ОТРИМАННЯ СТАТУСУ УБД ✅ ВІЙНА ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Отримання статусу УБД

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Правовий аналіз ситуації
  3 4 400,00 грн

  Правовим аналізом ситуації або юридичним висновком називають процедуру, що включає аналітичне дослідження обставин, які громадянин представляє перед юристом або адвокатом. У такому разі фахівцю необхідно вирішити, які юридичні наслідки можуть настати для всіх учасників правової ситуації та які конкретні рішення необхідно вчинити для досягнення результату, який визначив клієнт.

  Результатом надання даної послуги є Правовий висновок підготовлений в письмовому вигляді на фірмовому бланку, підписаний особуою, яка його готувала та відсканований у форматі PDF. Даний висновок може бути використаний безпосередньо особою у власних цілях, а також переданий третім особам.

  Важливо!
  Необхідно усвідомлювати, що без глибокого аналізу проблеми, жоден юрист або адвокат не зможе чітко спрогнозувати результати надання послуги, а тому Ми рекомендуємо перед початком замовлення будь-якої послуги, спочатку провести правовий аналіз ситуації. Це убезпечить вас від зайвих витрат, хибних консультацій або рекомендацій та забезпечить максимальний результат.

 • 2
  Складання та подання процесуальних документів
  70 4 400,00 грн
  Адвокат описує обставини справи, робить нормативно-правове обґрунтування, аналізує судову практику та здійснює написання рапорту або заяви на витребування документів, які необхідні відповідно до вимог чинного законодавства для оформлення статусу УБД.
  Адвокат готує текст рапорту/заяви від імені клієнта про розгляд пакету документів до уповноваженої комісії про надання статусу учасника бойових дій. Після прийняття позитивного рішення про надання статусу УБД клієнт самостійно отримує посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак у уповноваженого органу.
  Результатом даного етапу є текст рапорту або заяви.
Загально
73 8 800,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Отримання статусу убд

З початку повномасштабної війни Кабінет Міністрів України затвердив ряд змін щодо Постанови 413, яка регулює надання та позбавлення статусу учасника бойових дій.
Отримання убд для військових, що наразі боронять батьківщину стане легшим. Бо зміни стосувалися розширення кола осіб, що можуть претендувати на цей статус і прерогативи, які він надає власнику.
Відтепер отримання УБД доступно всім, хто зараз захищає незалежність та територіальну цілісність України у війні. У тому числі добровольці із територіальної оборони.
Розглядати такі клопотання буде спеціальна комісія, що була створена 10 листопада 2022 року Наказом Міністерства оборони України № 369.

 

Як отримати посвідчення учасника бойових дій?

Документи затвержують, що статус можуть отримати військовослужбовці, працівники прикордоних служб та інших підрозділів, що боронили українські землі, зберігали незалежність та суверенітет країни. При цьому для отримання статусу убд, вони мали брати безпосередню участь у воєнних діях чи антитерористичній операції в період їх проведення.
Посвідчення убд видає ряд державних служб:
●      Мін’юст;
●      Міноборона;
●      МВС;
●      Національна гвардія;
●      СБУ;
●      Адміністрації прикордоних служб;
●      ДСНС та інші.
Це відповідна нагрудна відзнака особам, що підлягають Порядку про отримання статусу учасника бойових дій.

 

Хто може отримати посвідчення убд

Отримати цей статус можуть військовослужбовці різних підрозділів, які захищали територіальну цілісність України та брали участь в бойових діях чи проведенні спецоперацій.
Також отримати посвідчення убд можуть:
●      Особи, що доєдналися до добровольчих формувань. Які самоорганізовано захищали незалежність країни та стримували агресію країни нападника.
●      Особи, що виконували дії для захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України
●      У 2 пункті Порядку зазначений ширший перелік осіб, які можуть претендувати на отримання статусу убд.
●      Будь-які особи, які брали участь у бойових завданнях при зіткненні з противником (вогневим контактом), що заміновували та розміновували територію.
Всі ці дії повинні бути затвердженні штабом Збройних Сил України.

 

Скільки днів потрібно бути в ато щоб отримати убд?

При виконанні обов’язків особа повинна знаходитися не менше 30 календарних днів. Але у разі, якщо особа була залучена на територіях, де ведуться активні бойові дії та отримала поранення, каліцтво, контузія, яка унеможливлює проходження служби, то посвідчення убд видається незважаючи на кількість календарних днів.

 

Документи для отримання посвідчення убд

Щоб отримати статус учасника бойових дій необхідно оформити та зібрати ряд документів. Рекомендуємо залучити адвоката, що допоможе швидко розібратись, які конкретно документи потрібні для вашої ситуації та отримати їх.
Підставою для отримання статусу убд може бути документ про участь у бойових діях, витяги з наказів антитерористичних центрів, СБУ та інших служб про залучення особи до діяльності, що захищає суверенітет держави. Також підійдуть витяги з бойових розпоряджень та іншої документації.
Якщо особа отримала поранення чи каліцтво, то це також має засвідчити документація, яку можливо отримати у вищезазначених інстанціях.
Отримання статусу убд може відбуватися на підставі залучення до антитерористичних операцій, що вказані у документах. Це можуть бути ноторіально завіренні свідчення не менше ніж двох свідків.
Підходять також витяги з наказів та безліч інших документів. Тому обрати правильну стратегію і сформувати чіткий пакет документів допоможе наш адвокат.

 

Механізм отримання статусу убд разом з адвокатом

Ви отримаєте супровід адвоката, який враховує всі нюанси справи та допоможу в отриманні убд в найкоротші терміни.

 

Оцінка ситуації щодо отримання статусу убд

Клієнт з адвокатом укладають договір про подальшу співпрацю. Після цього адвокат може ознайомитися вже з наявними документами та зробити висновки. які ще документи необхідні. Таким чином ви отримаєте договір та подальший аналіз вашої ситуації щодо набуття статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

 

Складання рапорту або заяви на витребування документів щодо посвідчення убд

Адвокат описує обставини справи, робить нормативно-правове обґрунтування, аналізує судову практику та здійснює написання рапорту або заяви на витребування документів, які необхідні відповідно до вимог чинного законодавства для оформлення статусу УБД.

 

Подання рапорту або заяви до уповноваженого органу щодо отримання статусу убд

Адвокат готує текст рапорту/заяви від імені клієнта про розгляд пакету документів до уповноваженої комісії про надання статусу учасника бойових дій. Після прийняття позитивного рішення клієнт самостійно отримує посвідчення і відповідний нагрудний знак у уповноваженого органу.
image
Адміністраця порталу