image

Эвакуировали машину

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 131 11.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Эвакуировали машину с парковки . Требует оплатить штраф но, машина стояла по правилам. Как обжаловать?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
03.11.2022 12:40:04
Оскарження постанови про порушення ПДР здійснюється шляхом подачі позову до місцевого районного суду.
BASE (Базова) 0
Реклама

03.11.2022 12:43:31 Вітаю. Потрібно зібрати всі документи на підтвердження легальності парковки Вашого авто і оскаржити в суд протягом 10 днів з моменту отримання постанови.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

03.11.2022 12:51:19 Якщо у Вас вилучили авто, тоді відносно Вас чи власника транспортного засобу складали постанову про порушення ПДР. Вам повинні надати ці відомості та копію документа про вилучення авто, в ньому може біти зазначена і постанова. Таку постанову можна оскаржувати до суду шляхом подання адміністративного позову

BASE (Базова) 0.01
Реклама

03.11.2022 12:58:53 1. Жалоба директору предприятия 2. Если нет удовлетворили - идти в суд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

03.11.2022 13:13:36 На вас мали скласти протокол та постанову про адміністративне правопорушення за порушення правил зупинки, стоянки. Постанову можна оскаржити. Почитайте статтю 265-4 Кодексу України про адміністративні правпорушення Тимчасове затримання транспортних засобів інспекторами з паркування. Але повернуть вам авто після сплати штрафу та послуг евакуатора

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

03.11.2022 13:20:34 Штраф за нарушение правил парковки обжалуется только в суде. Срок обжалования — 10 дней, отсчёт которых начнется с момента получения Вами постановления полиции о наложении штрафа. Постановление полиции пришлют по почте по вашему зарегистрированному месту проживания. После получения постановления и начнется отсчёт 10 дней.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

03.11.2022 14:36:27 Доброго дня. Оскаржити незаконну евакуацію Ви можете лише через суд. Лише суд визначає була евакуація законною, чи ні. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

03.11.2022 18:48:55 Необхідно зібрати всі докази можливо камери спостереження, свідчення свідків. Звернутися до суду з позовом про оскарження протоколу про адміністративне правопорушення. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

04.11.2022 14:22:40 Доброго дня, оскільки тимчасове затримання транспортного засобу перебуває у причинно-наслідковому зв'язку з порушенням особою правил дорожнього руху Вам необхідно подати позов про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення Вас до адміністративного суду шляхом її скерування місцевого суду загальної юрисдикції за правилами адміністративного судочинства. Скасування постанови про притягнення до відповідальності свідчитиме про відсутність у Ваших діях складу адміністративного правопорушення, внаслідок чого перестане бути наявною підстава для подальшого затримання автомобіля.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №323 Юрист Україна / Львівська область

07.11.2022 12:28:12 За евакуацію автомобілів у кожному місті відповідає окремий департамент міської ради. Інспектори з паркування (уповноважені посадові особи місцевих рад) мають право штрафувати власників неправильно припаркованих авто на підставі КУпАП. Інспектори зобов'язані пересуватися містом за затвердженим маршрутом, фіксувати порушників та передавати інформацію представникам фірми-евакуатора (муніципальною або приватною), з якою укладено договір, а ті, своєю чергою, вже можуть забрати авто на штраф майданчик. Факт винесення постанови про адмінправопорушення і є штрафом, передбаченим адміністративним кодексом в еквіваленті від 340 гривень до 680 грн в залежності від порушення. Якщо автомобіль суттєво перешкоджає руху, він підпадає під евакуацію, а вже для його повернення порушнику потрібно сплатити 144 грн за збереження автомобіля на штрафмайданчику МВС, 680 грн за саме порушення правил дорожнього руху та 1270 грн за транспортування авто. Тобто, у вашому випадку варто звертатись до суду.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

07.11.2022 15:49:54 Здраствуйте Алексндр .Оспорьте штраф и взыщите деньги арковщиков за материальный и моральный ущерб

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу