image

Можно ли ламинировать диплом о высшем образовании?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 346 15.12.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Я получила диплом. Я хочу чтобы он как можно долго сохранился. Хочу ламинировать эго. Можно ли это делать? Не считается ли это изменениями в документе?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
08.12.2021 16:28:13
У законодавстві прямої заборони ламінувати документи немає, проте є неможливість приймати заламіновані документи, не кожен нотаріус або посадовець візьме ламінований документ. Адже закон зобов’язує працювати з оригіналом документа, а під ламінатом неможливо встановити їх справжність. Також, на такі документи неможливо поставити штамп чи відмітку. Зазвичай Нотаріуси приймають в роботу лише ті заламіновані документи, ламінування яких прямо передбачено чинним законодавством України.Серед найбільш вживаних це: посвідчення водія; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, дозвіл на встановлення спеціальних сигнальних пристроїв; пенсійне посвідчення; диплом про отримання освіти Також як альтернативу можете використовувати спеціальні пластикові прозорі обгортки, які можна буде в мабутньому зняти, без завдання шкоди вашому документу.
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

08.12.2021 16:01:12 Ніяких обмежень. Це Ваша власність. Єдине, якщо Ви вважаєте поставити апостол, для нострифікації за кордоном, можуть виникнути проблеми. Моя Вам порада перш ніж заламінувати зробіть копії. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

08.12.2021 17:15:44 Законодательство Украины не запрещает ламинировать документы, в том числе диплом. Но у ламинации есть недостаток: государственные органы и нотариусы работают исключительно с оригиналами документов, и проверяют их подлинность; подлинность ламинированного документа проверить невозможно, и вам придется заказывать дубликат диплома. Также, если у вас возникнет необходимость подтвердить получение образования в другой стране, вы не сможете этого сделать, т.к. процедура подтверждение предусматривает проставление на документе специальной отметки (апостиля). На ламинированный документ апостиль поставить невозможно. Советую защитить диплом другим способом: подрежьте обычный файлик по размеру диплома, вложите диплом внутрь, и пройдитесь по краю среза горячим ножом. Под воздействием тепла края среза сплавятся вместе. Диплом будет защищен. А при необходимости вы сможете легко снять эту защиту, не повредив документ. Ламинацию удалить без повреждения документа невозможно.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

08.12.2021 17:55:13 Здравствуйте, прямого запрета ламинировать документы в законе нет, но большинство учреждений и государственных органов не будут рассматривать заламинированный диплом как оригинал документа, поскольку невозможно установить его подлинность. Потому не рекомендую Вам ламинировать Ваш диплом

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №215 Юрист Україна / Львівська область

10.12.2021 23:04:36 Для початку Вам необхідно розібратися, можна ламінувати конкретний документ чи ні. У законодавстві прямої заборони про неможливість приймати такі документи немає. Однак не кожен нотаріус або посадовець візьме ламінований документ. Адже закон зобов’язує працювати з оригіналом документа, а під ламінатом неможливо встановити їх справжність. Також, на такі документи неможливо поставити штамп чи відмітку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу