image

Дарственная во время военного положения

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 1970 08.07.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер, интересует : 1.какие документы нужны 2.стоимость 3.на какие нюансы стоит обратить внимание.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.07.2022 18:06:34
1. Дарующий дает паспорт, ИНН и правоустанавливающий док, принимающий паспорт, ИНН. 2. До войны 5-6 тыс, подскажет нотариус 3. По дарению собственность сразу переходит принимающему, ее в принципе нет перспектив обжаловать, в военное время такие сделки с недвижимостью стороны подписывать должны только лично, без доверенностей
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

02.07.2022 11:04:42 Доброго дня. Договір дарування у період воєнного стану укласти можна, але потрібно звернути увагу на те, що це можна робити лише за місцем знаходження нерухомості. Потрібні документи на майно, його "свіжа" оцінка і документи дарувальника і обдарованого. Відносно ціни потрібно вже на місці дізнаватися у нотаріуса.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

04.07.2022 10:48:59 Доброго дня. Звертаєтесь до нотаріуса в будь-якому місті, Вам нададуть всю необхідну інформацію. Документи: паспорт, код, документ на майно, що дарується, сума держмита складає1 % від суми оцінки майна + плата нотаріусу за договір дарування. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

04.07.2022 16:14:16 1. паспорти й ідентифікаційні коди обох сторін договору; оригінал правовстановлюючого документу на нерухоме майно; довідка про осіб, які зареєстровані у житловому приміщенні; технічний паспорт на житлове приміщення; документи, що засвідчують родинні відносини між особами першого та другого ступеня споріднення. 2. Договірна як домовитесь з нотаріусом+ залежить держ мито залежить від родинних стосунків 3. Нюанси довіряйте нотаріусу, перевірте документи, замовите витяги та зверніть увагу на форс-мажор, та додаткові обов'язки. Операції проводяться нотаріусом за терит. знаходженням майна, не можна проводити операції по довіреності

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

07.07.2022 15:20:30 Здравствуйте! Если мы говорим о дарственной на квартиру, то: -паспорт, ИНН; -документы на недвижимость. Также понадобится согласие супруга и документы подтверждающие родство дарителя и одаряемого. С момента заключения договора дарственная считается бессрочной. Срок действия дарственной неограничен. Расторгнуть договор можно только в судебном порядке. Время оформления дарственной зависит от конкретной ситуации. Зачастую занимает порядка 1,5-2 часов. Необходимо иметь все документы, которые нужны для дарственной на квартиру, в том числе подтверждающие родство. Если мы говорим о машине, тогда: Процедура по передаче в дар автомобиля будет быстрой, если у дарителя имеются все необходимые документы. Должны быть: свидетельство о том, что машина зарегистрирована, страховка, договор дарения. Нужно также уплатить налог и предоставить нотариусу квитанцию об уплате. Удостоверение личности иметь при себе обоим.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №230 Юрист Україна / Одеська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу