ОТВЕТСТВЕННОСТЬ СПОРТСМЕНА ЗА ПРИМИНАНИЕ СИЛЫ? ✅ 505 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Ответственность спортсмена за приминание силы?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 61 07.07.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Я Мастер спорта Украины по боксу и недавно на улице попал в конфликтную ситуацию. Дело дошло до правоохранительных органов. Могут ли у меня забрать за это звание Мастер спорту Украины? Спасибо”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
30.06.2021 21:46:32
Здравствуйте! Нет, спортсмен или тренер (тренер-преподаватель) лишаются спортивного звания в случае выявления недостоверной информации в документах, которые подавались для присвоения спортивного звания или в случае пожизненной спортивной дисквалификации спортсмена или тренера (тренера-преподавателя). Вопрос о лишении спортивного звания рассматривается Комиссией на основании ходатайства:структурного подразд. Минмолодьспорта; Министерства образования и науки, молодежи и спорта Автономной Республики Крым, структурного подразделения по физической культуре и спорта областных, Киевской и Севастопольской городских государственных администраций;всеукраинской спортивной федерации по соответствующему виду спорта (спортивной федерации лиц с инвалидностью). Решение о лишении спортивного звания оформляется соответствующим приказом Минмолодьспорта. Надеюсь, с документами у Вас все в порядке и пожизненная дисквалификация Вам не грозит. Всего Вам доброго!
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №173 Юрист Україна / Київ

30.06.2021 19:55:13 Добрый день. Пока вы не сообщите что являетесь мастером спорта среднестатистический Следователь никогда об этом не узнаёт. Забрать у вас звание будет возможно только при наличии обвинительного приговора, который наберёт законной силы и в том случае, если заинтересованным лицом будет поданы соответствующие прошения либо в министерство спорта либо в суд. Хочу сказать по опыту, что очень мало дел доходит до суда по причинённым телесным повреждениям, и то, основная масса из них - это те, в которых лицо признаёт полностью свою вину. При наличии хорошего адвоката очень сложно вас привлечь к ответственности...

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

01.07.2021 10:21:19 Добрый день. Сейчас в Украине Единая спортивная классификация Украины предусматривает только одно основание для лишения спортивных званий - недостоверные данные, которые подавались в документах для присвоения спортивного звания. Помимо этого, в Положении про Единую спортивную классификацию Украины указано, что спортивное звание присваивается пожизненно. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

01.07.2021 19:36:04 Доброго Дня Щодо вашого питання в Україні Єдина спортивна класифікація України передбачає лише одну підставу для позбавлення спортивних звань - недостовірні дані, які подавалися у документах для присвоєння спортивного звання. Тому повідомляю, що відповідно до чинних законодавчих приписів, за сутичку на вулиці зазначеного звання вас не позбавлять V. Порядок позбавлення спортивних звань 1. Спортсмен або тренер (тренер-викладач) позбавляються спортивного звання у разі виявлення недостовірної інформації в документах, які подавалися для присвоєння спортивного звання, або у разі довічної спортивної дискваліфікації спортсмена чи тренера (тренера-викладача). 2. Питання щодо позбавлення спортивного звання розглядається Комісією на підставі клопотання: структурного підрозділу Мінмолодьспорту детальніше https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1861-13#Text

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу