image

Регестрация благотворительного фонда

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 17 22.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Прошу помочь в формировании правильного пакета документов для регистрации благотворительного фонда. Спасибо.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

15.04.2022 08:19:01 Юр.лица благотворительные организации бывают 3 видов – благ.общество, благ.учреждение или благ., все зависит от Ваших целей и пожеланий, почитайте детали в ЗУ «Про благодійну діяльність та благодійні організації» (ст.11-15). Фонд действует на основании устава, имеет участников и ими управляется, они не обязаны передавать фонду любые активы для достижения целей благотворительной деятельности, фонд может быть создан одним или несколькими учредителями. Для регистр.надо действ. по ст.14-17 ЗУ «Про держ.реєстрацію юр.осіб…» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/755-15#n505 в любом случае готовить протокол (несколько участников) или решение (1 участник) о создании фонда, устав фонда, структура собственности фонда, нотар.копии паспортов участников, которые книжечками

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

15.04.2022 11:08:08 Для государственной регистрации благотворительного фонда учредитель или уполномоченное ими лицо должны лично подать государственному регистратору такие документы: заполненную регистрационную карточку на проведение государственной регистрации юридического лица; экземпляр оригинала ( или нотариально заверенную копию решения учредителей или уполномоченного им органа о создании юридического лица);два экземпляра учредительных документов (в случае представления электронных документов - 1 экземпляр );документ, удостоверяющий внесение регистрационного сбора за проведение регистрации. В случае представления электронных документов - подтверждением внесения платы является экземпляр электронного расчетного документа , засвидетельствованного цифровой подписью; информацию с документами, подтверждающими структуру собственности учредителей.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

15.04.2022 21:14:26 Для реєстрації Благодійного фонду або благодійної організації необхідні документи засновників, склад наглядової ради їхні документи розробити проект Статуту , протокол далі документи реєструються в ЦНАПі + можливо необхідно буде підписи на статуті та протоколі нотаріально завірити (залежить Регіону де знаходиться ЦНАП) реєструєте зазначені документи, отримуєте статус неприбуткової організації, отримуєте реєстраційні документи, відкриваєте рахунки в банку і можете здійснювати діяльність. Також необхідне положення про наглядову раду та правила внутрішньо трудового розпорядку. У разі необхідності шаблони документів можу надіслати на е-майл. та посилання на порядок реєстраційних дій.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.04.2022 19:36:51 Доброго дня. Я готовий направити Вам Рішення (Протокол) про створення благодійного фонду, Статут БФ, заявки та інші документи. З метою повного та правильного складання документів, необхідно від Вас інформація: - хто буде засновником БФ? - хто буде головою БФ? - адреса реєстрації БФ? - бухгалтер буде чи ні ? - хто буде розпоряджатися коштами на рахунку? Всю цю інформацію можете направити на мою електронну адресу. Я Вам направлю всі документи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

17.04.2022 15:30:27 Доброго дня. Благодійни фонд можете самостійно зареєструвати через дію або найближчий реєстраційний центр (ЦНАП). Процедура не складна. Разом з тим, якщо бажаєте доручити роботу юристу, буду радий Вам допомогти. Вартість послуг 2000 грн. (підготовка статуту, підготовка реєстраційних документів, подача їх реєстратору, отримання усіх необхідних документів для відкриття рахунку, супровід в банку). Додатково можу зробити печатку фонду - 550 грн. Також в подальшому можу супроводжувати бухгалтерію та юридичну роботу. Телефонуйте. Гарного дня!

PREMIUM 34.34
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше

21.04.2022 18:28:21 Для регистрации благотворительного фонда нужно подготовить документы по списку: 1.Протокол о создании фонда; 2. Устав фонда; 3.Заявление о государственной регистрации фонда. В протоколе излагается решение о создании благотворительного фонда, указывается название фонда и адрес его местонахождения, назначается глава фонда - из числа основателей; протокол подписывают все основатели фонда. В уставе указываются направления деятельности фонда, порядок управления фондом, полномочия органов управления фондом, механизм реорганизации и ликвидации фонда. Устав фонда подписывается всеми участниками, прошивается и пронумеровывается. Следующий этап - заполнение заявления на гос.регистрацию; в него вносится информация об основателях (ФИО, паспортные данные, ИНН, место проживания). Заявление подписывают тот, кто подаст его на регистрацию. Для бесплатной регистрации заявление лучше подать в ЦНАП; частные и государственные нотариусы проводят регистрацию за оплату. Срок регистрации - 3 рабочих дня.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу