ПІДГОТОВКА ДОГОВОРУ (КОНТРАКТУ) ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Підготовка договору (контракту)

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Написання договору
  7 8 800,00 грн

  Юрист визначає тип договору, який необхідно підготувати клієнту та здійснює його написання враховуючи вимоги клієнта, однією мовою (українській), відповідно до норм чинного законодавства та актуальної судової практики. Об’єм договору до 10 сторінок.

Загально
7 8 800,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Підготовка договору (контракту)

Взаємовідношення двох юридичних осіб, які затверджуються письмово, потребують допомоги юриста. Це відповідальна задача, що може поставити під удар весь бізнес та дохід лише одним пунктом. Підготовка контракту спеціалістом усуне зловживання правами іншою стороною.
Юридичні та фактичні помилки не тільки псують угоду, а й унеможливлюють її здійснення, вони піддать реальному ризику стабільне становище однієї із осіб, можуть призвести до фінансових труднощів, втраті партнерів, обов’язкам, які контрагент не зможе реалізувати.
Підготовка договору разом з юристом вбереже вас від негараздів та майбутніх спорів з контрагентом, виявить, яка частина вам не підійде, а яку варто прописати. Це уникнення подвійних сенсів та підвоних каменів. Подібна практика знімає навантаження з вас та перекладає всі обов’язки щодо написання та оформлення на юриста. Це безпечний метод, що підходить для юридичних осіб.

Нюанси підготовки договору спеціалістом

При розробці спеціаліст буде враховувати не тільки чинне законодавство, а й ваші побажання, щоб підготувати контракт, який буде базуватися на максимально комфортний для вас умовах. Юрист також зверне увагу на судову практику, щоб прибрати можливі ризики.
Юрист пропише обов’язкові умови, наслідки щодо їх порушення. Перед відправкою контрагенту кожен пункт буде узгоджено між клієнтом та правозахисником. При необхідності можливі внесення змін згідно побажань контрагента, якщо це не несе ризики для клієнта.
Підготовка договору — ґрунтовний процес, тож у разі виникнення суперечностей між побажаннями контрагента та клієнта, спеціаліст повідомить про всі можливі нюанси та допоможе знайти саме ваше рішення.
Це допомагає вам заощаджувати час та нерви. Навіть найросповсюдженіші договори несуть в собі багато нормативно-правових актів, що постійно підлягають змінам.

Якщо підготовкою договору (контракту) займався не юрист

Якщо підписаний договір не був оформлений спеціалістом, то в подальшому це може призвести до збитків, а виконання зобов'язань можуть стати складними чи взагалі не підйомними. У разі, якщо в пункті документу значилось щось, що суперечить законодавчим актам, то він буде оскаржений контрагентом та анульований.
Тож відсутність взаємодії з юристом може принести неприємні наслідки.

Для кого потрібна підготовка договору (контракту)?

До цієї послуги варто звернутися, якщо юридична особа планує договір про взаємовідносини з контрагентом, або фіксує вже наявні домовленості. Це допоможе захистити права бізнесу та рухатися в ваших інтересах. Відслідковування змін та внесення своїх.

Спеціаліст при підготовці договору

Ми маємо обширну базу юристів, тож допоможемо обрати вузькопрофільного спеціаліста, у разі потреби. Зазвичай буденними договорами про співпрацю займається юрист, що має досвід та знання у договірному праві. Він зможе дослідити всі пункти та співвіднести їх з один одним та чинним законодавством. Будь-який фахівець, який має відповідні знання та досвід в розробці договорів.
Підготовка договору — ви отримаєте безпечну угоду, що принесе вам взаємовигідні умови. Юрист пропише деталі, узгодить пункти та проконсультує вас щодо нюансів контракту. А також, вкаже на ризики у разі розірвання даного акту, щоб ви могли влучно будувати стратегію.

Допомога нашого адвоката зі підготовкою договору (контракту)

Ви отримаєте 100% захисту. Юрист урахує всі нюанси та гарантує, що у разі порушення пунктів контрагентом ви зможете відстояти свої інтереси в суді. Ми прописуємо відповідальність за невиконання, що дає клієнту гарантію безпечної співпраці з контрагентом.
Підготовка контракту важлива частину, бо згідно з судовою практикою, найбільша кількість конфліктів та спорів виникає саме на підставах підводних каменів у початкових документам.

Підготовка договору (контракту)

Перед розробкою, клієнт та юрист оговорюють основні особливості конкретного документу. Правозахисник визначає тип договору, який необхідно підготувати клієнту, щоб він відповідав всім вимогам та був підходящий для конкретних взаємовідносин з контрагентом. Потім адвокат здійснює оформлення згідно чинним законодавством та попередньою домовленістю  Об’єм такого документу може складати до 10 сторінок.
image
Адміністраця порталу