АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ ДО 3 СТОРІНОК ✅ ДОКУМЕНТИ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Аналіз документів до 3 сторінок

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Аналіз
  2 1 320,00 грн

  Юрист здійснює правову оцінку ситуації, що склалась, учтонює запитання клієнта щодо документу, який необхідно проаналізувати. Відповідно до клієнтського запиту, юрист проводить комплексний аналіз згідно з судовою практикою, актуальною законодавчою базою. У результаті формується правовий висновок, клієнт отримує повний опис ситуації з юридичної точки зору, а також отримує відповіді на пов’язані запитання.

   

  Зверніть увагу!

  Документ має бути бути викладено у шрифті Times new Roman, 14 кеглем. Верхні та нижні поля мають бути по 2 см, ліве поле – 3 см, праве поле – 1,5 см, а текст документу внесено через півтора міжрядкових інтервали. У разі порушення цих вимог, вартість аналізу документа може змінитись

Загально
2 1 320,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Аналіз документів: аудит договору, перевірка заяви

Будь-яке оформлення документів, особливо укладання договору — це дуже відповідальна задача. Тож після того, як ви самостійно підготували договір, ми радимо скористатися послугами юриста, щоб він провів аналіз і затвердив, що не було допущено фактичних чи юридичних помилок.
Юридичний аналіз договору допоможе уникнути неприємних ситуацій в подальшому, якщо умови будуть порушенні і доведеться відстоювати свої права. А також допоможе уникнути ситуацій, де ваші контрагенти чи інші особи з якими ви укладали документ, скористаються прогалинами.
Варто проводити аудит договору до вчинення правочину та будь-яких підписів на ньому. Покажіть його спеціалісту, щоб забезпечити собі дотримання ваших прав в майбутньому.
Також така експертиза допоможе клієнту зрозуміти які пункти договору йому не підходять. Юрист допоможе уникнути подвійних сенсів та звузить трактування до потрібного.

 

Нюанси перевірки заяви та аудиту договору

Особливо важливо знайти юриста, що буде спеціалізувати на вашій сфері діяльності. Кількість можливих договорів в юриспруденції доволі обширна. Тому варто знайти спеціаліста для аналізу договору, що має знання в конкретних областях, допоможе чітко врахувати всі нюанси. Рекомендуємо звернутися до нас, ми маємо у штаті юристів різних направленостей і підберемо вам спеціаліста конкретно вашого запиту.
Для мінімізації ризиків проведення експертизи є обов’язковим. Бо у результаті прогалин найкращим сценарієм може стати ануляція договору, в найгіршому — залежність від другої сторони цієї угоди.

 

Наслідки відмови від юридичного аналізу договору

Якщо підписаний договір не був перевірений спеціалістом, то наслідки затвердження такого акту можуть бути збитковими. Також виконання деяких зобов'язань будуть занадто складними чи нереалізуємими взагалі. Тож нехтування аналізом договору несе за собою дуже неприємні наслідки. А у разі, якщо пункт документу суперечить законодавчим актам, то він підлягає оскарженню та буде анульований.

 

Для кого потрібен юридичний аналіз договору

Звернутися по дану послугу може будь-яка особа, що оформляє документи в будь-якій сфері діяльності. Будь-які заяви чи позови, договори і вся документація потребує погляду спеціаліста.
Підлягати аналізу договору можуть:
●      Договори в сфері рухомих та нерухомих об’єктів (купівля, продаж, оренда);
●      Документи, що затверджують надання послуг, поставок чи співпрацю з контрагентами;
●      Контракти, що оформляються між фізичними та юридичними особами;
●      Договори щодо комісій, позик та інших тем пов'язаних з обігом кошт;
●      Будь-які акти дарування майна;
●      Договори мирного врегулювання та поступок прав вимог.
Перелік документів доволі обширний, тут вказана лише мала частина, що є найрозповсюдженішою практикою, яка потребує консультації адвоката.

 

Що може входити в послугу щодо аналізу договору

Адвокат звіряє різного роду інформацію та вказує чи є вона достовірною, чи допущено помилку. Це можуть бути реквізити обох сторін, дані представників.
Аналіз договору також складається з перегляду на помилки саме в оформлені документу, та в подальшому консультуванні щодо обсягу прав та обов’язків сторін. Вказуються можливі ризики даного документа.
Юрист має подивитися чи не суперечать пункти один одному, інакше їх можливо буде анулювати чи використати в корисних цілях.
У кінці аналізу договору юрист, вивчивши предмет угоди, надасть свій висновок про відповідальність сторін, можливість припинення угоди в майбутньому та наслідків у разі невиконання чи розірвання договору.
Все це буде оформлено в письмовий звіт та надано клієнту. Щоб заощадити вас час та вберегти вас від можливих наслідків.

 

Допомога нашого адвоката з аналізом документів: аудит договора, перевірка заяви

Ми працюємо для захисту ваших прав та маємо у штаті вузькопрофільних спеціалістів, які готові допомогти вам у будь-якому питанні. Наша компанія підбере вам підходящого юриста, який індивідуально пропрацює саме ваш запит. Це допоможе всебічно підійти до документації та застосувати всі норми чинного законодавства в їх оформлені.

 

Аналіз документів: аудит договора, перевірка заяви, контрактів, актів

Юрист здійснює правову оцінку ситуації, що склалась, уточнює список запитань клієнта щодо документу, який необхідно проаналізувати. Відповідно до клієнтського запиту, юрист проводить комплексний аналіз згідно з судовою практикою, актуальною законодавчою базою. У результаті формується правовий висновок, клієнт отримує повний опис ситуації з юридичної точки зору, а також отримує відповіді на пов’язані запитання.
image
Адміністраця порталу