ОБМІНЯТИ НЕСПРАВНИЙ ТОВАР ✅ 364 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Обміняти несправний товар

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 89 29.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Купили пральну машину, вдома виявили що не справна. Як тепер її поміняти на нормальну? В магазині сказали писати заяву на обмін товару, як вона пишеться? Без заяви сказали не поміняють. Якщо взагалі не будуть міняти то куди звертатися за захистом прав споживачів?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

22.03.2021 20:47:58 На підставі статті 8 Закону України "Про захист прав споживачів" ви маєте право або обміняти несправний товар на аналогічний, або вимагати повернути гроші. Заява на обмін товару (повернення грошей) пишеться в довільній формі. Головне зазначити у заяві назву компанії, якій належить магазин, вказати, коли була придбана пральна машина та що несправність була виявлена відразу після покупки. Наприкінці послатись на статтю 8 Закону як підставу обміну товару. Заяву надрукувати у 2х примірниках, підписати, поставити дату підписання, та віднести у магазин. 1 примірник ви вручаєте менеджеру магазину, на іншому вам розписуються про отримання та ставлять дату отримання. Якщо відмовляться прийняти заяву - надсилайте її на адресу компанії-власника магазину цінним листом з описом вкладення. Після отримання заяви товар вам помвняють. Якщо обмінювати товар або повертати гроші відмовлять - подавайте скаргу до відділу Держпродспоживслужби. Оформити скаргу вам допоможуть фахівці цієї служби.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

25.03.2021 19:40:02 Доброго дня, дійсно, для обміну товару слід направити в магазин претензію щодо неякісного товару або заяву про повернення в строк до 14 днів товару без пояснення причини, що визначено законом України про захист прав споживачів. Якщо термін 14 днів минув пишіть претензію щодо продажу неякісного товару в довільній формі де вкажіть обставини придбання товару, день, час, місце. Вкажіть про вид несправності та попросіть замінити товар на аналогічний. Пишеться у довільній формі, проте обов’язково вкажіть свої дані та дані магазину. Якщо магазин відмовляться задовольнити вашу вимогу то можна поскаржитися в держпродспоживслужбу. Також можете звернутися до суду із позовною заявою про захист прав споживача. В переважній більшості, за доведеності вини магазину суд стає на бік споживача. Можете попросити відшкодування за доставку пошкодженого товару та моральну шкоду

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

29.03.2021 10:00:46 Добрий день. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків товару Ви маєте право розірвати договір купівлі - продажу товару та вимагати повернення коштів за товар, або вимагати заміни товару на такий самий або аналогічний з числа наявних у продавця. Зразки заяв повинні бути у продавця, або подивіться в інтернеті. Заява пишеться у довільній формі. До заяви додаються копії розрахункового документу на придбання товару, тех.паспорту. Завжди зберігайте другий примірник заяви у себе. Якщо будете віддавати заяву наручно, то вимагайте, щоб на другому (Вашому) примірнику продавець залишив відмітку про отримання заяви. При направленні поштою - бажано направляти цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. У випадку відмови продавця виконати Ваші вимоги щодо заміни товару, звертайтеся до Держпродспоживслужби. Лінк для електронного звернення http://consumer.gov.ua/appeal . Крім того, для захисту своїх прав Ви маєте право звернутися до суду.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу