Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як бути в такому питанні”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Якщо ви маєте питання, це залежить від того, яка саме ситуація вас цікавить. Ось кілька загальних порад: 1. З'ясуйте, що саме ви хочете дізнатися або досягти. Сформулюйте своє питання чітко і конкретно. 2. Використовуйте доступні ресурси для пошуку інформації. Інтернет, книги, експерти - все це можуть бути корисними джерелами знань. 3. Звертайтеся до людей, які можуть мати досвід або експертизу у даному питанні. Подумайте про тих, хто може надати вам корисну інформацію або порадити. 4. Не бійтесь задавати запитання і просити допомоги. Багато людей готові поділитися своїми знаннями і допомогти вам зрозуміти складне питання. 5. Аналізуйте отриману інформацію та робить свої висновки. Пам'ятайте, що відповідь на ваше питання може бути суб'єктивною або залежати від конкретних умов. 6. Не зупиняйтеся на одному джерелі інформації. Порівнюйте різні точки зору та перевіряйте факти, щоб отримати більш повне розуміння питання. 7. Враховуйте свої особисті цінності та переконання при прийнятті рішення. Важливо слухати своє серце і довіряти своїм інтуїтивним почуттям. Загалом, бути в такому питанні означає активно шукати інформацію, задавати запитання та аналізувати отриману інформацію, щоб прийти до власного розумного розв'язку.

Звертайтесь до правоохоронних органів з заявою.

Звертатися в поліцію з заявою про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст 189 або 355 кку залежності відхарактеру вимагання і погроз

Вітаю! Якщо це колектори, щодо іншої особи можна написати лист на ім'я керівника коллекторської фірми з посиланням на закон про захист персональних даних і попередженням, що у разі якщо дзвінки не припиняється ви звернетесь до суду. (Маю шаблон) Якщо ж вимагають кошти які ви насправді заборгували, можна звернутись на гарячу лінію НБУ зі скаргою але краще письмово скаржитись на порушення законодавства, залежить від того який борг, ЗУ про захист прав споживачів чи споживчого кредитування, і т .д.

Звертатись до поліції

Відповідно до статті 189 КК України вимаганням полягає у незаконній вимозі передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці.

Доброго дня! Подавати заяву до поліції про скоєння злочину щодо вас, а саме вимагання та пограза життю та здоров*ю.

Звернутися до органів поліцї з відповідною заявою додавши до неї наявні докази та вказавши свідків за наявності.

зверністься до поліції або СБУ