ГРАНТОВІ КОШТИ НА РОЗВИТОК ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ✅ 4687 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Грантові кошти на розвиток власного бізнесу

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 208 07.06.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “15.05 мені були нараховані грантові кошти на власний бізнес, зараз почала їх витрачати, і вбанку (Ощадбанк) співробітник сказав , що обов’язковою умовою після отримання гранту, це користування тільки їхнім банком, тобто відкриття фоп рахунку, оформлення зарплатного проєкту, та сплата податків ТІЛЬКИ через їх банк. Якщо ж я не дотримуюсь всіх цих умов, то кошти треба повернути, оскільки ці «обов’язкові» умови не були виконані. Мене цікавить чи це так? на що мені спиратись в протилежному випадку?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.05.2023 09:42:00
Щодо вимоги банку щодо обов'язкового користування їхнім банком, відкриття ФОП-рахунку, оформлення зарплатного проєкту та сплати податків через них, слід зазначити, що такі вимоги можуть бути встановлені самим банком у рамках їхніх внутрішніх правил. Важливо перевірити умови, до яких ви погодилися перед отриманням гранту. Якщо в умовах гранту не було зазначено обов'язковість користування конкретним банком або виконання інших умов, встановлених Ощадбанком, то ви маєте право вільно вибирати банк для розміщення своїх коштів та ведення фінансових операцій. Якщо банк стверджує, що порушення цих "обов'язкових" умов призводить до необхідності повернення коштів, варто уважно ознайомитися з договором, умовами гранту або будь-якими іншими письмовими документами, що регулюють ваші взаємини з банком та грантовою організацією. Якщо ці документи не містять обов'язкових умов, які згадуєте, то ви можете використати цей факт для захисту своїх прав. Рекомундую Вам свої послуги щодо ознайомлення з грант
PRO 82.41
Реклама
Олександр
Олександр Адвокат Україна / Київ
Олександр
Вартість: 6 000 грн/год Детальніше

31.05.2023 08:17:33 Якщо мова йде про мікрогрант- то механізм видачі врегульовано Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Надання мікрогрантів здійснюється Мінекономіки через АТ “Ощадбанк”на підставі рішень Державного центру зайнятості, включених до подання про надання мікрогрантів, відповідно до договору про взаємодію між Мінекономіки, уповноваженим банком та Державним центром зайнятості.

BASE (Базова) 0.1
Реклама

31.05.2023 15:30:50 Доброго дня. Тут потрібно розбиратися по якій саме програмі вам надали ці кошти, які умови цього гранту і тп, в кожному конкретному випадку все по різному. Тут необхідний правовий висновок, звертайтесь.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №468 Юрист Україна / Київ

31.05.2023 18:24:52 Добрий день! Для надання Вам повної консультації необхідно розглянути документи по гранту. Зверніть увагу в документах на таке поняття як - Уповноважений банк. На період дії гранту з ним ви і працюєте. Всі деталі прописані в Програмі. Якщо Вам потрібна допомога, звертайтесь! Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №782 Юрист Україна / Сумська область

31.05.2023 22:06:57 Для відповіді на дане питання потрібно ознайомитись з грантовим договором? Можна звернутися до банку письмово з проханням надати роз'яснення з відповідним посиланням на дане твердження банку. Звертайтесь

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №306 Юрист Україна / Вінницька область

31.05.2023 22:14:30 Це не правда Щодо грантових коштів то порядок їх використання та статті на які та як їх можна використовувати зазначені в умовах на отримання гранту, та правилах чи порядку його отримання. До того ж зверніть увагу, що всі гранти цільові та відзвітуватися Ви зобов'язані за використання гранту відповідно до програми отримання гранту.

BASE (Базова) 0.08
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

31.05.2023 23:40:06 Добрий день. Потрібно спиратися на умови надання грантів, договір, який ви підписали для отримання цих коштів.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №843 Юрист Україна / Житомирська область

01.06.2023 14:20:29 Ні, в законі ( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text ) не вказано що ви повинні все сплачувати через Ощад, так само почитайте договір мікрогранту в ньому вказані всі положення. Вам потрібно тільки відкрити рахунок на який будуть зараховані грантові кошти. Спитайте у менеджера посилання на закон або пункт в договорі де вказана та інформація яку він вам озвучив, навряд він надасть докази!

PREMIUM 68.36
Реклама
Грицай Микола
Юрист Україна / Київ
Грицай Микола
Вартість: 4 000 грн/год Детальніше
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.36 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.98 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.55 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.52 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу