
Забудовники припинили будівництво та зникли
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Ми купили квартиру, у будинку який тільки будують. У нашому будинку практично усі квартири вже продані. Але забудовник припинив будівництво та не відповідає на дзвінки. Гроші зникли, відповідальні особи теж. Як нам з іншими власниками квартир діяти? Дякую”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
07.11.2021 09:27:33 Доброго ранку. Ситуація у Вас дуже плачевна. Треба любими шляхами виходити на забудовника, розірвати договір із ним і забрати внесені кошти. В цьому випадку потрібно чітко розуміти: наскільки реально забрати гроші назад; їх термін повернення; штрафні санкції за розірвання договору. Якщо ж ніяк не виходить знайти забудовника, дійте: пишіть колективну заяву до поліції та звертайтесь до суду з вимогою про повернення вкладених коштів. Моя Вам порада знайдіть гарного адвоката з питаннь нерухомості. Бажаю успіху.
07.11.2021 20:39:17 Спробуйте зібрати ініціативну групу інвесторів для переговорів із забудовником. Для конструктивної розмови бажано в групі виділити кілька лідерів, залучити компетентного юриста, можливо навіть будівельника і бухгалтера. Якщо з забудовником важко або неможливо вести переговори, тоді подавайте позови в суд на забудовника, звертайтеся до правоохоронних органів, залучайте до своєї проблеми увагу держструктур (пишіть в райадміністрацію, меру міста, в адміністрацію президента, компетентним народним депутатам, в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства тощо), звертайтеся до ЗМІ.
08.11.2021 17:11:30 Оскільки забудовник зник і уникає спілкування з Вами Ви можете звертатися в поліцію із заявою про шахрайство. Якщо ж будівництво припинилося внаслідок банкрутства компанії-забудовника, Ви як кредитори повинні пред'явити вимоги до забудовника в процесі проведення процедури банкрутства, в установленому чинним законодавством порядку. Також Ви можете розірвати договір із забудовником у судовому порядку у зв'язку з невиконанням забудовником істотних умов договору, та повернути внесені кошти. Однак в такому випадку потрібно детально ознайомитися з договором та врахувати терміни, встановлені на виконання робіт, обов'язки забудовника, істотні умови договору, штрафні санкції за розірвання договору. Окрім цього потрібно перевірити статутний капітал компанії-забудовника, якщо статутний капітал маленький, грошові кошти не буде з чого стягувати.
08.11.2021 21:51:50 Доброго вечора. Насправді, варіантів «що робити при зупинці будівництва» у інвестора не так вже й багато. Перший – змиритися і чекати, щоб забудовник все ж виконає свої зобов’язання. Цей варіант найпростіший і не передбачає здійснення ніяких кроків. Цей варіант годиться при будь-яких причини зупинки будівництва і при самих туманні перспективи її відновлення. Другий – скорегувати договір з урахуванням нових обставин. Цей варіант годиться в тому випадку, якщо забудовник готовий до діалогу з інвесторами, пояснює причини ситуації, що склалася і пропонує конструктивні варіанти щодо виходу з неї. Вірити чи забудовнику, чи сподіватися що у нього «в цей раз обов’язково вийде» – справа кожного. Але перед прийняттям такого рішення необхідно обов’язково оцінити ймовірність сприятливих і несприятливих розвитку подій, прорахувати можливі втрати і співвіднести їх з майбутнім прибутком. Третій – розірвати відносини з забудовником і спробувати відшкодувати збитки через суд.
08.11.2021 23:33:04 Щодо Вашого питання працювати необхідно оперативно і у декількох напрямках, а саме пред'явлення позову до суду про розірвання угоди та повернення коштів. Перечитайте умови інвестиційних договорів та приділіть увагу порядку розірвання договорів та штрафів. Паралельно бомбити заявами міські органи влади, що надавали дозвільні документи на будівництво у т. ч архітектуру і містобудування, ДАБІ, робіть відкриті звернення, організовуйте петиції, зверніться до поліції для відкриття провадження по факту шахрайства та незаконного заволодіння грошовими коштами, також акцентуйте увагу на введенні в оману інвесторів. Також зверніться з заявами до прокуратури. Здійсніть пошук інформації про забудовника з відкритих джерел та соціальних мереж та посадових осіб забудовника.

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470