Війна
Recently, our team was asked a question: “Як оформити доглядатсво за інвалідом?”
We wanna share the answer from our specialists:
27.03.2023 10:45:41 Згідно законодавства Вам необхідно подати відповідну заяву. Заяви про згоду отримувати та надавати соціальні послуги подають до органів соціального захисту, уповноважених посадових осіб місцевого самоврядування або до ЦНАПу одночасно з пред’явленням паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу. Обов’язковим документом також є декларація про доходи і майновий стан надавача соціальних послуг.
27.03.2023 10:49:29 Оформити постійний догляд потрібно через УПСЗН: 1. В лікарні отримати довідки про те що: 1) особа потребує постійного догляду; 2) здоровя особи яка буде запезпечувати догляд дамє можливість забезпечити такий догляд; 2. Подати заяву в УПСЗН про встановлення постійного догляду.
27.03.2023 10:50:04 Доброго дня. Вам потрібно звернутись до Департаменту соціального захисту населення. Там Вам все покроково розкажуть та нададуть перелік документів. Дякую.
27.03.2023 11:28:26 У інваліда має бути довідка МСЕК, де зазначено, що він потребує постійного догляду. Якщо не написано треба зврнутися до ЛКК про отримання довідки форми 080/о (2 або 4). З цією довідкою звернутися до огану соціального забезпечення. Там можуть оформити постійний догляд, якщо ви підійдете для надання соціальних послуг. Якщо ви не служите, то можна оформити акт здійснення постійного догляду через органи місцевої влади - він без спеціальної форми. Якщо служите, то вам треба довести, що більше ніхто окрім вас не може здійснювати такий догляд. Треба довідка про зареєстрованих осіб в приміщенні. Якщо є інші особи, які можуть здійснити догляд, то докази чому вони не можуть цього зробити (можливо перебувають за кордоном чи теж хворіють чи працюють).
27.03.2023 14:22:46 Добрый день вам нужно заключить договор с адвокатом. Он разрешит ваш вопрос
27.03.2023 14:23:52 Вітаю, через соціальний захист, якщо з метою отримання відсрочки від мобілізації, то якщо інвалід є особою з інвалідністю та Вашим чи Вашої дружини батьком чи матір’ю , то догляд не потрібно оформлювати для отримання відстрочки.
27.03.2023 17:15:49 Вітаю. Для оформлення догляду Вам потрібно звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Там мають надати конкретний перелік документів, який потрібно подати для оформлення догляду. Ключові вимоги до кандидата: 1. Спільне проживання. 2. Відсутність або низький рівень доходу за останні півроку. 3. Наявність довідки ЛКК про те, що особа потребує постійного догляду.
27.03.2023 17:52:29 Аби оформити постійний догляд за такою особою, потрібно звернутися до органу опіки та надати перелік документів, який Вам підкажуть при зверненні
28.03.2023 11:56:58 Для призначення компенсації непрацюючі працездатні особи, які здійснюють догляд за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80-річного віку, подають в місцеві органи з питань соціального захисту населення заяву, форма якої затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 22 лютого 2012 року № 96 “Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг”. Крім того, до заяви додаються: паспорт або документ, що посвідчує особу одержувача державної соціальної допомоги; довідка про перебування на обліку в органах Пенсійного фонду України або органах праці та соціального захисту населення — для особи, за якою здійснюється догляд; паспорт або документ, що посвідчує особу, за якою здійснюється догляд; документ, який підтверджує, що особа не працює: трудова книжка та довідка органів державної податкової служби довільної форми про те, що особа не перебуває на обліку у даному органі державної податкової служби як фізична особа .
28.03.2023 17:32:28 Вітаю! Можу допомогти
28.03.2023 18:45:30 Добрий день, щоб оформити постійний догляд за особою з інвалідністю, Вам необхідні такі документи: - повідомлення державних, громадських організацій або заява громадянина (громадян); - рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною; - медичний висновок про стан здоров'я особи, що потребує піклування; - довідка про місце проживання особи, що потребує піклування; - заява майбутнього піклувальника про прийняття на себе обов'язків щодо піклування. - копії паспортів; - довідку про стан здоров'я особи, яка бажає здійснювати догляд; - додатково можна надати характеристику з навчального закладу або з місця роботи. Заяви розглядаються приблизно у місячний термін. Після прийняття рішення може складатись опис майна, що належить особі похилого віку. заяву подати: - уповноваженого органу соціального захисту; Або - відповідної військової адміністрації / обласної, Київської та Севастопольської - міської держадміністрації; безпосередньо до надавача соціальних послуг.
29.03.2023 16:04:02 Постійний догляд оформлується органами соціального захисту. Для точного визначення документів які необхідноі з'ясування повної картини необхідно ще уточнити інформацію.
29.03.2023 19:43:21 Доброго дня! Треба звернутися до відповідного органу опіки та піклування з відповідною заявою та пакетом документів.
29.03.2023 22:35:29 Якщо ви хочете бути опікуном, у вас мають бути родинні зв’язки з людиною з інвалідністю і повна дієздатність. Також вам потрібно написати спеціальну заяву-згоду на опікунство. Процедура відбувається відповідно до загальних правил.Алгоритм дій:спочатку потрібно прийти в органи опіки місцевої влади і подати заяву, написану власноруч від людини з інвалідністю. Після цього потрібно звернутися в суд і взяти рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною, якщо такої заяви досі немає;в лікарні взяти спеціальний медичний висновок про стан здоров’я особи, що потребує піклування, і медичний висновок про стан здоров’я опікуна;подати довідку про місце проживання особи, що потребує піклування, і довідку про місце проживання опікуна;заява від опікуна про те, що ви берете на себе обов’язки щодо піклування (теж написану від руки);документи, що засвідчують особу – опікуна і людини з інвалідністю;також небхідно про матеріальне становище
30.03.2023 21:10:38 опікуни особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю I групи; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Заяви про згоду отримувати та надавати соціальні послуги подають до органів соціального захисту, уповноважених посадових осіб місцевого самоврядування або до ЦНАПу одночасно з пред’явленням паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу. При подачі електронної заяви її засвідчують електронним цифровим підписом. Обов’язковим документом є декларація про доходи і майновий стан надавача соціальних послуг.
Similar services and articles
In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!
From Real Users
PRO consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!
Contact us for a free consultation
About us
-
Legal marketplace CONSULTANT
The best legal startup in Ukraine according to the HiiL Innovative Justice Challenge 2021 Ukraine, residents of Diia. City, the first legal service to launch a marketing strategy on all national channels, we work in Poland and England, we were the first to integrate AI (Chat GPT), we not only inform about legal problems from open data, but solve them on a turnkey basis, more than 1000 registered lawyers, more than 25,000 users of the mobile application, we have donated more than $100,000 for legal advice... and this is only a part of our achievements!
-
NewsNew features in the CONSULTANT app from monobank
-
NewsCONSULTANT OF ‘MEET UP: 2024’. How was it?
-
NewsIncrease in ticket prices for CONSULTANT MEET-UP:2024: early bird offers are sold out
-
NewsCONSULTANT MEET-UP: 2024 – an event not to be missed!
-
NewsCONSULTANT joins Diia.City United
-
NewsWhy was the case not opened against General Yury Sodol: instruction from above or inaction of the State Security Bureau?
-
NewsPenalties for failure to provide data to the TCC: can property be confiscated from those who are abroad?
-
NewsConsultant goes to Luxembourg: among the top 20 companies of the Ukrainian delegation to Nexus!
-
NewsThe launch of the Consultant in Poland was announced on one of the country's most influential Internet resources
-
NewsLEGAL TECH IN COMBATING CORRUPTION
-
NewsCONSULTANT: A REVOLUTIONARY APPROACH TO LEGAL SERVICES
- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470