ЯК ЗАБРАТИ ЗАРПЛАТУ? ✅ 411 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як забрати зарплату?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 60 27.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мене звільнили поки я був у відпустку, за невикористаний відпуск не виплатили, за останні діва місяці була заборгованість по зарплаті, її теж не виплатили. Коли я прийшов на роботу то мій начальник сказав шо вони банкрути і фірма закривається. Як забрати зарплату за останні два місяці там біля 40 тисяч, я працював офіційно.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
25.04.2021 20:56:18
Вам необхідно отримати довідку про заборгованість з заробітної плати, або на підставі розрахунку з виплати заробітної плати самостійно розріхувати суму заборгованості і подати до суду позов про стягнення заборгованості з заробітної плати. Дані питання можливо вирішувати у наказному проваджені, шляхом подання заяви про видачу судового наказу в порядку ЦПК. Це буде по спрокам бистріше. Якщо фірма банкрут і вже є справа про бакрутсво у суді, необхідно подати заяву до арбітражного керуючого про визнання вас кредитором по справі. Виплати із заробітної плати у першій черзі погашення.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №120 Юрист Україна / Харківська область

22.04.2021 14:30:54 Заробітна плата має виплачуватись вам двічі на місяць (стаття 115 Кодексу Законів про працю України (КЗпП). В день звільнення роботодавець зобов'язаний провести з вами остаточний розрахунок (стаття 116 КЗпП) - тобто виплатити все, що ви заробили. Невиплата зарплати та непроведення остаточного розрахунку при звільненні - це порушення закону, які тягнуть за собою відповідальність роботодавця. Звертайтесь до суду з позовом про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати. Також ви маєте право стягнути з роботодавця компенсацію за непроведення розрахунку при звільненні в розмірі середнього заробітку за два останні місяці роботи (стаття 117 КЗпП). За позовами про стягнення заробітної плати судовий збір не сплачується. Трудові спори, за наявності вини роботодавця, а ваш випадок саме такий, завжди вирішуються судом на користь колишніх працівників, тому не бійтесь подавати до суду. Раджу вам скористатись правовою допомогою адвоката, який знається на трудових спорах.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

22.04.2021 15:58:00 Доброго дня! Право на своєчасне одержання винагороди за працю та оплату праці на підставі укладеного договору передбачено Конституцією України та ЗУ «Про оплату праці» відповідно У разі звільнення працівника, керівництво повинно провести з ним повний розрахунок, не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Якщо працедавець при звільненні працівника несвоєчасно провів з ним повний розрахунок, то відповідно до ст. 117 КЗпП, підприємство повинно виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку («вимушений прогул») Для стягнення заборгованості з виплати нарахованої заробітної плати працівник може звернутися безпосередньо до суду в порядку: наказного провадження (вимога працівника про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати є безспірною); позовного провадження (наявний спір щодо розміру заборгованості з виплати заробітної плати та/або права на її отримання). Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

23.04.2021 12:52:12 Доброго дня, та обставина, що ймовірно підприємство ліквідується є непідтвердженою, це моде бути просто відмовка директора. Вам потрібно протягом місяця з дня коли ви дізналися про те, що вас звільнили звернутися до суду із позовом до роботодавця про скасування наказу про звільнення, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, про зобов’язання виплати заробітну плату. До позову треба долучити доказам - накази про призначення, відпустку, звільнення, копії трудової книги, всі заохочення, якщо такі були, визначити свідків серед працівників, які можуть підтвердити вашу позицію та яких ви будете відповідним клопотанням викликати до суду. Ще вам потрібна виписка з банківського рахунку на який отримували з/п та відомості з бухгалтерії закладу де працювали, з податкової, фонду соціального страхування, тощо. Якщо пропустили місячний строк - до позову додайте обґрунтоване клопотання про поновдення строку на звернення до суду. Ще пишіть скаргу до держпраці

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

23.04.2021 22:31:15 Треба подати відповідну заяву із вимогами у справі про банкрутство арбітражному керуючому. А якщо справи про банкрутство ще немає, то можна в прокуратуру поскаржитися на не виплату зарплати чи в управління праці або звернутись до суду із заявою про видачу судового наказу на примусове стягнення зарплатні. У розрахунок заборгованості входить як сама зарплата так і відпускні.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу