НЕОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ✅ 200 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Неофіційне працевлаштування

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 56 05.10.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я працював 3 місяці на людину, був його помічником. Офіційно мене не влаштували. Заробітню платню обговорили 25 тис грн. Попрацювавши 1,5 місяців я отримав тілько 10 тис грн. Попрацювавши ще 1,5 місяці я отримав ще 10 тис грн, та мене звільнили . Керівник мені винен ще 30 тис грн, але відмовляється їх повертати. Є переписка, працівники можуть підтвердити мою роботу на нього. Яка відповідальність роботодавця за неофіційне працевлаштування? Як відстояти права працівника і повернути гроші?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

28.09.2020 14:00:08 Звертайтесь до суду про встановлення факту трудових відносин та стягнення зарплати, до тер. органу Держпраці.У разі встановлення трудових відносин з працівником, який виконував роботу без укладення трудового договору, та встановлення періоду такої роботи, приймається рішення про нарахування та виплату такому працівникові зарплати у розмірі не нижче середньої зарплати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні у відповідному періоді без урахування фактично виплаченої зарплати, та про нарахування і сплату відповідно до законодавства ПДФО та ЄСВ за встановлений період роботи. При підтвердженні фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ і податків – на роботодавця накладаються фінансові санкції відповідно до ст. 265 КЗпП у 10-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №82 Юрист Україна / Запорізька область

28.09.2020 20:07:28 Доброго дня! Відповідальністьроботодавця є досить значною за допуск працівника до роботи без укладання трудового договору передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Шанси довести що ви дійсно виконували трудові обов’язки без укладення трудового договору є. Так само можна спробувати стягти залишок грошей та компенсацію за затримку у розрахунку зо може навіть перевищувати суму боргу. Наша юридична фірма «Дефендер» займається вирішенням також і трудових спорів. Сайт нашої компанії www.defenderkharkiv.com

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

29.09.2020 10:58:13 Штраф за допуск до роботи без укладення трудового договору або контракту (неофіційне працевлаштування) зараз складає 50 000 гривень за кожного працівника. У вас є два можливих шляхи дій - звернутись зі скаргою на роботодавця до територіального управління Державної служби з питань праці, та з позовом до суду про стягнення невиплаченого заробітку (строк звернення до суду з вимогами щодо оплати праці будь-яким строком не обмежується, тому краще звертатись після того, як Держпраці проведе перевірку роботодавця, та складе відповідний акт. Цей акт буде додатковим доказом на вашу користь в суді). Для суду треба підготовути докази, які підтвердять ваше перебування у трудових відносинах з роботодавцем. Вся переписка має буди роздрукована та засвідчена вашим підписом, свідчення інших працівників - задокументовані письмово та підписані кожним працівником особисто. І звісно, потрібна позовна заява, скласти яку може або адвокат, або юрист. Краще знайти адвоката по трудових спорах.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу