image

Невійськовозобов‘язаний

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 3738 24.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Хотелось бы узнать точную информацию. Выпустят ли меня за границу. Имеется белый билет. С штампом невоенообязаный. Снят с военского учёта. Мне 29 лет, а выдали мне его в 2010 году. Не заставят ли меня повторно проходить медкомиссию? Фото документа могу прикрепить но не знаю как. Списан сразу по двум статьям. 38а и 74б”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

17.04.2022 21:58:44 Не випустять. Штамп не військовозобов'язаний зараз немає значення, головне запис про придатність до служби. Запис 2010 року про придатність/не придатність була зроблена як призовнику. Зараз мобілізація і зарез придатність означає придатність до служби в воєнний час, якщо інше не буле встановлено ВЛК (медкомісією). По досягненню 27 років, Ви мали б стати на облік військовозобов'язаних та на підставі нового ВЛК мала б бути запис про зняття з обліку з обов'язковим зазначенням ступеню придатності до військової служби. За кордон пропускають тільки з записами "непридатний до в/с" із зазначенням статті яка згідно розкладу статей хвороб передбачає непридатність до служби, або "тимчасово непридатний". Такі записи мають міститься або в військовому квитку, або в висновку ВЛК або в посвідченні про відстрочку за станом здоров'я із зазначенням строків надання такої відстрочки. Вам необхідно щоб військкомат за місцем вашого проживання надав один із зазначених документів.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

17.04.2022 22:24:14 Добрий вечір. За наявності військового квитка з відміткою непридатний до військової служби зі зняттям з військового обліку, Ви відповідно до абз.3 ч.1 ст.23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягаєте призову на військову службу під час мобілізації. Пунктом 2-6 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими постановою КМУ від 27.01.1995 року №57 передбачено, що у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2 цих Правил, також мають інші військовозобов’язані особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Тобто Ви маєте право на перетин державного кордону України, пред'явивши військовий квиток.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

18.04.2022 08:49:54 Доброе утро. К сожалению с белым билетом Вас не выпустят, но и призывать не будут пока не пройдете перекомиссию и не подтвердите свою непригодность по состоянию здоровья. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

18.04.2022 16:21:17 Добрый день. Заставлять Вас пройти комиссию никто не будет. Явившись в военкомат Вас направят пройти медкомиссию, по результатам комиссии будет дальнейшее определение либо в армию либо спишут. Если спишут , то тогда можно выехать за пределы Украины.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

22.04.2022 08:31:06 По Вашему заболеванию по наказу МОУ 14.08.2008 №402 «38а» это безоговорочно «непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку», по п.3 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок...» это основание для викл. з військ.обліку військовозоб.громадян, які за висновком ВЛК (військово-лікарської комісії) визнані непридатними до служби. Вам нужен висновок ВЛК, которым Вас признали «непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку». В военнике запись также должна была быть, что «виключен з обліку», а не «знят», бывает в бланках военников ошибочно пишут именно «знят». Впрочем, военника с записью и висновка ВЛК должно быть достаточно для выезда. Советую Вам предварительно по тел.горячей линии погранслужбы (область, в которой будете осуществлять переход или выезд) обезличено проконсультироваться по поводу пересечения границы по имеющимся у Вас документам (буквально - достаточно ли их) https://dpsu.gov.ua/ua/contacts/state_border_guards/

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу