ПІДГОТОВКА ВИМОГИ\ПРЕТЕНЗІЇ БОРЖНИКУ ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Підготовка вимоги\претензії боржнику

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Правова оцінка ситуації
  1 2 200,00 грн

  Юрист аналізує наявні у клієнта документи та ситуацію, що склалась між ним та боржником. 

 • 2
  Складання претензії
  3 3 300,00 грн

  Юрист відповідно до наявних документів складає претензію, яка містить розрахунки, де зазначено суму заборгованості, суму штрафних санкцій (пеню, неустойку) у випадку передбачення договором або законом, та інші обгрунтовані вимоги до боржника.

Загально
4 5 500,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.36 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.98 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.55 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.52 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Претензія про повернення боргу

Цивільно-правові відносини зачасту мають майнові підстави, тож кожен громадянин може зіткнутися з процесом повернення боргу. Стягнення боргу та ефективність процесів напряму залежить від дій, що вчинялися особою чи його захисником від самого початку.
Претензія про повернення боргу є доволі дієвим досудовим методом вирішення конфлікту. Вона може нагадати боржнику про його зобов’язання перед клієнтом. І вберегти обидві сторони від зайвих судових витрат.
Заборгованість буває двох видів: договірна та позадоговірна. Методологія вирішення спорів обох видів аналогічна. Відрізняється тільки доказова база. Претензія про повернення боргу може використовуватися при будь-яких обставинах виникнення боргової зобов’язаності.
Борг регулюється різними галузями права та може стягуватися примусово та добровільно. Написання претензії допоможе вирішити питання в добровільному порядку.

Направлення вимоги про повернення боргу

У разі відмови боржника сплачувати борг адвокат готує письмовий текст претензії (вимоги), в якій роз’яснює письмово актуальну суму боргу на момент контакту. Крім того, адвокат роз’яснює зміст статті 190 КК України  - шахрайство, а також повідомляє, що у випадку несвоєчасного виконання боргу відносно боржника буде зареєстроване кримінальне провадження за вказаною статтею.
Вимога про повернення боргу містить в собі всі потрібні розрахунки, додаткові санкції щодо боржника.

Коли складається вимога про повернення боргу

Претензія складається для того, щоб нагадати боржнику наявні зобов'язаності перед клієнтом. Це пропозиція добровільно закрити фінансовий конфлікт, який виник через порушення умов договору. Оплата простроченої заборгованості у разі отримання претензії повністю врегулює спір і зробить непотрібним звернення до суду.
Вимога про повернення боргу складається письмово. Правильно оформити її, зазначивши всі нюанси допоможе адвокат. У разі відмови боржника сплатити заборгованість цю претензію можна буде використати, як аргументацію в судовому процесі.
Також претензія про повернення боргу допоможе боржнику зрозуміти чіткі положення та суми з якими доведеться мати справу. До неї додаються документи та інші докази, щоб зазначити правомірність стягнення боргу.
І тільки після того, як з надсилання претензії пройшов час і боржник не виконав зобов'язання особа може звернутися до вищих інстанцій для погашення заборгованості.

Зразок претензії про повернення боргу

Претензія має в собі містити чіткі пункти. В тексті вимоги мають бути прописані конкретні порушення договору, посилання на пункти договору і закони на підставі яких клієнт хоче повернути борг. А також дуже важливо зазначати конкретні суми заборгованості.
Також претензія про повернення боргу може містити визначення штрафних санкцій та інших виплат, що були передбачені в умовах договору між особами.
В правильному оформленні вимоги допоможе адвокат. Він не упустить жоден важливий пункт та пропише претензію так, щоб надалі її можна було використати в судових процесах, якщо боржник не поверне кошти добровільно.

Допомога адвоката в написанні претензії про повернення боргу

У випадках порушення цивільноправових відносин подача претензії у письмовому вигляді дає шанс урегулювати конфлікт. Тому варто звернутися до адвоката, це допоможе підвищити шанси на досудове вирішення питання.
Претензія про повернення боргу, що написана адвокатом дає можливість письмово зафіксувати всі претензії та вимоги, оформити їх юридично правильно.
Як такого універсального зразка претензії про повернення боргу немає. Кожен зміст має адаптуватися під кожну ситуацію. Наші юристи спеціалізуються на оформленні претензій і вдало аргументують будь-які  вимоги прописані в листі, спираючись на закони та пункти договору.

Правова оцінка ситуації

Юрист аналізує наявні у клієнта документи та ситуацію, що склалась між ним та боржником.
Складання претензії про повернення боргу
Юрист відповідно до наявних документів складає претензію, яка містить розрахунки, де зазначено суму заборгованості, суму штрафних санкцій (у випадку передбачених договором або законом) та інші обґрунтовані вимоги до боржника.
image
Адміністраця порталу