РАЗВОД С ИНОСТРАНЦЕМ ✅ 240 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Развод с иностранцем

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 47 02.12.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Нужна консультация по поводу развода с иностранцем. Я гражданка Украины , а мой муж турок. В браке мы 5 лет. Есть ребёнок 1,5 года. Выходила замуж в Украине. Муж хочет развестись. Живем в Турции, здесь и будем подавать на развод через суд. Какая процедура развода с иностранцем? Можно ли развестись в другой стране? Какой порядок раздела общего имущества супругов? Как суд определяет с кем останется ребёнок после развода?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
27.11.2020 17:45:58
Здравствуйте. В вашем случае, для расторжения брака при наличии общего ребенка Вам с женой нужно обратиться в местный суд по своему месту жительства за рубежом. Далее суд на основании того, что между Украиной и Турецкой Республикой есть договор о правовой помощи и сотрудничестве по гражданским делам, учитывая нормы украинского законодательства, выносит соответствующее решение. Судом также будет установлено, с кем будет проживать ребенок. С этим решением Вам нужно обратиться в местный орган регистрации актов гражданского состояния в Турции. Далее этот орган принимает документы, обрабатывает информацию и отправляет в Украину. В Украине органы РАГС регистрируют расторжение брака, после чего отправляют в Турцию ответ, что брак расторгнут, а органы Турецкой Республики выдают свидетельство о расторжении. Брак расторгается независимо от наличия имущественного спора. В тоже время, поскольку Вы граждане Турции, раздел имущества и определении места жительства ребенка будет регулироваться зак
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №118 Юрист Україна / Київ

25.11.2020 19:42:27 Якщо заява про розлучення буде подаватися у Туреччині, то за їх законодавством і за процедурою, передбаченою у них. Можна подати на розлучення тут і тоді за законами України. Порядок поділу майна за загальним правилом 50 на 50 все майно, набуте подружжям у шлюбі. Звісно є винятки. Як правило суд в Україні залишає дитину з матір'ю. У арабських країнах з батьком. І взагалі є проблеми вивезення дітей, якщо вони народились у таких країнах тільки з дозволу батька. Незалежно від того, які рішення ви приймете вам знадобитися професійна допомога юриста.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

28.11.2020 18:06:31 Заявление на развод в Турции подаётся как и в Украине по месту прописки. В Турции возможно подать в органы правопорядка прошение о защите в виду бракоразводного процесса если супруг агрессивно настроен. С учетом того, что брак заключён в Украине, при разводе будут применятся нормы семейного кодекса Украины и гражданского процессуального кодекса Украины. Поэтому при применении норм законодательства Украины вообще положение более выгодное. К тому же в суд можно подать с заявлением о расторжении брака также согласие или договор о том, где будет проживать ребёнок и прочих условиях, в том числе имущество. кроме того, необходимо понимать был ли легализирован брак в Турции, с учетом того что был заключён в Украине, что также дадут почву для «манёвров»

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу