Війна
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як оформити доглядатсво за інвалідом?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
27.03.2023 10:45:41 Згідно законодавства Вам необхідно подати відповідну заяву. Заяви про згоду отримувати та надавати соціальні послуги подають до органів соціального захисту, уповноважених посадових осіб місцевого самоврядування або до ЦНАПу одночасно з пред’явленням паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу. Обов’язковим документом також є декларація про доходи і майновий стан надавача соціальних послуг.
27.03.2023 10:49:29 Оформити постійний догляд потрібно через УПСЗН: 1. В лікарні отримати довідки про те що: 1) особа потребує постійного догляду; 2) здоровя особи яка буде запезпечувати догляд дамє можливість забезпечити такий догляд; 2. Подати заяву в УПСЗН про встановлення постійного догляду.
27.03.2023 10:50:04 Доброго дня. Вам потрібно звернутись до Департаменту соціального захисту населення. Там Вам все покроково розкажуть та нададуть перелік документів. Дякую.
27.03.2023 11:28:26 У інваліда має бути довідка МСЕК, де зазначено, що він потребує постійного догляду. Якщо не написано треба зврнутися до ЛКК про отримання довідки форми 080/о (2 або 4). З цією довідкою звернутися до огану соціального забезпечення. Там можуть оформити постійний догляд, якщо ви підійдете для надання соціальних послуг. Якщо ви не служите, то можна оформити акт здійснення постійного догляду через органи місцевої влади - він без спеціальної форми. Якщо служите, то вам треба довести, що більше ніхто окрім вас не може здійснювати такий догляд. Треба довідка про зареєстрованих осіб в приміщенні. Якщо є інші особи, які можуть здійснити догляд, то докази чому вони не можуть цього зробити (можливо перебувають за кордоном чи теж хворіють чи працюють).
27.03.2023 14:22:46 Добрый день вам нужно заключить договор с адвокатом. Он разрешит ваш вопрос
27.03.2023 14:23:52 Вітаю, через соціальний захист, якщо з метою отримання відсрочки від мобілізації, то якщо інвалід є особою з інвалідністю та Вашим чи Вашої дружини батьком чи матір’ю , то догляд не потрібно оформлювати для отримання відстрочки.
27.03.2023 17:15:49 Вітаю. Для оформлення догляду Вам потрібно звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Там мають надати конкретний перелік документів, який потрібно подати для оформлення догляду. Ключові вимоги до кандидата: 1. Спільне проживання. 2. Відсутність або низький рівень доходу за останні півроку. 3. Наявність довідки ЛКК про те, що особа потребує постійного догляду.
27.03.2023 17:52:29 Аби оформити постійний догляд за такою особою, потрібно звернутися до органу опіки та надати перелік документів, який Вам підкажуть при зверненні
28.03.2023 11:56:58 Для призначення компенсації непрацюючі працездатні особи, які здійснюють догляд за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80-річного віку, подають в місцеві органи з питань соціального захисту населення заяву, форма якої затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 22 лютого 2012 року № 96 “Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг”. Крім того, до заяви додаються: паспорт або документ, що посвідчує особу одержувача державної соціальної допомоги; довідка про перебування на обліку в органах Пенсійного фонду України або органах праці та соціального захисту населення — для особи, за якою здійснюється догляд; паспорт або документ, що посвідчує особу, за якою здійснюється догляд; документ, який підтверджує, що особа не працює: трудова книжка та довідка органів державної податкової служби довільної форми про те, що особа не перебуває на обліку у даному органі державної податкової служби як фізична особа .
28.03.2023 17:32:28 Вітаю! Можу допомогти
28.03.2023 18:45:30 Добрий день, щоб оформити постійний догляд за особою з інвалідністю, Вам необхідні такі документи: - повідомлення державних, громадських організацій або заява громадянина (громадян); - рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною; - медичний висновок про стан здоров'я особи, що потребує піклування; - довідка про місце проживання особи, що потребує піклування; - заява майбутнього піклувальника про прийняття на себе обов'язків щодо піклування. - копії паспортів; - довідку про стан здоров'я особи, яка бажає здійснювати догляд; - додатково можна надати характеристику з навчального закладу або з місця роботи. Заяви розглядаються приблизно у місячний термін. Після прийняття рішення може складатись опис майна, що належить особі похилого віку. заяву подати: - уповноваженого органу соціального захисту; Або - відповідної військової адміністрації / обласної, Київської та Севастопольської - міської держадміністрації; безпосередньо до надавача соціальних послуг.
29.03.2023 16:04:02 Постійний догляд оформлується органами соціального захисту. Для точного визначення документів які необхідноі з'ясування повної картини необхідно ще уточнити інформацію.
29.03.2023 19:43:21 Доброго дня! Треба звернутися до відповідного органу опіки та піклування з відповідною заявою та пакетом документів.
29.03.2023 22:35:29 Якщо ви хочете бути опікуном, у вас мають бути родинні зв’язки з людиною з інвалідністю і повна дієздатність. Також вам потрібно написати спеціальну заяву-згоду на опікунство. Процедура відбувається відповідно до загальних правил.Алгоритм дій:спочатку потрібно прийти в органи опіки місцевої влади і подати заяву, написану власноруч від людини з інвалідністю. Після цього потрібно звернутися в суд і взяти рішення суду про визнання особи обмежено дієздатною, якщо такої заяви досі немає;в лікарні взяти спеціальний медичний висновок про стан здоров’я особи, що потребує піклування, і медичний висновок про стан здоров’я опікуна;подати довідку про місце проживання особи, що потребує піклування, і довідку про місце проживання опікуна;заява від опікуна про те, що ви берете на себе обов’язки щодо піклування (теж написану від руки);документи, що засвідчують особу – опікуна і людини з інвалідністю;також небхідно про матеріальне становище
30.03.2023 21:10:38 опікуни особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю I групи; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Заяви про згоду отримувати та надавати соціальні послуги подають до органів соціального захисту, уповноважених посадових осіб місцевого самоврядування або до ЦНАПу одночасно з пред’явленням паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу. При подачі електронної заяви її засвідчують електронним цифровим підписом. Обов’язковим документом є декларація про доходи і майновий стан надавача соціальних послуг.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717