виконавче провадження, із заявою на отримання наступних документів: -копії постанови про відкриття виконавчого провадження; -копії постанови про арешт коштів боржника та інших документів, які містяться в провадженні. звернутись до банку, де відкрито рахунок, на який накладено арешт, та отримати довідку з інформацією, що рахунок використовується виключно для зарахування цільових виплат. Післяотриманнядовідки з банку, звертайтесь із заявою до виконавця, яким накладено арешт на рахунок, з проханням зняти арешт з рахунку. Якщо виконавець відмовляє скасувати арешт коштів на рахунку боржника, тоді за наявності законних підстав, Боржник має право звернутись до суду для оскарження винесеної державним чи приватним виконавцем постанови про арешт коштів.
11.01.2023 18:25:02 Арешт може бути накладений на рахунок будь-якого типу картковий, депозитний, поточний (відповідно до Постанови НБУ No22 від 21.01.2004). Після арешту одного рахунку клієнт банку вже не може відкрити нові рахунки – будь-які рахунки, які будуть відкриті, підлягають блокуванню. Банк повинен повідомити їх у Відділ державної виконавчої служби (ВДВС). Яка процедура зняття арешту з рахунку у банку в Україні Стандартний алгоритм зняття арешту з рахунку передбачає: Вирішення проблеми з боргом (оплата заборгованості, домовленість з виконавцем про погашення боргу частинами, угоду про реструктуризацію або списання з кредитором, рішення суду про відміну виконавчого напису, за яким провадиться стягнення боргу, і так далі); Закриття виконавчого провадження (наприклад, на підставі відправки виконавцю квитанції про оплату боргу та виконавчого збору); Передача виконавцем відповідної інформації до банку, та розблокування рахунку. У разі потреби – повторне звернення до виконавчої служби з нагадування
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470