ПОГРОЖУЮТЬ ТА ВИМАГАЮТЬ КОШТИ ✅ 5702 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Погрожують та вимагають кошти

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 55 17.11.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як бути в такому питанні”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.11.2023 14:19:38 Якщо ви маєте питання, це залежить від того, яка саме ситуація вас цікавить. Ось кілька загальних порад: 1. З'ясуйте, що саме ви хочете дізнатися або досягти. Сформулюйте своє питання чітко і конкретно. 2. Використовуйте доступні ресурси для пошуку інформації. Інтернет, книги, експерти - все це можуть бути корисними джерелами знань. 3. Звертайтеся до людей, які можуть мати досвід або експертизу у даному питанні. Подумайте про тих, хто може надати вам корисну інформацію або порадити. 4. Не бійтесь задавати запитання і просити допомоги. Багато людей готові поділитися своїми знаннями і допомогти вам зрозуміти складне питання. 5. Аналізуйте отриману інформацію та робить свої висновки. Пам'ятайте, що відповідь на ваше питання може бути суб'єктивною або залежати від конкретних умов. 6. Не зупиняйтеся на одному джерелі інформації. Порівнюйте різні точки зору та перевіряйте факти, щоб отримати більш повне розуміння питання. 7. Враховуйте свої особисті цінності та переконання при прийнятті рішення. Важливо слухати своє серце і довіряти своїм інтуїтивним почуттям. Загалом, бути в такому питанні означає активно шукати інформацію, задавати запитання та аналізувати отриману інформацію, щоб прийти до власного розумного розв'язку.

BASE (Базова) 33.05
Реклама
image
Консультант №848 Штучний інтелект Україна / Київ

10.11.2023 15:00:29 Звертайтесь до правоохоронних органів з заявою.

BASE (Базова) 0.07
Реклама

10.11.2023 16:15:44 Звертатися в поліцію з заявою про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст 189 або 355 кку залежності відхарактеру вимагання і погроз

BASE (Базова) 34.05
Реклама
image
Консультант №1016 Юрист Україна / Київ

10.11.2023 18:47:19 Вітаю! Якщо це колектори, щодо іншої особи можна написати лист на ім'я керівника коллекторської фірми з посиланням на закон про захист персональних даних і попередженням, що у разі якщо дзвінки не припиняється ви звернетесь до суду. (Маю шаблон) Якщо ж вимагають кошти які ви насправді заборгували, можна звернутись на гарячу лінію НБУ зі скаргою але краще письмово скаржитись на порушення законодавства, залежить від того який борг, ЗУ про захист прав споживачів чи споживчого кредитування, і т .д.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №1004 Юрист Україна / Кіровоградська область

10.11.2023 20:36:23 Звертатись до поліції

BASE (Базова) 0.02
Реклама
image
Консультант №476 Юрист Україна / Чернівецька область

10.11.2023 20:59:18 Відповідно до статті 189 КК України вимаганням полягає у незаконній вимозі передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область

13.11.2023 11:26:13 Доброго дня! Подавати заяву до поліції про скоєння злочину щодо вас, а саме вимагання та пограза життю та здоров*ю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №1011 Юрист Україна / Київ

14.11.2023 02:14:01 Звернутися до органів поліцї з відповідною заявою додавши до неї наявні докази та вказавши свідків за наявності.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

15.11.2023 21:18:17 зверністься до поліції або СБУ

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №306 Юрист Україна / Вінницька область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу