image

Отримати пай в передмісті Києва

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 131 28.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Досі не скористався своїм правом отримати земельну ділянку від держави. По відгукам знайомих паї там де хотілося б не дають або зайняті, а далеко від рідного міста не хотілося б. Чи може є якась процедура, або послуга отримати вільний пай поближче до столиці. Чи це коштує чогось?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
28.10.2022 00:52:36
Визначитися з місцезнаходженням вільної земельної ділянки та її цільовим призначенням. При цьому бажане місце розташування земельної ділянки (населений пункт) не залежить від місця проживання громадянина? Для отримання інформації про вільну земельну ділянку можна скористатися публічної кадастрової картою України, яка знаходиться у відкритому доступі. Звернутися з клопотанням про безкоштовне надання земельної ділянки у власність в орган, уповноважений здійснювати розпорядження земельними ділянками державної або комунальної власності: - сільська, селищна чи міська рада - щодо земель комунальної власності, розташованих в населених пунктах; - відповідна райдержадміністрація - щодо земель державної власності, які перебувають за межами населеного пункту; - Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру - щодо земель сільськогосподарського призначення державної власності. Замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ді
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

27.10.2022 11:11:06 Вітаю. Є варіант з оформлення п там де Ви бажаєте. Для цього потрібно знати де ви хочете І знайти вільну ділянку.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

27.10.2022 11:13:16 Землю возле столицы никто вам не даст.Смотрите ищите сами на кадастровой карте если повезет то надо обращаться

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

27.10.2022 14:39:33 Мабуть, земельна ділянка, а не пай? Паї отримували при реорганазіції колгоспів у формі майна колгоспу або земельної ділянки господарського призначення. Заява до органу місцевого самоврядування про намір отримати земельні ділянку, мають розглянути на сесії, приймається рішення про надання або відмову. При відмові відкривається судова перспектива.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №314 Юрист Україна / Черкаська область

27.10.2022 16:24:54 Процедури отримання земельної ділянки поближче до Києва не існує. За законом громадянин України може отримати землю будь-де в межах країни. Головне, щоб обрана земельна ділянка не мала постійного або тимчасового власника. Дізнатись, чи вільна земельна ділянка можна з допомогою Публічної кадастрової карти. Для отримання земельної ділянки у власність необхідно подати до органу місцевого самоврядування письмове клопотання. До клопотання додається технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості. Технічна документація замовляється громадянином за власні кошти, дозвіл на її розробку не потрібен. Рішення про надання/відмову у наданні земельної ділянки приймається протягом 1 місяця з дня подання документів. Рішення про відмову можна оскаржити в суді та у такий спосіб отримати земельну ділянку в бажаному місці.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

28.10.2022 12:48:02 Важливо знати, яку земельну ділянку ви бажаєте отримати, тому що від призначення залежить її розмір 1. Знайти вільну земельну ділянку 2. Написати заяву 3. Подати заяву до сільської, міської ради, райдержадміністрації. Термін розгляду заяви - 30 днів. 4. Звернутися до землевпорядника розробити проект землеустрою. Ця послуга є платною. 5. Віддати проект землеустрою на погодження в управління Держгеокадастру 6. Затвердити проект землеустрою з органом місцевого самоврядування 7. Зареєструвати земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно Це процедура, яка може зайняти рік за умови доброї волі розпорядника земельної ділянки вам її виділити.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу