image

Как получить деньги за ДТП?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 75 15.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Я потерпевший в дтп и у меня такой вопрос: могу ли я получить возмещение убытков непосредственно от виновника? То что от страховой я получу - это понятно. Но могу ли я еще например моральный ущерб взять у виновника? Можно ли взять у него деньги не через суд? Спасибо!!!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.04.2021 17:39:06
Как пострадавшая сторона вы имеете право на возмещение ущерба как от страховой компании, так и от виновника ДТП. Со страховой компании вы можете получить не больше 5000 гривен возмещения материального ущерба, все, что свыше этой суммы, - оплачивает виновник ДТП. Но добровольно он платить не будет, и без суда вам не обойтись. Чтобы взыскать в суде материальный и моральный ущерб подготовьте доказательства: протокол полиции о совершении ДТП, схему ДТП; письменные показания свидетелей ДТП. Насчет морального вреда: его размер должен быть обоснован и подтвержден документами (например, медицинскими справками от врачей, чеками на покупку лекарств, подтверждением записи на консультацию к психологу, если такая консультация была вами получена после даты совершения ДТП). Напоследок рекомендация: полиция привлечет виновника ДТП к штрафу в судебном порядке. Найдите решение суда об этом в Едином реестре судебных решение, и используйте его как дополнительное доказательство к иску.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

08.04.2021 21:34:41 Здравствуйте. ДТП могут быть как административные так и уголовные. Если это 124 КУпАП, то в суде установят виновного, соответственно второй Потерпевший. Когда решение вступит в законную силу (возможно после апелляционного суда), то Потерпевшая сторона может обратится в суд в гражданском порядке с исковым заявлением о взыскании материального (если страховая выплатила меньше чем стоимость ремонта) и морального вреда. Включите простой, упущенную выгоду, разницу при продаже авто (хуже продаются битки), может авто было новым и так далее. Если говорим о ст.286 УК Украины, то потерпевший может во время досудебного расследования или на подготовительном заседании в суде заявить гражданский иск, который рассмотрят и в приговоре уже опередят вину и возмещение ущерба (материального и морального). Можно путём переговоров попробовать получить денежные средства, но это его право и выбор добровольно компенсировать или нет, люди то разные бывают. Советую получить письменные подтверждения платежей

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

09.04.2021 01:14:19 Доброго дня! Питання вирішення та отримання компенсації за моральний збиток залежить лише від особистості та характеру винної особи в дтп. Якщо Він буде згоден вирішити дану проблему з Вами не прибігаючи до судових тяжб, то у такому разі є сенс на вчинення таких дій. В іншому ж випадку, якщо Він відмовиться компенсувати Вам суму за моральний збиток, залишається лише варіант із вирішенням даної проблеми в судовому порядку. Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

13.04.2021 23:59:19 Так, можна. Можна виставити йому вимогу, якщо заплатить добровільно, то добре. А якщо ні - то тільки через суд із позовом про стягнення шкоди, завданої ДТП та моральної шкоди. При цьому, шкоду задану ДТП можна пред'явити до стягнення ту, яка не покривається страховою. Важливо, щоб була постанова, що у ДТП винна інша сторона.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу