Корисні чат-боти для юристів і клієнтів, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Корисні чат-боти для юристів і клієнтів

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 47 28.08.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Чат-боти - це програми, які призначені для спілкування з користувачем. Вони імітують поведінку людини при спілкуванні, і за допомогою заздалегідь прописаних алгоритмів відповідають на питання співрозмовника. Спілкуватися з такими ботами можна через месенджери, наприклад, в Facebook або Telegram.

У вирішенні юридичних питань чат-боти будуть корисні як для клієнтів, так і для самих юристів. З їх допомогою можна:

Дізнатися необхідну довідкову інформацію і не шукати самому на сайті.

Ви можете подивитись деталі фізичну чи юридичну особу, що знаходяться у відкритому доступі і не шукати через бази і не робити запити.

Зареєструвати винахід за допомогою бота для патенту.

Дізнатися, як оформляти документи.

Є навіть чат-бот, який допоможе подати на розлучення.

Є кілька хороших помічників, які зроблять роботу юриста трохи легше.

 

OpenDataUa

Розробники цього чат-бота заявляють, що їх програма може шукати всі відкриті дані про компанії, підприємства, а також машинах. Крім того, чат-бот здатний ставити на моніторинг необхідну інформацію і повідомляти вас коли вона з'явиться у відкритих базах даних держпідприємств в мережі.

Чат-бот дуже багатофункціональний і позбавляє юриста від самостійного пошуку по базах даних і реєстрах, які держава відкрила. Чат-бот шукає інформацію в усіх відкритих українських державних реєстрах по:

 

Код ЄДРПОУ.

Назвою фірми.

ПІБ.

Номером машини.

 

Так, за допомогою цього інструменту в месенджері можна подивитися, чи є у людини судимість, на кого зареєстрована машина, кому належить та чи інша ділянка землі і на кого зареєстрована фірма. Також можна перевірити наявність ліцензії, яка видається державою, і з'ясувати багато інших деталей, не проводячи пошук за реєстрами самостійно.

Чат-бот стане в нагоді не тільки в професійній діяльності юриста, але ще і допоможе пересічному громадянину з'ясувати питання, що цікавлять його деталі.

 

Мій клієнт

Це чат-бот для юристів, який пов'язаний з чат-ботом для клієнтів під назвою "Мій юрист".

 

Для того, щоб почати користуватися ботом, юрист повинен зареєструватися в ньому як фахівець для надання консультацій. Юрист вказує:

В якій області права працює.

Називає посаду.

Показує назву фірми, в якій працює.

Вказує своє місце розташування.

Це - реклама для юриста і одночасно допомога для людей, які потребують термінової юридичної консультації онлайн.

 

Після того, як юрист зареєструвався, дані про нього йдуть в загальну базу і коли людина хоче скористатися чат-ботом для миттєвих юридичних консультацій, то бот вибирає з бази кілька людей, які знаходяться найближче до клієнта по місцю розташування. Після цього, юристи отримують можливість зав'язати діалог через бота і дати безкоштовну консультацію, запросивши в свою фірму для подальшого вирішення юридичного питання.

Хто з обраних ботом юристів першим почне спілкування з клієнтом - той отримає можливість проконсультувати і запросити для подальшого вирішення питання.

 

Але для того, щоб клієнт в боті "Мій юрист" не очікував консультацію дуже довго, "Мій клієнт" вибирає нових юристів, які можуть почати діалог, кожні 2 хвилини. Це триває поки хтось не відповість.

 

Також в боті є рейтинг фахівців, який складають на основі відкликання клієнтів.

 

Посилання на чат-бот в Telegram.


ReporTax


Цей бот дуже стане в нагоді в роботі не тільки юристам, а й усім ФОП. Програма в месенджері здатна:

Розрахувати кількість податків, які ФОП повинен заплатити.

Самостійно сплатити необхідні податки.

Подати звіт в електронному вигляді до відповідних державних структур. Нагадати про терміни сплати податку.

Дати клієнту відповідь на питання, який стосується оподаткування.

 

Так як підприємці не завжди можуть самостійно стежити за датами, в які потрібно сплачувати податок, їх обкладають штрафами за прострочення. Тепер же бот нагадає вам про необхідність сплатити податки, а все зробити можна відразу через нього.

Щоб бот вів бухгалтерію, необхідно один раз зареєструватися і дати боту дані про ФОП, які він запросить. Також знадобиться надати програмі електронний підпис клієнта. Після цього клієнт можете платити податки парою натиснень кнопок в боті. Бот запитає, що клієнту потрібно, він вибере необхідні дані, бот сам розрахує кількість податків, подасть їх формування та подасть звітні документи.

 

Варто сервіс 75 гривень на місяць, а плата за користування знімається, коли ви платите податки. Користуватися можуть ФОП, які не мають працівників - в Україні це майже 2 мільйони підприємців.


Legal Bot

Ще один дуже зручний і багатофункціональний бот, який допоможе юристу або клієнту в оформленні необхідних документів. За заявою розробників, за допомогою бота ви зможете скласти практично будь-який договір або інший документ.

Потрібно всього лише зайти в чат-бот, відповісти на питання, які він буде ставити для того, щоб дізнатися все необхідне для складання документів, і почекати пару хвилин поки готові папери не прийдуть до вас на пошту. Також віртуальний помічник може просто викласти документи на хмару для того, щоб ви могли просто ділитися ними з іншими юристами або з клієнтами.

Для того, щоб підготувати пакет документів, боту потрібно від 30 секунд до 5 хвилин. Це набагато швидше, ніж справляється людина або навіть ціла команда досвідчених юристів. Робота з ботом дозволяє:

 

Розвантажити юриста і полегшити йому роботу.

Привести всі документи до єдиного стандарту.

Довірити оформлення документів на реєстрацію або іншого співробітника, у якого немає юридичних знань.

Працювати з будь-якого пристрою і в будь-якому місці, де є доступ до міжнародної мережі.image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу