image

Просрочена посідка на тимчасове проживання

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 93 28.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Дорий вечір. Я громадянин Узбекістану. Проживаю в Україні уже 3 рокі. В мене закінчився термін посвідки 20.02.2022 року. Документи не встиг подати у визначений час. Що мені потрібно зробити. Щоб отримати тимчасову,а бо постійну посвідку.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
23.04.2022 17:34:06
У разі закінчення строку дії посвідки документи для її обміну мають бути подані не пізніше ніж за 15 робочих днів до дати закінчення строку її дії. Для обміну посвідки подаються такі документи: паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства; переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, засвідчений нотаріусом; дійсний поліс медичного страхування на весь строк дії посвідки та його копія; квитанція про сплату адміністративного збору за видачу посвідки. З 24 лютого 2022 року Державна міграційна служба призупинила діяльність з обміну прострочених посвідок іноземців. Отримати нову посвідку буде можливим після закінчення війни. До того часу наявна у вас посвідка залишається діючою.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

22.04.2022 08:55:27 В окремих випадках іноземці мають право продовжити строк дії посвідки, шляхом її обміну за наявності підстави, на основі якої її було видано раніше. Для цього іноземцю необхідно зібрати перелік документів та звернутися до міграційної служби, але не пізніше ніж за 15 робочих днів до дати закінчення строку її дії. У цьому контексті варто наголосити на тому, що продовжити дію посвідки можна лише на тій ж самій підставі, на основі якої було видано посвідку. Дякую

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

22.04.2022 10:47:43 Доброго Дня. Якщо ви плануєте виїжджати за кордон то проблем з перетином кордону та отриманням статусу тимчасового захисту у вас не буде не зважаючи на про термінування документів Якщо плануєте проживати Україні й надалі документи необхідно зробити актуальні. Якщо на території де ви проживаєте ведуться активні бойові дії то вам необхідно звернутися до Територіальні органи Державної міграційної служби України, Територіальний підрозділ ДМС, Державне підприємство "Документ", Центр надання адміністративних послуг який знаходиться біля вас та подати Заява-анкета, яка формується із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру перелік документів https://guide.diia.gov.ua/view/oformlennia-ta-vydacha-posvidky-na-postiine-prozhyvannia-8918df12-2810-405d-9e04-40bdc8685e2d мапа ЦНАПів https://center.diia.gov.ua/cnap-map

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

22.04.2022 12:31:56 Доброго дня. Вам необхідно звернутися до найближчого Центру надання адміністративних послуг та подати відповідну заяву на отримання тимчасової посвідки на проживання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу