РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ СУД ЗА НАЯВНОСТІ НЕПОВНОЛІТНИХ ДІТЕЙ ✅ СІМ'Я ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Розлучення через суд за наявності неповнолітних дітей

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Судовий процес щодо розлучення
  180 11 000,00 грн
  На даному етапі юрист ознайомлюється з наявними документами та ситуацією клієнта, готоує позовну заяву про розлучення а також формує та додає необхідні додатки до такої заяви.
   
  Юрист контролює хід розгляду заяви в судовому порядку, консультативно підтримує клієнта до моменту отримання позитивного рішення про розлучення, складає та подає всі необхідні процесуальні документи, що потребуються для судового порядку.
   
  Дана послуга призначення для випадків розлучень тих подружь, що мають спільних неповнолітніх дітей.
   
  Результатом даної послуги (етапу) є прикріплений документ з судовим рішенням про розлучення.
  Звертаємо увагу, що у вартість даної послуги входить супровід справи суто в першій судовій інстанції.
Загально
180 11 000,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Розірвання шлюбу в Україні

Сім'я одна із інститутів сучасного суспільства. Проте кількість шлюбів щороку цілком може конкурувати з кількістю розлучень. Причому шлюборозлучна процедура зазвичай відрізняється дипломатичністю і найчастіше супроводжується тривалими судовими конфліктами між подружжям. Коли неможливо зберегти сім'ю і не можна дійти мирного розлучення без суду, важливо знати, як відбувається розірвання шлюбу в Україні згідно з чинним законодавством та яким чином судові органи вирішують подібні суперечки.

 

Коли потрібен юрист із розлучень: розірвання через суд

Якщо планується розірвання шлюбу в суді, консультація юриста з розлучень вкрай необхідна, оскільки процедура набагато складніша за позасудову. Пояснюється це тим, що вирішення спорів через судові органи є тривалим та складним процесом, що вимагає попереднього збору документів та організації заходів щодо розподілу майна, опіки спільних дітей, а також вирішення інших питань, пов'язаних із спільним проживанням. Тому насамперед юрист із розірвання шлюбу роз'яснює таке:
Якщо між подружжям є спільні діти, заява на розлучення подається до суду за альтернативною підсудністю. Процедура вимагає строгого заповнення документації та пред'явлення паспорта, свідоцтва, що підтверджують укладання шлюбу та народження дітей (якщо є).
Найкращий адвокат із розлучення повинен повідомити свого клієнта, що за необхідності можна направити лист-звернення до чоловіка з приводу добровільного розлучення через орган РАЦС. Якщо чоловік (дружина) погоджується, то процедура проводиться в стандартному порядку при пред'явленні спільної заяви. Якщо чоловік (дружина) не погоджується на взаємне розірвання, юрист з питань розлучення зобов'язаний проаналізувати обставини справи, що виникла, підготувати нормативно-правове обґрунтування і на підставі судової практики написати позовну заяву.

 

Розірвання шлюбу в Києві та Україні: нюанси складання та реєстрації позовної заяви

Адвокат з розлучень у Києві чи іншому місті України насамперед вказує клієнту, що позовну заяву подає чоловік, який є ініціатором шлюборозлучного процесу. Також позивач може згадати в документі про те, чи є суперечка про порядок виховання та утримання дітей. Ще один аспект, який обов'язково встановлюється будь-яким судом, — це наявність майнової суперечки. Тому коли проводиться консультація юриста щодо шлюборозлучного процесу, позивачу роз'яснюється, що він може вказати у заяві про наявність конкретної майнової суперечки або вимагає, щоб це питання розглядали у існуючому провадженні. Заява подається разом із документами у 2 примірниках — для суду та другого чоловіка-відповідача. Якщо особисто віддати документ відповідачу не виходить, він надсилається поштою. Також можуть бути підготовлені 3 екземпляри, тоді третій залишається у позивача.
Перед початком провадження адвокат із сімейних розлучень обов'язково проговорить, що потрібно сплатити законом встановлений судовий збір. У паперовому вигляді квитанція, що підтверджує оплату, також прикріплюється як додаток до позовної заяви та надається суду. Також слід враховувати, що у ряді випадків (про це розповість будь-який грамотний адвокат) розірвання шлюбу через суд не розглядатиметься. Сімейний кодекс встановлює, що судовий процес розлучення не проводиться у випадках:
●       Вагітності подружжя.
●       Протягом першого року життя спільної дитини.
●       Винятком є ​​лише ситуація, коли один із подружжя звинувачується у протизаконних діяннях, пов'язаних з кримінальним кодексом, коли скоєно злочин щодо подружжя (дружини) чи спільної дитини.

 

Що включають послуги юриста з розлучення

Розірвання шлюбу з ініціативи однієї із сторін є найпоширенішою практикою у судовому законодавстві. Практика показує, що у цих ситуаціях потрібні послуги адвоката з розлучень, оскільки головними завданнями спеціаліста є правильне складання та подання заяви до суду за місцем реєстрації відповідача:
●       Відповідно до чинного законодавства.
●       У порядку встановленому нормами.
Проте, є винятки, це ситуації, коли на утриманні заявника є діти до 18 років. У такому разі позовна заява може подаватись за місцем проживання подружжя-позивача.

 

Що вказує юрист з розлучення та поділу майна у позовній заяві

Адвокат по шлюборозлучному процесу зобов'язаний вказати у позовній заяві певну обов'язкову інформацію:
●       Коли було укладено шлюб.
●       З яких причин припинено шлюбні стосунки. Наприклад, сторони не проживають разом або зазначаються інші підстави, через які шлюб згідно з чинним законодавством не може бути розірваний.

 

Вартість послуг адвоката з розлучення

Важливо враховувати, що коли у шлюбі є діти та існує суперечка про місце їх проживання, виховання та утримання, то основна проблема, яку слід вирішити судом, – це суперечка про поділ майна між подружжям та питання про порядок виховання та фінансового утримання дітей. Також судом з'ясовуються фактичні відносини між подружжям, щоб довести істинність причин розірвання шлюбу. Тому допомога адвоката при розлученні насамперед полягає у своєчасному пред'явленні доказів та доказів, що підтверджують правочинність чоловіка-позивача. Не дивно, що багато хто цікавиться, скільки коштують послуги юриста при розлученні. На кінцеву ціну можуть впливати багато факторів, наприклад:
●       Тривалість судового процесу.
●       Складність поділу майна та наявність дітей.
Якщо вам потрібен грамотний юрист і потрібно організувати розірвання шлюбу, ви можете проконсультуватися з досвідченими фахівцями за допомогою нашого сервісу. Виконайте інструкції сайту та встановіть додаток. Воно дозволить вам зв'язатися з досвідченими адвокатами, які допоможуть у найкоротші терміни отримати відповіді на всі запитання.
image
Адміністраця порталу