image

Не пришло уведомление в суд по 130

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 22 26.09.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день, не пришло приглашение в суд, суд через пару дней. Об этом узнал на портале судовых справ. Как быть ?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

05.09.2022 17:41:20 Напишите в суд заявление на имя судьи о переносе, текст такой: У звязку з несвоєчасним повідомленням про дату розгляду справи, прошу суд не розглядати ….09.2022р. справу №__ про адміністративне правопорушення у звязку з необхідністю підготовки пояснень і подання до суду доказів, які спростовують вчинення правопорушення, та перенести розгляд справи на іншу дату. Ваше ФИО, дата, подпись

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

05.09.2022 17:48:52 Відповідно до ст 277-2. КУпАП Повідомлення про розгляд справи. Повістка особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, вручається не пізніш як за три доби до дня розгляду справи в суді, в якій зазначаються дата і місце розгляду справи. Якщо Ви вказували номер телефону в протоколі. Вам повинно було надійти смс сповіщення або на електрону пошту (але малоймовірно на пошту). В даному випадку рекомендую звернутись до суду з КЛОПОТАННЯМ про перенос дати розгляду, у зв'язку з тим, що Вас належним чином не сповістили про розгляд справи, та дізнались самостійно. Провадження по ст130 краще закрити в судовому порядку першої інстанції, оскільки подача апеляції не завжди ефективна щодо оскарження. Якщо Вам потрібна допомога в захисті в суді по ст 130 КУпАП та готуванні клопотань про перенос засідання та ознайомлення з матеріалами справи, а також вивчення матеріалів для закриття справи у зв'язку з допущенням помилок при складанні протоколу - звертайтесь. Розділ "Послуги" - "Інше"

BASE (Базова) 0
Реклама

05.09.2022 23:36:57 Прийти на судове засідання, бажано залучитесь підтримкою законного представника (щоб мати можливість ознайомитись з матеріалами справи) надати пояснення, щодо підстав та порядку адм. стягнення. Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі од

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

06.09.2022 08:47:51 Если Вы не получили повестку в суд. То есть нет доказательств о вручении повестки, и повестку никто не подписывал. Тогда, судья просто перенесет судебное заседания. Если вы и вторую повестку не получили, тогда судья на свое усмотрение решает перенести заседание, рассматривать дело за отсутствия стороны, или оставить иск без рассмотрения (в случае неявки истца).Если Вы еще не готовы идти в суд, лучшим вариантом будет подача ходатайства о перенесении судебного заседания (образцы есть на портале судебных дел). Проследить за ходом своего производства вы можете, зайдя на сайт «Судова влада Украины» в разделе «Стан розгляду справ» вписав свои данные (ФИО), увидите необходимую информацию. Так же, проследить состояние рассмотрения дела можно в подсистеме «Электронный суд», где можно зарегистрироваться при наличии электронной цифровой подписи. Повестки суды не отправляют мотивируя это отсутствием финансирования.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

10.09.2022 12:24:18 Є декілька варіантів виходу з цієї ситуації: 1. Подати клопотання про відкладення судового засідання на іншу дату, у яку ви зможете бути присутнім в суді; 2. Подати заяву про розгляд справи без вашої участі, за наявними у справі матеріалами. Тоді ви зможете не ходити в суд. Якщо ви хочете бути присутнім у суді, тоді краще подати клопотання про відкладення судового засідання. Після того ви можете або прибути в суд та приймати участь в судовому засіданні особисто; або можна подати клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. Клопотання про відеоконференцію треба подавати завчасно до проведення судового засідання, копія клопотання обов'язково надсилається всім учасникам справи (щоб вони теж могли прийняти участь у відеозасіданні суду).

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

20.09.2022 00:21:41 Доброго вечора. Ігнорувати судове засідання категорично не раджу. Добре що дізналися вчасно, йдіть в суд і приймайте участь у справі, доводьте свою позицію. В іншому випадку прийдеться надіятися лише на апеляцію.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу