РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ ✅ 304 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Реєстрація торгової марки

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 61 10.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У мене є бізнес, займаюсь криптовалютою. Хочу зареєструвати торгову марку своєї компанії, щоб міг робити вивіски, приймати платежі на цей бренд. Які документи треба щоб зареєструвати ТМ? Який орган реєструє торгові марки та скільки це займе часу?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
03.02.2021 22:35:27
Для реєстрації ТМ в Україні слід подати до Укрпатенту заяву і сплатити державне мито за реєстрацію. Можна зайти на сайт і подивитись як реєструвати і чи можна онлайн. Також можна реєструвати ТМ через патент бот, так легше і зручніше. Термін реєстрації торгової марки приблизно складає від 14 до 18 місяців. Існує можливість скоротити цей строк, за умови сплати відповідного збору до 6-7 місяців. Додатково можна подзвонити в Укрпатент і проконсультуватися з питань, які вас цікавлять чи на які ви не отримали відповіді. І звісно можна найняти юриста, який все зробить під ключ якщо у вас немає часу цим займатися.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

03.02.2021 21:03:58 Для реєстрації ТМ вам треба звернутись до Державного підприємства "Укрпатент" з заявою про реєстрацію (на сайті "Укрпатент" є зразок заяви). До заяви додаються: зображення торговельної марки розміром 8х8 см в електронному та друкованому видах, у 5 примірниках для чорно-білої торгової марки і у 10 – для кольорової; повний перелік товарів і/або послуг, для яких передбачається реєстрація товарного знака; повне найменування заявника українською мовою (назва фірми, її юридична адреса або ПІБ та місце проживання фізичної особи). Строк реєстрації - 14-18 місяців. Скорочений строк реєстрації (за доплату) 6-7 місяців. Розмір оплати за звичайну та скорочену реєстрацію ви зможете дізнатись у ДП "Укрпатент".

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

04.02.2021 00:04:16 Право власності на торгову марку засвідчується свідоцтвом, яке видає національним органом інтелектуальної власності, функції якого виконує державне підприємство «український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент). Тобто звертатися треба із заявкою до Укрпатенту або подати її електронну форму на сайті укрпатенту, що є більш простим. Строк дії свідоцтва 10 років і може бути продовженим ще на 10 років. До заявки подаються зображення торгової марки, дані про заявника, список товарів або послуг щодо торгової марки. Після подання заявки буде проходити її експертиза, а її стан модна переглядати на сайті Укрпатент. Після позитивної експертизи приймається рішення про реєстрацію торгової марки і видається свідоцтво. По часу важко сказати, адже індивідуально для кожної заявки залежно від складності. Існує така особа, як «патентний повірений» - представники у справах інтелектуальної власності, які зможуть пришвидшити цей процес та належно подати всі документи

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу