ДТП со смертельным исходом, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

ДТП со смертельным исходом

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 10 04.12.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. 20.11.2020 їхав в нічний час по трасі Київ - Харків. Був сильний туман, і в результаті сталося ДТП - наїзд на велосипедиста , який їхав по трасі без світловідбивачів. Я викликав швидку, але велосипедист помер не доїхавши до лікарні. Відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ. ДТП по вині велосипедиста, хто винен? Як довести невиновність водія при наїзді на велосипедиста зі смертельними наслідками? Які дії водія при ДТП? Потрібен адвокат в Києві!!”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #107

Доброго дня. Нажадь за загальними правилами, автомобіль це джерело підвищеної небезпеки, тому водій зазвичай несе відповідальність. Кожна ситуація індивідуальна, проте необхідно збирати докази своєї невинуватості, адже слідчий та прокурор працюватимуть на те, щоб приятгти вас до відповідальності. Необхідно переконатися про відсутність камер відеоспостережень на дорозі та відео реєстраторів інших авто, які в той момент проїжджали поруч. Якщо ви їхали не самі, то всі пасажири є свідками ДТП,тому варто наполягати на їх допиті. Також приділіть особливу увагу своїм поясненням. Ще попереду слідчий експеримент де буде відтворюватися обстановка в момент ДТП і необхідно щоб ви правильно і послідовно вказали на обставини. Також буде проведено експертизу про наявність порушень правил дорожнього руху в діях обох учасників ДТП і від неї найбільше залежить ваше подальша доля, адже її висновки хоч і не є вирішальними, проте до них дослухаються і має суді і слідчі і прокурори. Бажаю вам успіху

 

Консультант #136

Адвокат дійсно потрібен. Головне вчасно і правильно документувати всі дії. Правильно складений протокол, схема тдп, свідчення дуже важливі. Головне щоб у протоколі не було відображено що винний водій. Якщо в протоколі вказано про вину водія, його слід підписати із зауваженнями зазначивши "із викладеними не згідний, винна відсутня, злочину не скоїв". В подальшому слід сприяти слідству спільно з адвокатом водія, дотримуватись вказівок адвоката. Тривалий час слідства на вашу користь, адже час лікує рани. Затягуйте справи.

 

Консультант #13

Вітаю, По-перше необхідно розуміти обставини, що стали відомі під час проведення відповідної експертизи з метою встановлення обставин наїзду на велосипедиста, це потрібно з метою встановлення таких обставин як швидкість руху автомобілю, відстань автомобілю від узбіччя, відстань велосипедисту від узбіччя. Згідно п. 1.10 ПДР велосипед вважається транспортним засобом, що приводиться в рух, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому. Проте, велосипед не є транспортним засобом підвищеної небезпеки. У даному випадку, подія є наїздом на велосипедиста. Не ознайомившись зі всіма обставинами справи та виходячи із судової практики можу сказати, що кримінальної відповідальності уникнути навряд чи вдасться. Проте приймаючи до уваги Постанови Пленуму Верховного суду України №7 від 24 жовтня 2003 року «Про практику призначення судами кримінального покарання» та керуючись ст. 75 КК України, таку відповідальність є можливість пом’якшити, де не буде місця позбавлення волі.

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 0
image

Піпко Володимир Сергійович

Юрист Україна, Київ
і

Найкраща відповідь

03.12.2020 18:46:14 Вітаю, По-перше необхідно розуміти обставини, що стали відомі під час проведення відповідної експертизи з метою встановлення обставин наїзду на велосипедиста, це потрібно з метою встановлення таких обставин як швидкість руху автомобілю, відстань автомобілю від узбіччя, відстань велосипедисту від узбіччя. Згідно п. 1.10 ПДР велосипед вважається транспортним засобом, що приводиться в рух, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому. Проте, велосипед не є транспортним засобом підвищеної небезпеки. У даному випадку, подія є наїздом на велосипедиста. Не ознайомившись зі всіма обставинами справи та виходячи із судової практики можу сказати, що кримінальної відповідальності уникнути навряд чи вдасться. Проте приймаючи до уваги Постанови Пленуму Верховного суду України №7 від 24 жовтня 2003 року «Про практику призначення судами кримінального покарання» та керуючись ст. 75 КК України, таку відповідальність є можливість пом’якшити, де не буде місця позбавлення волі.

27.11.2020 17:57:45 Доброго дня. Нажадь за загальними правилами, автомобіль це джерело підвищеної небезпеки, тому водій зазвичай несе відповідальність. Кожна ситуація індивідуальна, проте необхідно збирати докази своєї невинуватості, адже слідчий та прокурор працюватимуть на те, щоб приятгти вас до відповідальності. Необхідно переконатися про відсутність камер відеоспостережень на дорозі та відео реєстраторів інших авто, які в той момент проїжджали поруч. Якщо ви їхали не самі, то всі пасажири є свідками ДТП,тому варто наполягати на їх допиті. Також приділіть особливу увагу своїм поясненням. Ще попереду слідчий експеримент де буде відтворюватися обстановка в момент ДТП і необхідно щоб ви правильно і послідовно вказали на обставини. Також буде проведено експертизу про наявність порушень правил дорожнього руху в діях обох учасників ДТП і від неї найбільше залежить ваше подальша доля, адже її висновки хоч і не є вирішальними, проте до них дослухаються і має суді і слідчі і прокурори. Бажаю вам успіху

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

28.11.2020 00:24:36 Адвокат дійсно потрібен. Головне вчасно і правильно документувати всі дії. Правильно складений протокол, схема тдп, свідчення дуже важливі. Головне щоб у протоколі не було відображено що винний водій. Якщо в протоколі вказано про вину водія, його слід підписати із зауваженнями зазначивши "із викладеними не згідний, винна відсутня, злочину не скоїв". В подальшому слід сприяти слідству спільно з адвокатом водія, дотримуватись вказівок адвоката. Тривалий час слідства на вашу користь, адже час лікує рани. Затягуйте справи.

BASE (Базова) 0
image

Фрейдун Ольга Михайлівна

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як оформити земельну ділянку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що робити якщо оформили кредит на мене?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Звільнення

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу