Розблокування рахунку
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Підкажіть, який порядок розблокування рахунків, заблокованих по причині заборгованності перед кредитором (мікрокредити)”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
05.01.2023 13:48:45 не обхідно з'ясувати підстави накладення арешту. якщо арешт рахунку накладено в рамках виконавчого провадження, яке відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса у такому випадку слід оскаржувати виконавчий напис нотаріусу до суду. як правило нотаріус видає його з порушенням процедури. після прийняття рішення яким задоволено ваш позов, виконавче провадження закривається та арешт знімається. якщо сума стягнення з вас є не значною легше заплатити її та отримати постанову про закриття виконавчого провадження. и тоді арешт буде скасовано.
05.01.2023 14:09:15 Доброго дня. Мікрокредитні компанії вдаються до вчинення виконавчих написів, щоб стягнути борги з людей. На підставі виконавчого напису відкривається виконавче провадження та блокуються кошти на рахунках. Щоб зняти арешт з коштів, треба позбутись першопричини проблеми — виконавчого напису. Виконавчий напис оскаржується в суді, одночасно з поданням позову до суду подається заява про забезпечення позову — з проханням зупинити стягнення на підставі виконавчого напису. Суд винесе Ухвалу про забезпечення позову, зупинить стягнення. Тоді треба написати на виконавця заяву про зняття арешту з коштів у банку, до заяви додати копію Ухвали суду про забезпечення позову. Я неодноразово оскаржував виконавчі написи та знімав арешт з коштів у такий спосіб. Отримати послугу з судового оскарження виконавчого напису ви можете на цьому сайті.
05.01.2023 14:15:32 Згідно законодавства примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України "Про виконавче провадження" випадках - на приватних виконавців. Підставою для зняття арешту з майна (коштів) боржника у виконавчому провадженні є: закінчення виконавчого провадження; повернення виконавчого документа до суду, який його видав; скасування судом заходів забезпечення позову за завершеним виконавчим провадженням; надходження на рахунок органу ДВС, рахунок приватного виконавця суми коштів, стягнених із боржника, необхідної для задоволення вимог усіх стягувачів, стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження та штрафів, накладених на боржника за завершеним виконавчим провадженням; якщо після повернення виконавчого документа, встановлено, що виконавчий документ не підлягає виконанню або покладені виконавчим документом на боржника зобов’язання підлягають припиненню.
05.01.2023 15:05:54 Доброго дня! Необхідно встановити причину блокування: рішення суду,виконавчий напис Потрібно у судовому порядку скасовувати рішення чи виконавчий напис,подавати таке рішення до виконавчої служби (у разі наявності арешту накладеного в рамках виконавчого провадження) У разі накладення арешту ухвалою суду,необхідно подати заяву про знаття арешту до органу,який накладав його або до суду,з ухвалою суду звернутись до ЦНАП
05.01.2023 15:49:08 Доброго дня. Якщо є підстави зняття арешту, то потрібно звернутися із заявою до банку в якому відкрито рахунок й повідомити ці підстави. Також необхідно звернутися із заявою до державного/приватного виконавця, який нарахував борг й повідомити про підстави зняття арешту. В період воєнного стану є ряд виключень, коли накладувати арешт на особові рахунки клієнтів заборонено. Тож потрібно трохи більше інформації стосовно цього питання.
05.01.2023 19:59:06 Порядок дуже простий - сплачуєте всі наявні борги, та звертаєтесь до виконавця із заявою про закриття виконавчого провадження. Виконавець має ще до закриття виконавчого провадження зняти арешт із всіх рахунків.
06.01.2023 13:43:08 Доброго дня. Вибір варіантів невеликий. Або сплатити заборгованість і ДВС розблокує рахунки, або оскаржувати до суду документи, на підставі яких накладено арешт. Якщо цього раніше не було....
09.01.2023 12:19:21 Після того, як ви з’ясували про причини арешту рахунку, потрібно: .звернутись до виконавця, яким відкрито виконавче провадження, із заявою на отримання наступних документів: -копії постанови про відкриття виконавчого провадження; -копії постанови про арешт коштів боржника та інших документів, які містяться в провадженні. звернутись до банку, де відкрито рахунок, на який накладено арешт, та отримати довідку з інформацією, що рахунок використовується виключно для зарахування цільових виплат. Післяотриманнядовідки з банку, звертайтесь із заявою до виконавця, яким накладено арешт на рахунок, з проханням зняти арешт з рахунку. Якщо виконавець відмовляє скасувати арешт коштів на рахунку боржника, тоді за наявності законних підстав, Боржник має право звернутись до суду для оскарження винесеної державним чи приватним виконавцем постанови про арешт коштів.
11.01.2023 18:25:02 Арешт може бути накладений на рахунок будь-якого типу картковий, депозитний, поточний (відповідно до Постанови НБУ No22 від 21.01.2004). Після арешту одного рахунку клієнт банку вже не може відкрити нові рахунки – будь-які рахунки, які будуть відкриті, підлягають блокуванню. Банк повинен повідомити їх у Відділ державної виконавчої служби (ВДВС). Яка процедура зняття арешту з рахунку у банку в Україні Стандартний алгоритм зняття арешту з рахунку передбачає: Вирішення проблеми з боргом (оплата заборгованості, домовленість з виконавцем про погашення боргу частинами, угоду про реструктуризацію або списання з кредитором, рішення суду про відміну виконавчого напису, за яким провадиться стягнення боргу, і так далі); Закриття виконавчого провадження (наприклад, на підставі відправки виконавцю квитанції про оплату боргу та виконавчого збору); Передача виконавцем відповідної інформації до банку, та розблокування рахунку. У разі потреби – повторне звернення до виконавчої служби з нагадування
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717