ОСПОРИТИ ЗВІЛЬНЕННЯ ✅ 325 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Оспорити звільнення

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 80 24.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мене незаконно звільнили. Відповідно до Конституції я маю право на працю, а мене його позбавили. Я працював 6 місяців, потім сказали що я звільнений, віддали трудову книжку і сказали допобаченя. Як повернутися на роботу, зарплата була хороша, просто стосунки з дружиною керівника не дуже. Тільки через суд можна оспорити звільнення? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

17.02.2021 18:13:49 Ваша ситуація вирішується виключно в судовому порядку. Подавайте позовну заяву про визнання звільнення незаконним та поновлення на роботі. На підтвердження незаконності звільнення вам знадобиться витребувати з підприємства копію вашої особової справи. Колишній роботодавець добровільно такі документи не надасть, тому вам слід заявити про необхідність витребування документів від роботодавця, щоб суддя витребував ці документи ухвалою суду. Якщо з вами не провели остаточний розрахунок при звільненні, ви також маєте право на грошову компенсацію у розмірі середнього заробітку за весь час затримки розрахунку. Також враховуйте, що підприємство буде опиратися вашому поновленню на роботі, тому судовий процес буде тривалим та нервовим. Також будьте готові, що якщо суд відновить вас на роботі, то роботодавець створить вам такі нестерпні умови, що ви сами невдовзі звільнитесь (так склалось, що не люблять у компаніях працівників, які поновились на роботі через суд). Подумайте, чи варто воно того.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

17.02.2021 23:16:03 Із позовною заявою про визнання звільнення незаконним і поновлення на роботі та стягнення коштів за вимушений прогул можна звернутись до суду протягом місяця з моменту звільнення, тобто з часу коли вам віддали трудову книжку. Для підготовки позову вам знадобитися адвокат, проте витрати на адвоката можна буде відшкодувати через суд якщо рішення суду буде на вашу користь. Рішення суду про поновлення на роботі підлягає негайному виконанню, тому з моменту його отримання вас мають поновити.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

17.02.2021 23:20:00 Так, треба звернутися до суду із позовною заявою про визнання звільнення незаконним та поновлення на роботі. Також слід просити стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу у зв’язку із незаконним звільненням. Можна також заявити вимогу про стягнення моральної шкоди. Законом встановлено, що працівник може звернутися до суду протягом місяця із дня звільнення або видачі наказу про звільнення чи трудової книжки. Необхідно зрозуміти за якою нормою кодексу закону про працю вас звільнено. Також варто зазначити, що на період дії карантину роботодавцям рекомендовано утриматися від звільнення працівників на з деяких підстав.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

18.02.2021 09:23:27 Добрий день. У випадку незаконного звільнення Ви маєте право в місячний строк з дні вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки, звернутися до суду з позовною заявою про поновлення на роботі та стягнення оплати за час вимушеного прогулу. У разі пропуску строку звернення до суду з поважних причин суд може поновити цей строк. Підстава звільнення повинна бути вказана у трудовій книжці. Для визначення Ваших шансів поновитися на роботі необхідно детально вивчити ситуацію та документи. Для цього звертайтеся до юриста/адвоката з трудового права. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу