Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Оскарження

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 7 хвилин Кількість переглядів: 237
Рейтинг:
0
Дата публікації: 14.03.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Хочу оскардити рішення командира. Скажіть як це робиться та яка сума?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.03.2023 12:51:29 Вітаю. Все залежить від того, яке рішення Ви оскаржуєте. Як правило, достатньо просто звернутись до вищестоящого командування. Якщо через командування Вашої в/ч вирішити питання не вдалось, раджу звертатись на гарячу лінію МОУ. Подача скарги на гарячу лінію МОУ. 0-800-500-410; 0-800-500-442; 044-454-44-99

BASE (Базова) 0
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Україна / Чернігівська область

i

10.03.2023 13:53:44 ПИСЬМОВУ СКАРГУ бажано подавати у двох примірниках до відділу військової частини або іншого державного органу, у компетенції якого розгляд вашого питання. Другий примірник з відміткою про отримання залишається у особи, яка подала скаргу. Або ж рекомендованим листом. Він є підтвердженням того, що військова частина або інший орган отримали скаргу, і може бути використаний як доказ факту звернення, якщо виникне потреба оскаржити затримку або незадовільні результати розгляду скарги. У письмовій скарзі слід вказати -прізвище, ім’я і по батькові,-адресу місця проживання і номер телефону,-посадову особу або орган державної влади, якому адресована скарга,-ясно і докладно описати обставини порушення вашого права, суть порушення, -зазначити, які дії ви просите відповідальну посадову особу вчинити для відновлення цього права, вказати дату і поставити підпис.

BASE (Базова) 0
Реклама
Капітанюк Володимир
Капітанюк Володимир
Юрист
Україна / Волинська область

i

10.03.2023 18:57:04 Законодавство передбачає різні форми оскарження військовослужбовцями виданих щодо них незаконних наказів: надсилання письмових запитів чи особисте звернення, чи подання скарги до посадових осіб, органів військового управління, органів управління Служби правопорядку; звернення до органів досудового розслідування та інших державних органів; звернення з позовом до адміністративного суду за підсудністю.

BASE (Базова) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

10.03.2023 20:00:44 Доброго дня! Вам потрібно описати ситуацію, що склалася та подати скаргу до командира військової частини. Якщо ви оскаржуєте рішення командира В/Ч, то звертайтесь до оперативного командування або до військової служби правопорядку України. Вартість підготовки скарги залежить від юриста/адвоката до якого ви звернетесь. Ціна складатиме від 1000 грн.

img
PREMIUM 52.63
Реклама
Баладига Сергій
Юрист
Україна / Київ
Баладига Сергій

i

11.03.2023 18:49:23 Для початку скарга пишеться до вищого керівництва Вашого командира, також посадові особи та органи військового управління - командування військової частини, Військової служби правопорядку (ВСП), правоохоронні та інші державні органи.

img
PREMIUM 60
Реклама
Боревич Марія
Юрист
Україна / Київ
Боревич Марія

i

12.03.2023 01:18:55 Добрый день в вашем вопросе поможет военный адвокат и решит ваш вопрос и накажет вашего командира.

BASE (Базова) 0
Реклама
Мельнікова - Сурма Тамара
Мельнікова - Сурма Тамара
Юрист
Україна / Київ

i

13.03.2023 22:16:01 Вітаю! оскаржети рішення командира можливо, якщо вона мало злочиний характер. Про яке рішення йдеться?

BASE (Базова) 0
Реклама
Коваленко Юлія
Коваленко Юлія
Юрист
Україна / Харківська область

i

13.03.2023 22:38:36 Подання скарги на наказ командира не зупиняє його виконання. Зупинення виконання рішення командира поки що можливе лише в порядку забезпечення позову відповідно до правил Кодексу адміністративного судочинства України. Скаргу заборонено подавати: ► під час бойового чергування; ► перебування у строю (крім скарг, поданих під час опитування військовослужбовців); ► на варті (вахті); ► у добовому наряді; ► під час занять. Важливість скарг суспільно-військового характеру У разі виявлення: ► фактів розкрадання чи псування військового майна; ► незаконного витрачання коштів; ► зловживання у забезпеченні військовим майном; ► недоліків у стані озброєння та бойової техніки чи інших фактів, які заподіють шкоду Збройним Силам України, військовослужбовець: ■ зобов'язаний доповісти безпосередньому командирові (начальникові), ■ вправі надіслати письмову заяву: o старшому командирові (начальникові) до начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України включно; oдо органу військового

BASE (Базова) 0.03
Реклама
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Юрист
Україна / Рівненська область

i

14.03.2023 13:36:37 Добрий день. Оскарження рішень, дій та бездіяльності посадових осіб робиться лише в письмовій формі та до вищого керівництва

BASE (Базова) 0
Реклама
Мусієнко Артем
Мусієнко Артем
Юрист
Україна / Харківська область

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.