Консультант

Юридические консультации 24/7

Открыть
image

Як забрати зарплату?

Приветствую 👋

Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

image
image
Время прочтения: 7 минут Количество просмотров: 399
Рейтинг:
0
Дата публикации: 27.04.2021

Недавно нашей команде задали вопрос: “Мене звільнили поки я був у відпустку, за невикористаний відпуск не виплатили, за останні діва місяці була заборгованість по зарплаті, її теж не виплатили. Коли я прийшов на роботу то мій начальник сказав шо вони банкрути і фірма закривається. Як забрати зарплату за останні два місяці там біля 40 тисяч, я працював офіційно.”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

Лучший ответ
25.04.2021 20:56:18
Вам необхідно отримати довідку про заборгованість з заробітної плати, або на підставі розрахунку з виплати заробітної плати самостійно розріхувати суму заборгованості і подати до суду позов про стягнення заборгованості з заробітної плати. Дані питання можливо вирішувати у наказному проваджені, шляхом подання заяви про видачу судового наказу в порядку ЦПК. Це буде по спрокам бистріше. Якщо фірма банкрут і вже є справа про бакрутсво у суді, необхідно подати заяву до арбітражного керуючого про визнання вас кредитором по справі. Виплати із заробітної плати у першій черзі погашення.
BASE (Базовая) 0
Реклама
Федосенко Наталія Анатоліївна
Федосенко Наталія Анатоліївна
Юрист
Украина / Харьковская область

i

22.04.2021 14:30:54 Заробітна плата має виплачуватись вам двічі на місяць (стаття 115 Кодексу Законів про працю України (КЗпП). В день звільнення роботодавець зобов'язаний провести з вами остаточний розрахунок (стаття 116 КЗпП) - тобто виплатити все, що ви заробили. Невиплата зарплати та непроведення остаточного розрахунку при звільненні - це порушення закону, які тягнуть за собою відповідальність роботодавця. Звертайтесь до суду з позовом про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати. Також ви маєте право стягнути з роботодавця компенсацію за непроведення розрахунку при звільненні в розмірі середнього заробітку за два останні місяці роботи (стаття 117 КЗпП). За позовами про стягнення заробітної плати судовий збір не сплачується. Трудові спори, за наявності вини роботодавця, а ваш випадок саме такий, завжди вирішуються судом на користь колишніх працівників, тому не бійтесь подавати до суду. Раджу вам скористатись правовою допомогою адвоката, який знається на трудових спорах.

BASE (Базовая) 28.78
Реклама
Тимошенко Олексій Ігорович
Тимошенко Олексій Ігорович
Юрист
Украина / Киевская область

i

22.04.2021 15:58:00 Доброго дня! Право на своєчасне одержання винагороди за працю та оплату праці на підставі укладеного договору передбачено Конституцією України та ЗУ «Про оплату праці» відповідно У разі звільнення працівника, керівництво повинно провести з ним повний розрахунок, не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Якщо працедавець при звільненні працівника несвоєчасно провів з ним повний розрахунок, то відповідно до ст. 117 КЗпП, підприємство повинно виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку («вимушений прогул») Для стягнення заборгованості з виплати нарахованої заробітної плати працівник може звернутися безпосередньо до суду в порядку: наказного провадження (вимога працівника про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати є безспірною); позовного провадження (наявний спір щодо розміру заборгованості з виплати заробітної плати та/або права на її отримання). Дякую!

BASE (Базовая) 0
Реклама
Мохончук Платон Сергійович
Мохончук Платон Сергійович
Юрист
Украина / Харьковская область

i

23.04.2021 12:52:12 Доброго дня, та обставина, що ймовірно підприємство ліквідується є непідтвердженою, це моде бути просто відмовка директора. Вам потрібно протягом місяця з дня коли ви дізналися про те, що вас звільнили звернутися до суду із позовом до роботодавця про скасування наказу про звільнення, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, про зобов’язання виплати заробітну плату. До позову треба долучити доказам - накази про призначення, відпустку, звільнення, копії трудової книги, всі заохочення, якщо такі були, визначити свідків серед працівників, які можуть підтвердити вашу позицію та яких ви будете відповідним клопотанням викликати до суду. Ще вам потрібна виписка з банківського рахунку на який отримували з/п та відомості з бухгалтерії закладу де працювали, з податкової, фонду соціального страхування, тощо. Якщо пропустили місячний строк - до позову додайте обґрунтоване клопотання про поновдення строку на звернення до суду. Ще пишіть скаргу до держпраці

BASE (Базовая) 0
Реклама
Клепка Олександр Григорович
Клепка Олександр Григорович
Юрист
Украина / Харьковская область

i

23.04.2021 22:31:15 Треба подати відповідну заяву із вимогами у справі про банкрутство арбітражному керуючому. А якщо справи про банкрутство ще немає, то можна в прокуратуру поскаржитися на не виплату зарплати чи в управління праці або звернутись до суду із заявою про видачу судового наказу на примусове стягнення зарплатні. У розрахунок заборгованості входить як сама зарплата так і відпускні.

BASE (Базовая) 0
Реклама
Фрейдун Ольга Михайлівна
Фрейдун Ольга Михайлівна
Юрист
Украина / Киев

i

image
получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безопасная сделка

Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.

В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.

Ваши деньги в надежных руках!

image
Отзывы

От реальных пользователей

image
ТОП 10

PRO консультантов

Все консультанты
  • PREMIUM 75.56 Топ 1
    image

    Студенцов Олександр

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 68.32 Топ 2
    image

    Грицай Николай Игоревич

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 60.04 Топ 3
    image

    Боревич Мария

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 55.4 Топ 4
    image

    Одинцова Валерія

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 52.9 Топ 5
    image

    Баладыга Сергей

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 49.9 Топ 6
    image

    Макеєв Дмитро

    Юрист Украина / Кременчуг
    і
  • PREMIUM 48.58 Топ 7
    image

    Хижавская Олеся Ярославовна

    Юрист Украина / Хмельницкая область
    і
  • PREMIUM 39.26 Топ 8
    image

    Миколаєнко Олена

    Юрист Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 38.3 Топ 9
    image

    Молчанов Олег Викторович

    Адвокат Украина / Киев
    і
  • PREMIUM 38.03 Топ 10
    image

    Юлия Палагина Владимировна

    Юрист Украина / Харьковская область
    і

Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное время.

Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов – можете уверенно доверять нашим специалистам!

image
Бонус

Получите консультацию

Пройдите опрос и получите ₴500.00 на консультацию

Ответьте на указанные вопросы и мы мгновенно засчитаем ₴500.00 на первую консультацию в мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ. Это означает, что консультация для Вас будет абсолютно бесплатной, а юрист получит оплату от нашего сервиса. Это обеспечивает быстрый и качественный ответ сразу от нескольких специалистов. С примерами таких консультаций можно ознакомиться ниже. Начисление бонуса ограничено во времени, поэтому не медлите – действуйте!

  • 0 дни
  • 0 часы
  • 0 минуты
  • 0 секунд
  • ukraine Украина +380
  • poland Польша +48
  • england Великобритания +44
  • usa Соединенные Штаты +1
  • other Другое +
image

Спасибо за регистрацию!

Задайте Ваш вопрос через мобильное приложение

  • Вам нужен военный юрист или адвокат?
  • Вы уже обращались за юридической помощью ранее?
  • Ваш вопрос связан с документами или договорами?
  • Планируете ли вы обращаться в суд в ближайшее время?
  • Вам необходим юридический сопровождение сделки (покупка, аренда и т.д.)?
  • Есть ли у вас официальные документы, связанные с вашим вопросом?
image
Важно

Знать о нас

image
Администрация портала

Файлы cookie и конфиденциальность

Мы используем собственные и сторонние файлы cookie, чтобы персонализации контента и анализа веб-трафика.