ОФОРМЛЕННЯ ВІДСТРОЧКИ ВІД ПРИЗОВУ ✅ 1894 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Оформлення відстрочки від призову

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 18 26.09.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Необхідна допомога з роз’ясненням як оформити відстрочку від призову (мати - інвалід ІІ категорії). Цікавить: - бланк заяви, - які необхідно подати документи, - чи можна оформити у будь-якому військкоматі (не за припискою, а за фактичною адресою проживання) На обліку зараз не стою і не ставав (знятий з 2013р)”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

05.09.2022 19:08:12 Відповідно до ст 23 ЗУ про мобілізацію Ви маєте право на відстрочку. Для цього Вам потрібно подати заяву (затвердженої форми не має, вимоги до заяви згудно ЗУ "Про звернення громадян") про надання відстрочки, вказавши підставу за законом та обставини, а саме, що мати має 2 гр. інвалідності. До заяви додаєте копію Вашого свідоцтва про народження, копію паспорту матері та довідку акту МСЕК, та/або інший документ про статус інваліда 2-ї гр. Заяву потрібно подавати до РЦКтаСП де стоїте на обліку, або звернутись до РЦКтаСП за місцем мешкання з метою постановки на облік та оформлення відстрочки. Заяву можете подати особисто, та варто, щоб її зареєстрували, а на другому екземплярі Вам поставили відмітку про прийняття заяви. Або надішліть поштою з повідомленням про отримання. У разі додаткової консультації щодо оформлення заяви та перевірки документів - звертайтесь. Ваше питання відноситься до категорії послуг на сайті - Війна - Супровід у ТЦКтаСП.

BASE (Базова) 0
Реклама

05.09.2022 23:16:24 З документів ваші документи, а саме військовий квиток, або тимч. посвідчення, паспорт, ідентифікаційний код, довідка про склад сім'ї, документи про інвалідність матері. Звернутись можете до будь-якого Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат), що перебуває на неокупованій території України. Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльност. У разі отримання повістки про призов на строкову військову службу та прибуття на призовну дільницю необхідно скласти заяву на ім’я голови районної (міської) призовної комісії про надання відстрочки від призову на строкову військову службу, з описом підстав для надання відстрочки, а також додати всі наявні письмові докази, що підтверджують дані підстави. Заяву необхідно складати у 2-х екземплярах, один з яких, із позна

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

06.09.2022 08:42:15 Доброго ранку.У разі отримання повістки про призов на строкову службу юнакам, що мають законні підстави щодо звільнення від призову, необхідно прибути на призовну дільницю та надати документи: заяву про надання відстрочки на ім’я голови районної (міської) призовної комісії у двох екземплярах, один з яких, з позначкою про реєстрацію, залишити собі;наявні письмові докази, що підтверджують підстави для надання відстрочки (довідка про інв. матері). Така заява розглядається на зібранні членів районної (міської призовної комісії), за результатами якого комісія виносить і оголошує рішення. Оформити можна в будь-якому військоматі, але в Вашому, тобто за пропискою можуть не прийняти відстрочку і прийдеться проходити процедуру знов. Зразки заяв є у Військоматах. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

10.09.2022 12:17:31 1. Для отримання відстрочки треба надати документи: копія вашого паспорту; військовий квиток; свідоцтво про народження; копію паспорту матері; копія довідки про присвоєння матері категорії інвалідності. 2. Подавати заяву та документи треба тільки до того воєнкомату, к якому ви приписані. Там зберігається ваша особова справа призовника. Якщо звертатись до іншого воєнкомату, документи там у вас не приймуть, тому що ви не перебуваєте там на обліку. Як варіант можна знятись з обліку у воєнкомату за місцем приписки та стати на облік у іншому воєнкоматі. Тоді зможете подати документи на відстрочку до іншого воєнкомату. 3. Бланк Заяви про надання відстрочки надається у воєнкоматі.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу