Війна
Недавно нашей команде задали вопрос: “Як оформити доглядатсво за інвалідом?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
27.03.2023 10:45:41 Згідно законодавства Вам необхідно подати відповідну заяву. Заяви про згоду отримувати та надавати соціальні послуги подають до органів соціального захисту, уповноважених посадових осіб місцевого самоврядування або до ЦНАПу одночасно з пред’явленням паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу. Обов’язковим документом також є декларація про доходи і майновий стан надавача соціальних послуг.
27.03.2023 10:49:29 Оформити постійний догляд потрібно через УПСЗН: 1. В лікарні отримати довідки про те що: 1) особа потребує постійного догляду; 2) здоровя особи яка буде запезпечувати догляд дамє можливість забезпечити такий догляд; 2. Подати заяву в УПСЗН про встановлення постійного догляду.
27.03.2023 10:50:04 Доброго дня. Вам потрібно звернутись до Департаменту соціального захисту населення. Там Вам все покроково розкажуть та нададуть перелік документів. Дякую.
27.03.2023 11:28:26 У інваліда має бути довідка МСЕК, де зазначено, що він потребує постійного догляду. Якщо не написано треба зврнутися до ЛКК про отримання довідки форми 080/о (2 або 4). З цією довідкою звернутися до огану соціального забезпечення. Там можуть оформити постійний догляд, якщо ви підійдете для надання соціальних послуг. Якщо ви не служите, то можна оформити акт здійснення постійного догляду через органи місцевої влади - він без спеціальної форми. Якщо служите, то вам треба довести, що більше ніхто окрім вас не може здійснювати такий догляд. Треба довідка про зареєстрованих осіб в приміщенні. Якщо є інші особи, які можуть здійснити догляд, то докази чому вони не можуть цього зробити (можливо перебувають за кордоном чи теж хворіють чи працюють).
27.03.2023 14:22:46 Добрый день вам нужно заключить договор с адвокатом. Он разрешит ваш вопрос
27.03.2023 14:23:52 Вітаю, через соціальний захист, якщо з метою отримання відсрочки від мобілізації, то якщо інвалід є особою з інвалідністю та Вашим чи Вашої дружини батьком чи матір’ю , то догляд не потрібно оформлювати для отримання відстрочки.
27.03.2023 17:15:49 Вітаю. Для оформлення догляду Вам потрібно звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Там мають надати конкретний перелік документів, який потрібно подати для оформлення догляду. Ключові вимоги до кандидата: 1. Спільне проживання. 2. Відсутність або низький рівень доходу за останні півроку. 3. Наявність довідки ЛКК про те, що особа потребує постійного догляду.
27.03.2023 17:52:29 Аби оформити постійний догляд за такою особою, потрібно звернутися до органу опіки та надати перелік документів, який Вам підкажуть при зверненні
28.03.2023 11:56:58 Для призначення компенсації непрацюючі працездатні особи, які здійснюють догляд за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80-річного віку, подають в місцеві органи з питань соціального захисту населення заяву, форма якої затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 22 лютого 2012 року № 96 “Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг”. Крім того, до заяви додаються: паспорт або документ, що посвідчує особу одержувача державної соціальної допомоги; довідка про перебування на обліку в органах Пенсійного фонду України або органах праці та соціального захисту населення — для особи, за якою здійснюється догляд; паспорт або документ, що посвідчує особу, за якою здійснюється догляд; документ, який підтверджує, що особа не працює: трудова книжка та довідка органів державної податкової служби довільної форми про те, що особа не перебуває на обліку у даному органі державної податкової служби як фізична особа .
28.03.2023 17:32:28 Вітаю! Можу допомогти
28.03.2023 18:45:30 Добрий день, щоб оформити постійний догляд за особою з інвалідністю, Вам необхідні такі документи: - повідомлення державних, громадських організацій або заява громадянина (громадян); - рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною; - медичний висновок про стан здоров'я особи, що потребує піклування; - довідка про місце проживання особи, що потребує піклування; - заява майбутнього піклувальника про прийняття на себе обов'язків щодо піклування. - копії паспортів; - довідку про стан здоров'я особи, яка бажає здійснювати догляд; - додатково можна надати характеристику з навчального закладу або з місця роботи. Заяви розглядаються приблизно у місячний термін. Після прийняття рішення може складатись опис майна, що належить особі похилого віку. заяву подати: - уповноваженого органу соціального захисту; Або - відповідної військової адміністрації / обласної, Київської та Севастопольської - міської держадміністрації; безпосередньо до надавача соціальних послуг.
29.03.2023 16:04:02 Постійний догляд оформлується органами соціального захисту. Для точного визначення документів які необхідноі з'ясування повної картини необхідно ще уточнити інформацію.
29.03.2023 19:43:21 Доброго дня! Треба звернутися до відповідного органу опіки та піклування з відповідною заявою та пакетом документів.
29.03.2023 22:35:29 Якщо ви хочете бути опікуном, у вас мають бути родинні зв’язки з людиною з інвалідністю і повна дієздатність. Також вам потрібно написати спеціальну заяву-згоду на опікунство. Процедура відбувається відповідно до загальних правил.Алгоритм дій:спочатку потрібно прийти в органи опіки місцевої влади і подати заяву, написану власноруч від людини з інвалідністю. Після цього потрібно звернутися в суд і взяти рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною, якщо такої заяви досі немає;в лікарні взяти спеціальний медичний висновок про стан здоров’я особи, що потребує піклування, і медичний висновок про стан здоров’я опікуна;подати довідку про місце проживання особи, що потребує піклування, і довідку про місце проживання опікуна;заява від опікуна про те, що ви берете на себе обов’язки щодо піклування (теж написану від руки);документи, що засвідчують особу – опікуна і людини з інвалідністю;також небхідно про матеріальне становище
30.03.2023 21:10:38 опікуни особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю I групи; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Заяви про згоду отримувати та надавати соціальні послуги подають до органів соціального захисту, уповноважених посадових осіб місцевого самоврядування або до ЦНАПу одночасно з пред’явленням паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу. При подачі електронної заяви її засвідчують електронним цифровим підписом. Обов’язковим документом є декларація про доходи і майновий стан надавача соціальних послуг.
Похожие услуги и статьи
В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!
От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!
Получите консультацию
Знать о нас
-
Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденты Diia. City, первый юридический сервис, который вышел с маркетинговой стратегией на все национальные каналы, работаем в Польше и Англии, первые интегрировали ИИ (Chat GPT), не просто информирует о юридических проблемах из открытых данных, а решает их «под ключ», более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения, задонатили на юридические консультации более 100 000 $ ... и это только часть наших достижений!
-
НовостьНовые возможности в приложении КОНСУЛЬТАНТ от monobank
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ «MEET UP: 2024». Как это было?
-
НовостьПовышение цен на билеты на CONSULTANT MEET-UP:2024: ранние предложения распроданы
-
НовостьCONSULTANT MEET-UP: 2024 – событие, которое нельзя пропустить!
-
НовостьПрисоединение CONSULTANT к Diia.City United
-
НовостьПочему не завели дело на генерала Юрия Содоля: указание сверху или бездействие ДБР?
-
НовостьШтрафы за непредоставление данных в ТЦК: могут ли конфисковать имущество у находящихся за границей?
-
НовостьКонсультант отправляется в Люксембург: среди 20 лучших компаний украинской делегации на Nexus!
-
НовостьЗапуск Консультанта в Польше анонсировали на самых популярных в некоторых интернет-ресурсах странах.
-
НовостьLEGAL TECH В ПРЕОДОЛЕНИИ КОРРУПЦИИ
-
НовостьКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦИОННЫЙ ПОДХОД К ЮРИДИЧЕСКИМ УСЛУГАМ
- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470