image

Розлучення

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 48 07.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можу я розлучитися якщо я за кордоном а чоловік в Україні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
05.11.2022 09:06:21
Можете, позовну заяву треба подавати в український суд, можна через електронний кабінет
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

04.11.2022 15:55:25 Вітаю. Можна розлучитись.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

04.11.2022 15:55:48 Так, можете. необхідно, щоб в суді у Вас був представник

BASE (Базова) 0.01
Реклама

04.11.2022 16:08:16 Можете. Треба подати позов до суду за місцем проживання чоловіка. Якщо треба допомога, звертайтесь.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №304 Юрист Україна / Черкаська область

04.11.2022 16:16:05 Так. Немає ніяких обмежень на розлучення, коли хтось з подружжя перебуває закордоном. Якщо у Вас з чоловіком немає дітей - можна розлучитись без звернення в суд, а через подання письмової заяви про реєстрацію припинення шлюбу до відділу РАЦС. Якщо є неповнолітні діти - розлучення можливе тільки через суд, оскільки суду треба визначити, з ким з батьків будуть проживати діти після розлучення. Також тільки суд має право вирішити питання поділу спільно нажитого майна між подружжям.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

04.11.2022 16:38:16 Так, звісно можете подавши позовну заяву через веб-портал Електронного суду та/або підписавши Договір про надання правової допомоги з адвокатом. Для подачі позову через Електронний суд Ви маєте зробити Електронний цифровий підпис, за допомогою якого Ви можете підписувати документи в системі Е-суду. Такий підпис можна зробити в Приват 24 у меню "Сервіси" - "Бінес" - "Сформувати ЕЦП". Підпис такий робиться надзвичайно легко і займає від сили до 6 хвилин. Додатково повідомляю, що розгляд справи може проводитись за Вашої відсутності, але про це потрібно вказати в позовній заяві про розірвання шлюбу або додатково подати клопотання про розгляд справи без Вашої участі.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №323 Юрист Україна / Львівська область

04.11.2022 17:19:33 Так, можете. В залежності від того, чи є неповнолітні діти та чи згоден чоловік на розлучення, можливі різні варіанти вирішення проблеми

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

04.11.2022 20:05:04 Ви можете надати нотаріально завірену заяву про розірвання шлюбу. Така заява подається в органи ДРАЦС разом із заявою того з подружжя, який знаходиться в Україні. Тобто, на підставі спільних заяв шлюб припиняється. Але це можливо лише за умови, що подружжя не має неповнолітніх дітей.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

04.11.2022 21:03:22 Якщо один з подружжя перебуває за кордоном, це не є перешкодою, щоб подати до суду позов про розірвання шлюбу та отримати відповідне судове рішення. Проте у даному випадку вам слід звернутися до адвоката, який кваліфіковано складе позовну заяву з додатками до суду, отримає дублікати необхідних документів (за відсутності оригіналів) та представлятиме ваші інтереси в суді. Готова надати вам адвокатські послуги з цього питання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

05.11.2022 21:12:49 Так. Готова допомгти. Є досвід. Через електронний суд. Ваша участь не обов'язкова. Звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

06.11.2022 20:44:23 Так, ви можете самостійно написати позовну заяву та засобами пошти чи електронними надіслати до суду. Або укласти договір з адвокатом та найняти його для подачі позовної заяви. Зразок заяви https://zilver.com.ua/uk/zrazok-pozovnoyi-zayavy-pro-rozirvannya-shlyubu/ Ст. 28 ЦПК зазначає, що 2. Позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

06.11.2022 23:49:28 Так, маєте таку можливість. Маю досвід 3 роки у сфері дистанційного розлучення. Спочатку підписується договір між нами про надання правової допомоги. Потім готую позовну заяву до суду. Якщо чоловік не заперечує проти розлучення - за 1-2 місяці можна отримати рішення про розлучення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №330 Юрист Україна / Рівненська область

07.11.2022 00:08:02 Доброго вечора. В такому випадку сторона, яка перебуває за кордоном може надати нотаріально завірену заяву про розірвання шлюбу. Така заява подається в органи ДРАЦС разом із заявою того з подружжя, який знаходиться в Україні. Тобто, на підставі спільних заяв шлюб припиняється. Але це можливо лише за умови, що подружжя не має неповнолітніх дітей.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу