ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ФОТО З ФІЛЬМУ В ОДЯЗІ? ✅ 627 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Чи можна використовувати фото з фільму в одязі?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 114 06.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір. Я хочу відкрити свій магазин одягу в Інтернеті. Роблю футболки з власним дизайном та планую використовувати фото з фільмів. Чи можу я так робити? Чи буде це порушенням авторських прав?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

30.10.2021 20:38:19 Згідно зі статтею 2 Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів, статтею 8 ЗУ "Про авторське право і суміжні права" і статтею 433 ЦКУ фотографічні твори охороняються як об'єкти авторського права. Причому факт публікації, завершеності, призначення або жанру фото не впливає на обсяг правової охорони. Пам'ятайте: – не використовувати зображення та фото без законних на те підстав, особливо в комерційних цілях; – використовувати зображення й фото з вільних і безкоштовних бібліотек; – пам'ятати (або дослідити питання) про авторське право та вільні публічні ліцензії; – посилатися на автора й джерело запозичення, якщо використання підпадає під вільне; – створюйте власні об'єкти авторського права. Без дозволу автора можна використовувати лише ті матеріали, які належать до Creative Commons або Public Domain. Також можна використовувати твори, якщо пройшло 70 років після смерті автора — тоді перестають діяти майнові права.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

31.10.2021 15:39:17 Згідно зі статтею 2 Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів, статтею 8 Закону України "Про авторське право і суміжні права" (далі – Закон) і статтею 433 Цивільного кодексу України фотографічні твори охороняються як об'єкти авторського права. Причому факт публікації, завершеності, призначення або жанру фото не впливає на обсяг правової охорони. Для будь-якого використання фото (за винятком окремих випадків вільного використання творів) потрібно отримати згоду власника авторських прав з одночасною виплатою йому авторської винагороди. Але навіть якщо таке використання підпадає під випадки вільного, Закон зобов'язує вказувати ім'я автора й джерело такого запозичення.Тому якщо просто знайти в Інтернеті картинку, яка сподобалася, і використовувати її за спиною автора твору, то можна опинитися в статусі правопорушника й одержати претензію від автора з вимогою виплатити компенсацію за таке порушення.Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

31.10.2021 20:45:50 Згідно зі статтею 2 Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів, статтею 8 Закону України "Про авторське право і суміжні права" (далі – Закон) і статтею 433 Цивільного кодексу України фотографічні твори охороняються як об'єкти авторського права. Причому факт публікації, завершеності, призначення або жанру фото не впливає на обсяг правової охорони. Для будь-якого використання фото (за винятком окремих випадків вільного використання творів) потрібно отримати згоду власника авторських прав з одночасною виплатою йому авторської винагороди. Але навіть якщо таке використання підпадає під випадки вільного, Закон зобов'язує вказувати ім'я автора й джерело такого запозичення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

03.11.2021 17:09:43 Доброго дня. Авторське право на зображення будь чого виникає у власника фото з моменту створення такого фото. Якщо Ви використовуєте чужі фото тоді це є порушенням авторських прав. Якщо Вам ці фото створюєте самостійно, створюєте дизайнерські принти чи колекцію футболок, Вам у даному випадку варто зареєструвати свої авторські права. Заявка на реєстрацію подається до Мінекономрозвитку. Перелік необхідних документів зазначений у Постанові Кабінету Міністрів від 27.12.2001 року номер 1756, із відповідними змінами та доповненнями.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №214 Юрист Україна / Львівська область

05.11.2021 09:46:12 Без дозволу автора можна використовувати лише ті матеріали, які належать до Creative Commons або використовувати фото безоплатних фотостоків – сайтів. Такими сайтами є Unsplash, Pexels, Pixabay, Public Domain Pictures, IM Free. Однак дуже важливо ознайомитись із правилами користування сайтів, де прописані детальні умови: як зображення може бути використане, чи потрібно вказувати автора та джерело запозичення фото. Creative Commons — це некомерційна організація, яка має на меті поширення доступу до творчих матеріалів, котра дозволяє використовувати авторське фото за дотримання певних вимог. Існують різновиди таких ліцензій, кожна з яких визначає на яких умовах фото може бути використано. Також можна використовувати твори, якщо пройшло 70 років після смерті автора — тоді перестають діяти майнові права.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу