image

Как сдать в оренду гараж?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 255 18.01.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я купил гараж, и временно переехал в другой город. Как мне сдать его в аренду? Нужно ли составлять договор аренды и регистрировать его где-то? Кто может это все без меня делать? Спасибо за совет”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

11.01.2022 10:16:30 Доброе утро. Чтобы здать гараж в аренду нет ничего сложного. В первую очередь составьте объявление и разместите его в газете либо соц. сетях. Когда появиться клиент, желательно для Вашей же безопасности составьте Договор аренде нежилого помещения, подписывайте его с обеих сторон (Вы и клиент) и получайте свои деньги за аренду. Договор нужен для того, в случае неуплаты арендной платы, Вы сможете защитить свои права в суде, или уже как вариант возьмите с клиента расписку, о том, что он обязуется выплачивать Вам ежемесячно определьонную сумму денег за пользование Вашим недвижимым имуществом. Нужна помощь с договором обращайтесь. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

11.01.2022 16:36:07 Щодо вашого питання то рекомендую розмістити оголошення в соц мережах про здачу в оренду гаража, а також звернутися до ріелторів або голів осбб за місцем знаходження гаража. Щодо договорів то зазвичай договори в письмовій формі не укладаються, а просто сторони погоджують порядок користування та оплати гаражем. Реєструвати договір у разі його укладення в письмовій формі ніде не потрібно просто укладаєте у 2 примірниках для кожної зі сторін. Щодо погодження умов договору то рекомендую взяти плату за перший та останній місяць та контакти орендаря+ копію паспорту орендаря, у разі наявності заборгованості повідомляєте письмово про наявність боргу пропонують сплатити добровольно та повідомляєте про розірвання укладеного (погодженого усно) договору а далі встановлюєте нового замка і все.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

12.01.2022 17:05:15 Договор аренды необходим по трем причинам: 1.Такое строение как гараж не может быть передано в аренду без заключения письменного договора (на основании статьи 793 Гражданского кодекса Украины, регулирующей данный вопрос); 2.Договор доказывает, что вы действительно передали гараж в аренду. Договоренность на словах нигде не записывается, и в случае возникновения проблем вы не сможете доказать, что сдавали гараж конкретному человеку и потребовать от него возмещения убытков, если гараж за время аренды получит повреждения. 3.Договор - это ваша гарантия безопасности в вопросе получения денег. Когда договора нет, в части оплаты вы вынуждены рассчитывать на порядочность другого человека (если он не захочет платить - то не заплатит, и вам не получить с него денег). Наличие договора обязывает человека платить за аренду, с указанием суммы и сроков оплаты. Договор аренды не регистрируется. Но при заключении договора аренды на срок более двух лет необходимо нотариальное удостоверение договора.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу