image

Если я мобилизировался как доброволец

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 204 06.06.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У вопрос если я получил военный билет без присяги как добровольно мобизированый . Скажите могу ли я уйти из армии если до войны я был снят с военного учета по таким статьям( ст.37 п.5 п.п2.3 абзац 4 ; накМОУ номер 342 от 9.06.06 ) в военной форме номер 3 вместо военного билета . На основаниии чмт травмы и заболеванием мененгит . Но осталась копия этого бланка о форме 3 оригинал был утерян . Могули ли я на основания этой копии уйти из армии и как это зделать при наличии военного билета?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.05.2022 09:44:35
Уйти зараз з ТРО або ЗСУ на основі зазначеного Вами документу Ви не можете, навіть якби у Вас войсковой квиток в оригіналі був на руках. Відомості зазначені в ньому станом на сьогодні так і дату мобілізації були не актуальні, тобто про терміновані, так на дату його видачі ви були зняті з обліку та мали захворювання, проте відомості про медогляд необхідно оновлювати раз в три роки. Щодо можливості звільнення зараз то ви можете звільнитись за станом здоров'я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби; Контракт припиняється (розривається), а військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, звільняються з військової служби: за станом здоров'я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність або обмежену придатність до військової служби; Тобто Вам необхідно зараз пройти ВЛК та бути визнаним за станом здоров’я непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку.
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

31.05.2022 08:17:23 Подайте рапорт командиру об увольнении с воин.службы на основании пп.«б» п.2 ч.4 ст.26 ЗУ "Про військовий обов'язок і ВС" (4. військовослужбовці, які проходять ВС за призовом під час мобілізації, на особл.період, ВС за призовом осіб із числа резервістів в особл.період, звільняються з ВС на підставах 2) під час воєнного стану б) за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) ВЛК про непридатність до військ.сл. з виключенням з військ.обліку). Вам надо будет проходить ВЛК, если признают по болезням непригодным с ислючением, то обязаны будут уволить. Ранее, у Вас было снятие, а не исключение с воин.учёта, тут это не поможет, а Наказ МОУ №342 від 09.06.2006 втратив чинність по наказу МОУ 24 від 15.01.2015, его нормы не учитываются, и надо только проходить ВЛК сейчас. Ищите болезнь в подходящей по названию статье в таблице Дод.1 "Розклад хвороб" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#top, буква "а" это непридатний до ВС, по другим буквам в воен.стан считаются пригодными (п.20.4)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

31.05.2022 14:10:45 Доброго дня. Якщо Ви раніше був знятий з військового обліку, можливо Ви був визнаний непридатним до військової служби у мирний час і обмежено придатним у воєнний. Зараз в Україні діє правовий режим воєнного стану, тому Вас за таких умов могли поновити на військовому обліку. Тепер за наявності вказаних Вами документів можете рапортом на ім'я командира просити про направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК), під час проведення якої пред'явити документи про наявність травм та хвороб та наполягати на проведенні повноцінного медичного обстеження. Якщо за результатами ВЛК Вас буде визнано непридатним до військової служби - отримаєте звільнення (відстрочку) від мобілізації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу