
Виїзд у супроводі військовозобов'язаного
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Добрий день.
1. Цікавить набір документів для виїзду мама-інваліда 2ї групи у супроводі військовозобов'язаного. Було б ідеально, якщо б ви перевірили, що моїх документів достатньо.
2. Яка відповідальність за повернення інваліда раніше супроводжуючого? Чи буде щось за це інваліду? Чи можуть депортувати за це військовозобов'язаного або конфіскувати його майно в Україні?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
23.01.2023 11:37:40 Документи для виїзду: (їх нотаріально засвідчених копій), - що підтверджують родинні зв’язки (це ваше свідоцтво про народження), - інвалідність (довідка МСЕК, посвідчення про інвалідність), - а також документів, що підтверджують спільне проживання - ви маєте бути зареєстрованим за одним місцем проживання з мамою. Є положення про те, що ви маєте повернутися раніше інваліда, однак мамі точно нічого не буде. А щодо вас, то потенційно можлива відповідальність за ухилення від мобілізації, однак поки не було таких притягнень. Зараз новий порядок військового обліку, тому за кордоном ви зобов'язані стояти на консульському обліку. Є відповідальність адміністративна за порушення військового обліку - штраф 510-840 грн. (невеликий). Щодо депортувати, то невідомо, бо порядок новий з січня діє. Вказано там, що консульські установи мають сприяти поверненню додому, однак як - невідомо. Конфіскувати майно, то звісно- НІ!!!
23.01.2023 12:40:22 Доброго дня. Вам потрібні документи про інвалідність мами та документи, що підтверджують рідство, акт встановлення факту здійснення догляду, а також відстрочка від ТРК. Згідно з постановою КМУ від 10.09.2022 № 1044 супроводжуючим громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років уже не обмежується кількість перетинів кордону на виїзд з України – раніше дозволялося лише один раз на час дії воєнного стану. Зазначені чоловіки тепер можуть виїжджати за кордон до осіб із інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, дітей з інвалідністю або певного переліку захворювань, за якими вони доглядають, якщо зазначені особи (діти) перебувають на консульському обліку. Відповідно супроводжувати осіб, що мають інвалідність або потребують постійного догляду, можна необмежену кількість разів.Супроводжуючі особи повинні повернутись до України НЕ пізніше ніж особа, яку вони супроводжували. Щоправда, жодної відповідальності за порушення цієї вимоги законом наразі НЕ передбачено.

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470