image

Забудовники припинили будівництво та зникли

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 82 14.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Ми купили квартиру, у будинку який тільки будують. У нашому будинку практично усі квартири вже продані. Але забудовник припинив будівництво та не відповідає на дзвінки. Гроші зникли, відповідальні особи теж. Як нам з іншими власниками квартир діяти? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

07.11.2021 09:27:33 Доброго ранку. Ситуація у Вас дуже плачевна. Треба любими шляхами виходити на забудовника, розірвати договір із ним і забрати внесені кошти. В цьому випадку потрібно чітко розуміти: наскільки реально забрати гроші назад; їх термін повернення; штрафні санкції за розірвання договору. Якщо ж ніяк не виходить знайти забудовника, дійте: пишіть колективну заяву до поліції та звертайтесь до суду з вимогою про повернення вкладених коштів. Моя Вам порада знайдіть гарного адвоката з питаннь нерухомості. Бажаю успіху.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

07.11.2021 20:39:17 Спробуйте зібрати ініціативну групу інвесторів для переговорів із забудовником. Для конструктивної розмови бажано в групі виділити кілька лідерів, залучити компетентного юриста, можливо навіть будівельника і бухгалтера. Якщо з забудовником важко або неможливо вести переговори, тоді подавайте позови в суд на забудовника, звертайтеся до правоохоронних органів, залучайте до своєї проблеми увагу держструктур (пишіть в райадміністрацію, меру міста, в адміністрацію президента, компетентним народним депутатам, в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства тощо), звертайтеся до ЗМІ.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

08.11.2021 17:11:30 Оскільки забудовник зник і уникає спілкування з Вами Ви можете звертатися в поліцію із заявою про шахрайство. Якщо ж будівництво припинилося внаслідок банкрутства компанії-забудовника, Ви як кредитори повинні пред'явити вимоги до забудовника в процесі проведення процедури банкрутства, в установленому чинним законодавством порядку. Також Ви можете розірвати договір із забудовником у судовому порядку у зв'язку з невиконанням забудовником істотних умов договору, та повернути внесені кошти. Однак в такому випадку потрібно детально ознайомитися з договором та врахувати терміни, встановлені на виконання робіт, обов'язки забудовника, істотні умови договору, штрафні санкції за розірвання договору. Окрім цього потрібно перевірити статутний капітал компанії-забудовника, якщо статутний капітал маленький, грошові кошти не буде з чого стягувати.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

08.11.2021 21:51:50 Доброго вечора. Насправді, варіантів «що робити при зупинці будівництва» у інвестора не так вже й багато. Перший – змиритися і чекати, щоб забудовник все ж виконає свої зобов’язання. Цей варіант найпростіший і не передбачає здійснення ніяких кроків. Цей варіант годиться при будь-яких причини зупинки будівництва і при самих туманні перспективи її відновлення. Другий – скорегувати договір з урахуванням нових обставин. Цей варіант годиться в тому випадку, якщо забудовник готовий до діалогу з інвесторами, пояснює причини ситуації, що склалася і пропонує конструктивні варіанти щодо виходу з неї. Вірити чи забудовнику, чи сподіватися що у нього «в цей раз обов’язково вийде» – справа кожного. Але перед прийняттям такого рішення необхідно обов’язково оцінити ймовірність сприятливих і несприятливих розвитку подій, прорахувати можливі втрати і співвіднести їх з майбутнім прибутком. Третій – розірвати відносини з забудовником і спробувати відшкодувати збитки через суд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №214 Юрист Україна / Львівська область

08.11.2021 23:33:04 Щодо Вашого питання працювати необхідно оперативно і у декількох напрямках, а саме пред'явлення позову до суду про розірвання угоди та повернення коштів. Перечитайте умови інвестиційних договорів та приділіть увагу порядку розірвання договорів та штрафів. Паралельно бомбити заявами міські органи влади, що надавали дозвільні документи на будівництво у т. ч архітектуру і містобудування, ДАБІ, робіть відкриті звернення, організовуйте петиції, зверніться до поліції для відкриття провадження по факту шахрайства та незаконного заволодіння грошовими коштами, також акцентуйте увагу на введенні в оману інвесторів. Також зверніться з заявами до прокуратури. Здійсніть пошук інформації про забудовника з відкритих джерел та соціальних мереж та посадових осіб забудовника.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу