image

Дитина з інвалідностю

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 259 30.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Дитина з інвалідностю 12 років,яка група чи підгрупа інвалидності має бути у дитини для того щоб батькові отримати відстрочку від мобілізації?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.10.2022 11:29:39
В данній ситуації будь-яка группа та підгруппа інвалідності є підставою для отримання відстрочки від мобілізації відповідно до ст 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Норма закону прописана так - жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років. Для отримання відстрочки потрібно подати заяву до РЦКтаСП щодо надання відстрочки, додатки копію документу про шлюб, про народження дитини та докумнту про встановлення інвалідності дитині. Крім того, батько має право виїхати закордон під час супроводження дитини. Наявність відстрочки з РЦКтаСП необов'язкова.
BASE (Базова) 0
Реклама

29.10.2022 11:32:20 Добрий день. Закон містить норму про інвалідність і відстрочку за таких умов: жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років; жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину, хвору на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що підтверджується документом, виданим лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я в порядку та за формою, встановленими МСЕК

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

29.10.2022 11:46:01 Пункт 5 Статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" визначає, що батько, який виховує дитину з інвалідністю, не підлягає мобілізації. Конкретну категорію інвалідності цей пункт не уточнює. Однак пункт 7 цієї ж статті зазначає, що інвалідність повинна бути I-II групи. Це і є відповідь на питання. Щоб гарантовано отримати відстрочку, вашій дитині має бути присвоєна перша або друга категорія інвалідності. Інвалідності третьої групи може бути недостатньо, хоча закон прямо про це і не каже.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

29.10.2022 12:07:04 Стаття 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: - жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років; - жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи. ЯКщо вас викликали за першою повісткою для звірення документів до ТЦК, то потрібно написати заяву про відсточення від мобілізації з посиланням на абз 6 ч. 1 ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", при цьому надавши документи - щодо інвалідності дитини, свідоцтво про народження дитини

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

29.10.2022 12:39:59 1 ша або 2 га+ оформи ти у органі опіки та піклування догляд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №314 Юрист Україна / Черкаська область

29.10.2022 14:10:19 Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років; Не важна группа ил подгруппа важно наличие инвалидности у ребенка

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

29.10.2022 19:25:23 Відповідно до ст.23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані чоловіки, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років. Для отримання відстрочки від призову під час мобілізації необхідно з’явитися до військомату з військово-обліковим документом (війсковий квиток чи тимчасове посвідчення) та надати наступні документи: -посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю", в якому зазначено категорію "дитина з інвалідністю"або довідку про отримання державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю; - індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю - медичний висновок про дитину з інвалідністю до 18 років; - свідоцтво про народження дитини. Після надання документів до ЦК та СП, вони будуть долучені до особової справи та ван надана відстрочка від призову.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

29.10.2022 20:38:24 Закон містить роз'яснення , що жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи;

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу