image

Какая ответственость водителя когда на автопилоте?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 97 06.07.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “День добрый. Купил машину Tesla , когда ехал по трассе поставил на автопилот. Пересел на другое сидение и меня остановили полицейские за превышение скорости. Как мне действовать в этой ситуации? Что подскажите?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.06.2021 20:33:19
Добрый день, к сожалению избежать ответственности за превышение скорости вам не удастся в виду того, что вы все равно остаётесь водителем. Вы сели за руль, вы настроили и включили авторежим. Более того, вы пересели на пассажирское сидение чем подвергли опасности участников дорожного движения. Вы не могли конечно спрогнозировать как поведёт себя автопилот но именно вы совершили преднамеренные действия чтобы автомобиль поехал по заданными вам настройкам. Если вы почитаете книжечки которые идут с автомобилем или на сайте Теслы то там написано как переходить в режим автоуправления и есть предостережение - водитель должен оставаться на водительском месте. Видео из ютуба конечно занятные но это не инструкция к действию, поэтому вам так поступать впредь не стоит
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

29.06.2021 18:19:57 Если в момент оформления страхового полиса страховая компания была проинформирована о том, что транспортное средство будет использоваться в режиме автопилота, тогда она несет полную ответственность по застрахованному авто. Если беспилотный автомобиль не застрахован, тогда в случае аварии ответственность будет нести автовладелец. Если аварийная ситуация возникла по причине сбоя в программном обеспечении или оборудовании, тогда вина ложится на плечи компании-производителя. Спасибо. Будьте осторожны.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.06.2021 18:52:01 Добрый день! Субъектом ответственности в данной ситуации является лицо, которое управляло транспортным средством (передача права управления транспортным средством автопилоту является формой управления транспортным средством). Управление означает не только нажатие на педаль или сидение на водительском месте, по аналогии с круиз контролем, водитель может не касаться педалей. Ответственность предусмотрена ст. 122 КоАП. Спасибо!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

30.06.2021 19:44:50 Доброго Дня Водія якщо він сидить на пасажирському сидінні не можна притягнути - неможливо буде довести належними та допустимими доказом його причетність до водіння. Щодо випадку якщо постануть наслідки - дтп, пошкодження майна тощо, адмінпокарання не буде, а от цивільна відповідальність власника джерела підвищеної небезпеки яка, до речі, презюмується, буде - тобто за порушення пдд за чинним законодавством не притягнути нікого, а всі завдані збитки покладаються на власника авто з автопілотом, якщо власник буде мати докази що збитки завдано внаслідок помилки автопілота, він зможе регресом стягнути кошти з виробника автомобіля. Проте зазначу також, що водій порушив правила експлуатації транспортного засобу. В інструкції до Tesla прямо написано про те, що перед включенням автопілота водій погоджується, що залишається відповідальним за керування автомобілем та повинен тримати руки на кермі

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу